• Za jak dlouhou dobu bychom se rychlostí světla dostaly na konec vesmíru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Za jak dlouhou dobu bychom se rychlostí světla dostaly na konec vesmíru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Za jak dlouhou dobu bychom se rychlostí světla dostaly na konec vesmíru?

 • Něco pro dlouhou chvilku u PC  Další informace


  Jak si krátíte dlouhou chvíli v práci?  Další informace


 • Jak dlouhou dobu nabíjet akumulátory - baterie typu AA a AAA? Zná někdo nabíjecí vzorec?  Další informace


 • Proč má Česká pošta na pobočkách tak dlouhou polední přestávku?

  U nás na poště je zavřeno od 12.00 do 13.00 hodin.. Vypadá to, že je jde o souvislost s rrozvrženmí pracovní doby při střídání pracovníků. Ale záleží na tom, zda je to stará pošta nebo nová Pošta Partner , která je pod správou obce, kde se hodiny přizpůsobují místním podmínkám a dodržování pracovní doby. Jinde nevím, zeptejte se na té poště, která vás zajímá.

  Další informace


  Jak bychom si,my věčně nespokojení,představovali?

  vládu,vládu této země? Ať vládne kdokoli,pořád je to pro znalce špatně.Ideální by byla vláda,kde by byl premiér Mirek Dušín a ministři jeho chlapci.Jsem si celkem jistý,že po nějaké době by byli kritizováni úplně stejně. A asi oprávněně,protože mechanizmus funguje tak,že se z každých Rychlých Šípů stane Bratrstvo kočičí pracky.Lidé jsou prostě TAKOVÍ. A politici,to je vůbec sorta dost specifických bytostí.S odolným žaludkem.Nakonec - nikdo nikomu nebrání,aby se zvedl z gauče a šel to těm nemožným Kalouskům vytmavit.Doplňuji:Nakonec dělat aktivně politiku,to není rozsudek na doživotí. Každý může odejít.

  Další informace


  Co by se dělo, kdybychom zastavili čas?

  Samozřejmě jen podle teoretických úvah.

  Další informace


 • Jak dlouhou zimu by teoreticky mohly rostliny vydržet?

  Zcela hypoteticky.Kupříkladu rostliny u nás v ČR. Rostliny by se stačily připravit na zimu jak to obvykle dělávají a pak by začala zima, ovšem tato by nikdy nekončila. Jak dlouho by rostliny vydržely?

  Další informace


 • Jak dlouhou před sebou máte ještě cestu a co považujete za pomyslný most?

  Moje cesta bude tak dlouhá, dokud nedostanu v životě to, chci.

  Další informace


 • V jakém čase jsou, prosím, tyto věty: My bychom se bývali učili. a My bychom se byli bývali učili? Díky

  V jakém čase jsou, prosím, tyto věty: My bychom se bývali učili. a My bychom se byli bývali učili? Díky

  Další informace


  Může člověk v budoucnu dosáhnout rychlosti světla/nadsvětelné rychlosti?

  když se v budoucnu změní fyzika tak proč ne

  Další informace


  Myslíte že je možné,když bude zlý člověk předstírat že je dobrý hodně dlouhou dobu, že se nakonec dobrým člověkem stane?

  Myslím, že opravdového zmetka předstírat dobro ani nenapadne. A jestli se chová hezky, tak zlý asi ve skutečnosti nebude. Hodně lidí bývá nešťastných a to se pak může jevit jako zlo. Je to ale jen reakce na negativní situaci, ve které se ten člověk ocitl.

  Další informace


  Jak je to s kvantovým provázáním a rychlostí světla?

  Obecná teorie relativity říká že největší možná rychlost ve vesmíru je rychlost světla a za žádných okolností se toto pravidlo nezmění. Jak je to ale s kvantovým provázáním které říka že pokud jsou dvě částice kvantově provázané tak se informace o jejich stavu dostane k druhé částici okamžitě?? Při tomto jevu by se znovu přela obecná teorie relativity s kavntovou mechanikou jak je tento problém vyřešen? A existuje vůbec nějaké řešení?

  Další informace


  Existuje vzorec, jakým bychom mohli vypočítat hmotnost naší kostry?

  a href"http://www.lekarske-vahy.czodil-kostni-hmoty.htm" rel"nofollow" http://www.lekarske-vahy.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dobrý den, rádi bychom se zeptaly na vznik a význam příjmení Láznická a Habrda. Děkujeme :)

  vznik a význam jmen

  Další informace


 • Za kolik sekund zašít 15 cm dlouhý řez v džínovině jehlou dlouhou 4 cm a nití, jestliže bylo použit 21 křížk.stehů?

  a kolik sekund bylo možné zašít 15 cm dlouhý řez v džínovině jehlou dlouhou 4 cm a obyčejnou nití, jestliže bylo použito 21 křížkových stehů?

  Další informace


 • Jakou rychlostí se pohybuje bod na obvodu druhého kola vzhledem k rychlosti obvodu prvního kola.

  je-li Převod dopomala - dorychla . Je-li na to i vzoreček, tak prosím o jeho napsání .Doplňuji:já nemám takové možnosti si opatřit učebnice základní školy a tak bych rád znal odpověď a vzoreček.

  Další informace


  Jak a díky komu se České země dostaly do Svaté říše římské?

  a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Vladivoj" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Český kníže Vladivoj (1002–1003) se stal prvním českým vladařem, který si nechal Čechy udělit od římského panovníka. To mělo za následek, že byl český stát pak považován za součást Svaté říše římské. Římští panovníci se tedy budou v budoucnu častokrát dovolávat toho, že mají pravo rozhodovat o tom, kdo bude sedět na českém trůně a zasahovat do české politiky.

  Další informace


 • Pokud bychom si dokázali opravovat tělo tak, aby nestárlo, byli bychom potom nesmrtelní?

  Alespoň teoreticky - v praxi by to šlo jen stěží.

  Další informace


  Jsou zubní protézy vynálezem moderní doby nebo mají také svou dlouhou historii?

  Zubní protézy nejsou vymožeností moderní doby.Za praotce zubních protéz můžeme považovat Etrusky, kteří žili ve střední Itálii a již kolem roku 700 př.n.l. vyráběli zubní náhrady ze slonové kosti a upevňovali je pomocí zlatých můstků.Nutno dodat, že jejich technika byla překonána až koncem 18.století.Náhrady chybějících zubů potřebovali především válečníci, kteří o ně přišli v boji. Zubní techniku pak od Etrusků převzali Římané, kteří si v době císařství nechávali nasazovat dokonce i náhrady ze skutečných lidských zubů.Další podrobnosti o historii zubních protéz,najdete na zdroji-

  Další informace


 • Mají psi krátkou nebo dlouhou pamět?

  Ten můj si pamatuje kde před třemi roky vyhrabal kožku králika.Akdyž jdem okolo tak na tom místě hrabe.A když něco provede tak během pěti vteřin neví o ničem.

  Další informace