• Zajištění nemovitosti - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zajištění nemovitosti. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zajištění nemovitosti

 • Kde získám informace o nemovitosti?  Další informace


  Je tohle normální chtít při koupi nemovitosti?  Další informace


  Je pravda, že když do šesti měsíců neuhradí prodávající daň z prodeje nemovitosti,  Další informace


  Dozivotni pravo-zruseni nemovitosti  Další informace


  Daň z převodu nemovitostí  Další informace


  Darováni nemovitosti-poplatky  Další informace


 • Investice do nemovitosti  Další informace


 • Jak je to s přiznáním daně z nemovitosti?  Další informace


  Formulář daně z nemovitosti - jak do formuláře zadat parcelu (obyčejné pole), která je ve zjednodušené evidenci?  Další informace


  Dobrý den.V březnu 2015 jsme koupili byt.Kdy máme platit daň z nemovitosti?Děkuji.  Další informace


  Dobrý den jsem vlastníkem 1/4 nemovitosti se zástavou ne mou vinnou ale při mém os.bankrotu mohu o ni přijít ?

  Pokud je mi známo, tak při osobním bankrotu ano. Vyplývá to z logiky věcí. Nic není zadarmo - ani oddlužení.

  Další informace


  Do kdy se musi zaplatit na f.u. dan z nemovitosti ? Dekuji . -iv-

  1) pokud je výsledná daň vyšší než 5.000 Kč, pak ji lze zaplatit ve dvou stejných splátkách do 31.5. a 30.11.2) pokud je daň lt 5.000 Kč gt do 31.5.

  Další informace


 • Jak nastavit aby se internet explorer otevírar v externí grafice notebooku a ne v interní?

  z důvodu zajištění kompatibility je tato aplikace uzamčena AMD grafika.

  Další informace


 • Je třeba platit poplatek za zábor veřejného prostranství ve vlastní nemovitosti ?

  Například za kavárenskou či restaurační zahrádku v obchodní pasáži, reklamní stojan, příležitostný prodejní stánek, skákací hrad, apod.Doplňuji:Obávám se, že ve vlastní nemovitosti veřejné prostranství mít lze, stejně tak jako na soukromém pozemku, kde je zřízeno věcné břemeno užívání resp. povinnost vlastníka strpět užívání jeho pozemku obcí prostřednictvím jejích občanů, apod..Dotaz tedy zněl, zda-li za toto užívání musíš, či nemusíš městu/obci platit ?!

  Další informace


  Jak donutit exekutora aby zrušil zástavu nemovitosti?

  Já jsem exekuci do insolvence nahlásila,ale exekutor svou pohledávku nepřihlásil.Divila se i soudkyně u insolvenčního soudu.

  Další informace


  JAké jsou podmínky při darování nemovitosti mezi tetou a neteří? Je nutný odahd nemovitosti a jaká se plat daň darovací?

  Vztah mezi tetou a neteří patří dle Daně darovací do 2. skupiny příbuzenské linie - t.j. řada pobočná (synovci, neteře atd.).Dle paragrafu 19 tohoto zákona je 1. a 2. linie příbuzenských převodů majetku od daně darovací osvobozena, pokud se jedná o bezplatné převedení majetku.Pokud zase nebude mít naše politická scéna na něco nedostatek peněz, tak by to tak mělo být i nadále.Z tohoto osvobození vyplývá, že není nutný odborný posudek o ceně nemovitosti. Dar se v tomto případě převádí s nulovou hodnotou. Odhad by se mohl vystavit z důvodu, aby obdarovaná neteř pochopila, jak hodnotného daru se jí ze strany tety dostává (je to však zbytečný výdaj za zpracování znaleckého posudku). Do smlouvy přijde uvést hlavně popis majetku. Skutečná cena daru zde podstatná není.

  Další informace


  Exekuce spolumajitele - co se bude dít s mou polovinou nemovitosti?

  Vlastním polovinu nemovitosti s přilehlým pozemkem. Na spolumajitele je vypsána exekuce. Kvůli neuhrazení dluhu bude probíhat dražba poloviny nemovitosti. Co se stane s mou půlkou, pokud je dražena jen polovina nemovitosti, kterou vlastní druhý majitel?

  Další informace


  Dobrý den, prosím Vás o radu. Co vše budu potřebovat k podání dani z nemovitosti.

  Koupila jsem před týdnem bytovou jednotku v řadovém domě a s ním i příslušné pozemky. Ptám se, zda se nemusí doložit nějaké jiné doklady, např. výpis z katastru, kupní smlouva, atd. Děkuji a přeji hezký den. L. Fořtová

  Další informace


  Daň z příjmu při prodeji nemovitosti

  dobrý den, letos jsem prodal byt a tím pádem bych měl zaplatit daň z příjmu (nesplňuji základní podmínky, abych ji nemusel platit). koupil jsem ale synovi byt, který je na jeho jméno. splňuji tak podmínku nezaplacení daně z příjmu, že finanční prostředky získané prodejem bytu byly použity na uspokojení bytové potřeby? děkuji

  Další informace


  Darování nemovitosti se zřízením věcného břemene

  Chceme s manželkou synovi darovat chatu s tím, že budeme mít právo doživotního užívání. Darovací daň se neplatí, prý se platí daň z věcného břemene

  Další informace