• Zajímá mě, zda se u nás osobám, zbaveným způsobilosti k právním úkonům, vydává občanský průkaz ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zajímá mě, zda se u nás osobám, zbaveným způsobilosti k právním úkonům, vydává občanský průkaz ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Zajímá mě, zda se u nás osobám, zbaveným způsobilosti k právním úkonům, vydává občanský průkaz ?

  • K čemu je průkaz pro pracovníka v potravinářství (zdravotní průkaz), když neříká: že jsem zdravý v TOMTO okamžiku ?



    Další informace


  • Funguje někde v Evropě řidičský průkaz a občanský průkaz jako jeden osobní doklad tak jak to funguje v Americe?



    Další informace


  • Bude mi končit cestovní pas . Budu potřebovat nový nebo do evropy se dá cestovat i na občanský průkaz?



    Další informace


    dobrý den, zajimalo by mě jestli lze občanský průkaz vydat do 3 dnů nebo ještě dřívěji potřebuji jej nutně do zahraničí.



    Další informace


    Mestska policie a obcansky prukaz



    Další informace


  • plati mi prukaz na vzv porizeni v ceske republice i v nemecku nebo potrebuji euro prukaz na vzv.dekuji za odpoved.richar



    Další informace


  • Zajímá mě, zda název starověké Persie souvisí nějak s Perseem, hrdinou řeckých bájí?

    Děkuji.Nemohu nic najít.

    Další informace


    Zajímá mě, zda Staroměstská mostecká věž u Karlova mostu skrývá nějakou symboliku či tajemství?

    Hledám nějaký podrobný odkaz. Děkuji.

    Další informace


  • Jak ziskam obcansky prukaz ktery je propadli aniz bych musela do cr?

    mam propadli obcansky prukaz ale ziji v zahranici,jak ziskam novy ale tak abich nemusela do cr?Pas mam

    Další informace


  • Muze prvni obcansky prukaz vyzvednout synovi otec. ktery totez v ten den si jde vyzvednout OP.

    Pro občanský průkaz si muže zajít pouze osoba, pro kterou je průkaz vydán

    Další informace