• Zablokovaný Windows XP - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zablokovaný Windows XP. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Zablokovaný Windows XP

  • Doporučíte mi nějaký telefon, který je podobný HTC Windows Phone 8S ale aby neměl windows 8



    Další informace


  • Porovnanie rychlosti Windows XP a Windows 7 na danom PC



    Další informace


    RADA NA PŘEINSTALACI Windows XP Profesional na Windows 7 Home Premium,

    mam pocitac AMD Athlom(tm) 64x2Dual, Core Procesor 5000+2.61GHz,2,75GB RAM. nainsdtalován Windows XP Profesional,verze 2002, potřebuji přeinstalovat na Windows 7 Home Premium .Je to možné a kde najdu návod.Díky F.Š.

    Další informace


    Chci si nainstalovat windows XP,a windows 7 na jednom PC poraďte..co mam nainstalovat první.



    Další informace


    Je potřeba odinstalovat windows 7(nepravý produkt, pokud chci nainstalovat Windows XP(originál)?

    A je lepší zálohovat si data na cd nebo dvd,nebo na hardddisk?

    Další informace


    Kdyz zapnu pc a na monitoru se mi objevi windows XP, znamena to, ze je to windows professional?

    windows XP - je značka triedy windowsu.kategória býva napísana aj v názve1 - windows XP Home2 - windows XP Profesionálklikni pravým tlačítkom myši na Môj počítač - vlastnostiOtvoria sa Vlastnosti, na karte všeobecné sú napísané údaje aj s názvom windowsu

    Další informace


    Proč mi po startu PC vyskočí okno průzkumník windows přestal pracovat?

    Okno ve Windows průzkumník windowsKdyž normálně zapnu PC a načte se mi plocha tak mi vyskočí okno průzkumník windows přestal pracovat atd a když ho zavřu tak vyskočí znova, nechce se mi kvuli tomu přeinstalovávat PC není nějaké řešení? Zkoušel jsem zapnout v nouzovém režimu a projed to antivirem ale ani to nepomohlo pak mě napadlo že by na klávesnici mohla být zaseklá nějaká klávesa která to pořád spouští ale je to i když odpojím klávesnici. Díky předem

    Další informace


    Prosím poraďtemi v PC mi odešel harddisk s windows xp,a chci si tam dát nový harddisk s windows 7 po



    Další informace


    Když si na Windows 7 nainstaluji Windows Security Essential, to se mi Windows Defender sám odinstaluje?

    Mě po instalaci Essentialu bylo oznámeno,že se Defender vypíná,přestává být funkční.

    Další informace


    Zablokovaný přístup k internetu a k některým aplikacím



    Další informace