• Zajimave odkazy na problematiku IT - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zajimave odkazy na problematiku IT. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zajimave odkazy na problematiku IT

 • Zkusili jste zadat buď své jméno,nebo jméno někoho,kdo vás zajímá, do vyhledávače? Někdy je to zajímavé.  Další informace


  Zajímavé místo jinak?  Další informace


  K čemu jsou odpovědi.cz,když v podstatě vše lze najít na netu a někteří místo rady dávají jen odkazy?  Další informace


  Jaké/které zajímavé věci jste kdy našli u popelnic a odnesli domu?  Další informace


 • Poradte mi prosim nějaké zajímavé téma  Další informace


 • zajímavé chování ie8  Další informace


  Znáte nějaké zajímavé weby?

  Ať už weby vzdělávací, zábavné, zpravodajské nebo se zajímavým tématem.

  Další informace


  Zajímavé webovky .)

  Hledám nějaké zajímavé zahraniční webovky, které se zaměřují hlavně na fotografie či videa. Např. něco jako a href"http://totallycoolpix.com/" rel"nofollow" http://totallycoolpix.com/ /a atp. :) Nevíte o něčem?

  Další informace


  Zajímavé (testové) webové stránky, neznáte?

  Neznáte nějaké webové stránky kde jsou různé testy (vědomostní, na vrozenou inteligenci popř. IQ testy) nejlepé zdarma. A ještě stránky na kterých vám poradí na jakou školu jít (co dělat v budoucnu za povolání nebo spíše na jaké by jste se nejvíce hodili apod..Předem děkuju za odpovědi. :-)

  Další informace


  Nefunkční hypertextové odkazy  Další informace


  Nefungují odkazy v dokumentu ve Wordu

  Nějakým nedopatřením v nastavení PC nemohu používat odkazy zkopírované do dokumentu Word a i v Outlooku. Pokud použiji Ctrl+klepnutí jak se má a je i nápověda, odkaz se neprovede a je vypsána hláška: ,,Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač. Obraťte se na správce systému . Neví někdo kde toto omezení odstranit? Např. toto nefunguje: [color 0000FF] a href"http://www.youtube.com/watch?vPryUImP6pkk" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a [/color] .Dělám to zatím tak, že odkaz zkopíruji a zadám přímo do IE prohlížeče do H. řádku. Nechci znova instalovat Micr.Office, stávající nastavení by se mohlo přenést možná i do původních zálohovaných dokumentů Word. Mám WIN 7, Office 2007. Děkuji za odpověď.Doplňuji:Ještě bych chtěl doplnit, že zde mnou uvedený odkaz videa zde a z této stránky poklepem funguje. Pokud ho dám ale do Wordu nějakého .docx tak již se neotevře a vypíše onu uvedenou hlášku : Operace zrušena atd...Neotevírají se mi ani odkazy v Micr. Outlooku. Musím každý zkopírovat a zadat ručně do IE.

  Další informace


  Jak rychle odstranit všechny hypertextové odkazy ve Wordu?

  Doteď jsem to odklikávala po jednom, nyní jsem si však zkopírovala mou a kamarádčinu diskuzi z fóra, které se bude rušit, abych ji měla u sebe, a v každé zprávě je odkaz na tu něčí přezdívku.. Je to asi na šedesát stránek..Je nějaký rychlejší způsob, něž klikat na jednotlivé odkazy a odstraňovat?

  Další informace


  Internet explorer neotvírá odkazy  Další informace


  IE7 - ikony v panelu odkazy se samovolně mění  Další informace


 • Zajímavé témata k rozhovoru s mým klukem?

  Ahojky ) Poraďte mi nějaké zajímavé témata o čem bych se mohla bavit s klukem (18)...témata typu. . škola, filmy, koníčky, rodina atd..už máme bohužel probrané a celkem často se nemáme o čem bavit jen na sebe koukáme a nic :( Děkujůů všem mooc za rady :))Doplňuji:Myslím tím něco intimnějšího ) Ale zas aby to nebylo až moc..spolu jsme cca měsíc :))

  Další informace


 • Poradte zajimave www.stranky...  Další informace


 • Je zajímavé, jak stejné sloveso mění děj. Nezdá se vám?

  Zločinec byl odsouzen. Soudkyně se chystala vynést rozsudek. Rozsudek byl napsaný na papíře. Uklízečka se ale rozhodla vynést smetí a vynesla i papír s tím rozsudkem. Takže soudkyně nevynesla rozsudek, protože ten rozsudek vlastně vynesla (do smetí) uklízečka. Ať žije čeština.

  Další informace


  Jaké/které jsou zajímavé vynálezy roku 2015?

  Nemusíte to být jenom úplně nové vynálezy, ale také mohou to být i zlepšováky.

  Další informace


 • Zajímavé otázky bez odpovědí

  Když super-lepidlo lepí všechno,proč ne vnitřek tuby?Proč se citrónová limonáda skládá většinou z příměsí, zatímco přípravek na nádobí obsahuje pravou citrónovou šťávu ?Když plavání zeštíhluje, co dělají velryby špatně?

  Další informace


 • Neznáte někdo zajímavé online stránky pro strojaře?

  výpočtové nebo návrhové aplikace, knihovny 3D dílů, video-návody, řešené úlohy, netradiční katalogy popřípadě knihovny strojních dílů

  Další informace