• Zajisteni investice - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zajisteni investice. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zajisteni investice

 • Penzijní připojištění - zajištění na stáří?  Další informace


  Investice penez vs navratnost  Další informace


  Investice 400.000tis DO CEHO?  Další informace


 • Pronájem bytů - investice  Další informace


  Investice - nový nebo starý byt v Praze  Další informace


  Dražba bytu jako investice?  Další informace


 • Pole a investice?  Další informace


  Investice do zlata-neni to podvod?  Další informace


  Investice 1.000.000 Kc  Další informace


 • investice do akcií

  Zkusili jste si někdo investovat do akcií na české burze? Upřednostňujete krátké nebo dlouhé obchody. Zbohatli jste, nebo utrpěli větší ztráty.

  Další informace


  Vyplatí se investice do zlata?

  Dobrý den,přemýšlím o investování do zlata. Myslím, že zlato mělo vždy vysokou hodnotu a vždy si svůj potenciál udrží. Co vy na to?Jaké byste doporučili společnosti pro tyto investice?

  Další informace


  Proč si tolik lidí spoří na důchod do důchodového připojištění, když je to vlastně riziková investice?  Další informace


  Je podle vás dobrá tato investice?  Další informace


  Jaké mohou být všechny možnosti pro zajištění mobil./tel. hovoru, který je převeden na účet volaného? Jak to udělat?  Další informace


  Jaká je podle vás nejhorší a nejlepší investice?  Další informace


 • Zajištění on-line školení  Další informace


 • Zajištění nemovitosti

  Zajímalo by mě když má banka zapsané zástavní právo na nemovitost v katastru nemovotosti na můj byt na který mě půjčila,jestli mi může někdy v budoucnu někdo jiný kterému dlužím vymáhat dlužnou částku přes nemovitost,která je,už zastavená ?Děkuji za odpoved´

  Další informace


 • NASA a investice do výzkumu vesmíru

  Otázka zní - myslíte, že je racionální (zapomeňme teď na to, že NASA spadá pod USA, zajímá mě jen názor) investovat tolik milionů a miliard USD do výzkumu vesmíru, planet atd.? Nebylo by lepší je použít pro výzkum pozemských věcí, i když je vesmír nevyčerpatelným tématem?

  Další informace


 • Kolik je způsobů zajištění závazků?

  Dobrý den, chci se zeptat, kolik je způsobů zajištění závazků. Jestli jsou je to tady těchto následujích sedm pojmů.1. smluvní pokuta2. ručení, dohoda o srážkách ze mzdy a jiných příjmů3. zástavní smlouva4. zajišťovací převod práva dlužníka ve prospěch věřitele5. postoupení pohledávky dlužníka6. poskytnutí jistoty7. uznání dluhuSetkávám se však ještě s zajištěním závazků převodem práva a s zadržovacím právem. Děkuji za upřesnění.

  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na to, jak se říká lidem, kteří mají na starost zajištění různých společenských akcí?

  Zajímalo by mě, jak se říká lidem (pokud mají nějaké označení), kteří zajišťují různé společenské akce a aktivity. Například karnevalové oslavy, narozeninové párty, plesy a bály nebo také firemní večírky.Já osobně dostávám na starost narozeninové oslavy a nebo karnevaly v rodinném kruhu, popř. u známých.Strašně mě tahle 'práce' baví a chtěla bych se tím možná v budoucnu i živit nebo si přivydělávat. Nedokázal by mi někdo pomoct? Co všechno tahle práce obnáší?Předem Vám děkuji za odpovědi.

  Další informace