• Za jakým doktorem s bolestí v šourku? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Za jakým doktorem s bolestí v šourku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Za jakým doktorem s bolestí v šourku?

  • Mám něco na šourku



    Další informace


    Bolesti v boku



    Další informace


  • Bolesti trochanteru



    Další informace


  • Kolik litrů Konopiva lze požívat jako léku proti bolesti hlavy?

    Kupuji si pravidelně mok konopiva a musím uznat , že má léčivé účinky.

    Další informace


  • Jak na křenové placky proti bolesti kloubů?

    Babička si přikládala na bolavé klouby křenové placky. Babi už se zeptat nemůžu, ale radu bych uvítala. Křen jsem vykopala, co dál?

    Další informace


    Opravdu se může třísní kýla uložit do šourku ?

    A jak se to pozná ?

    Další informace


    Bolesti kotníku - zjistí lékaři po jisté době, co s ním vlastně bylo/je?

    Cca před 5 lety jsem si něco udělala s kotníkem, teď na to docela trpím .. zjistí lékaři co s ním bylo teď? Pomocí rentgenu?

    Další informace


    Kdyz me boli ledvina, za kterym doktorem mam jit?

    Uz dva dny me intenzivne boli prava ledvina. K tomu me dost boli hlava a ani s jidlem se mi moc nechce kamaradit. Vim, ze to muze znamenat leccos, ale nevim, za jakym doktorem se s tim chodi ..

    Další informace


    Mám naštíplou kost v kotníku... co pomáhá na zmírnění bolesti než mi dají sádru ?

    Především kotník šetřit. Tedy nechodit zbytečně a pokud musíš, jen velmi opatrně.Prášky bych nebral.

    Další informace


    Jak zmírnit bolesti při prořezávání osmiček?

    Už čtvrtý den trpím velkými bolestmi, a to kvůli prořezávajícímu se zubu moudrosti, vpravo dole. Je mi 17 let, ostatní tři zuby moudrosti se mi už před rokem úplně v pořádku prořezaly, jen kvůli tomu poslednímu mám skoro touhu skočit z okna. Nemůžu pořádně skousnout, horní osmička jinak stiskne místo, kde roste dolní osmička. Při polykání se to také ozývá a bolí mě to i při tlaku zespodu na čelist. Začínám být docela zoufalá, jsem objednaná k zubaři na příští pátek, ale nevím, jestli to tak dlouho ještě vydržím. Může to být zanícené? Na internetu jsem toho moc nenašla. Máte nějaké osvědčené babské rady, jak se té hrozné bolesti zbavit? Děkuji.

    Další informace