• Zajištění osoby - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zajištění osoby. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zajištění osoby

 • Je to vaše jedna z výmluv, jak se zbavit dotěrné osoby?  Další informace


 • Jak často způsobí dopravní nehodu infarkt nebo mrtvice osoby za volantem?  Další informace


 • Platí i pro osoby v SVJ sleva do FO, pokud není nahlášená závada odstraněná?  Další informace


  Náhlašení osoby v bytě  Další informace


  Mycka nadobi pro dve osoby  Další informace


 • Jsme důchodci,finančně zajištění.Jsou nějaké problémy,když se chceme vystěhovat za dcerou do Austrálie?  Další informace


 • Exekuce podnikatele na účet a posílání peněz na soukromý účet jiné osoby

  Prosím o radu, zda je možné posílat a i platit faktury podnikatele přes soukromý účet jiné osoby (podnikatel má exekuce na účtu), s tím, že vystavíme příjmový nebo výdajový doklad k daným fakturám.Děkuji za odpověď

  Další informace


  Dá se vystoupit z II. pilíře důchodové reformy? Vstup osoby do tohoto byl v květnu.  Další informace


 • Nazývá se nějak forma psaní, kdy veškerá zájména, která se týkají vybrané osoby se píší s velkým počátečním písmenem?

  Příklad z takto psané knihy: Přijímal Ji bez nejmenších výhrad a kvůli němu Se nemusela nikdy zabývat nějakými Svými pomyslnými nedokonalostmi.

  Další informace


 • Zajištění on-line školení  Další informace


 • Osvojení dospělé osoby

  Někde jsem slyšel že od nového roku bude moci osvojit i dospělou osobu. Nevíte o tom někdo něco? Jak se vyřizuje osvojení?

  Další informace


  Má foto na občanský průkaz stanovené rozměry a styl portrétu osoby?

  No jasně. Dané jsou jak rozměry fotky, tak i některé vlastnosti portrétovaného (nesmí mít černé brýle, musí se dívat do objektivu, nesmí mít otočenou hlavu, neměl by mít pokrývku hlavy atd).Přesný informace jsou tady: a href"http://www.azfoto.cz/sluzbyrukazove_fotografie" rel"nofollow" http://www.azfoto.cz/ hellip /a sjeďte skoro až dolů na část Jaká kritéria musí splňovat fotografie na občanský průkaz?

  Další informace


  Jak vyřešit změnu trvalého bydliště u osoby, která se nemůže dostavit na úřad?

  S přítelkyní se stěhujeme, bohužel vždy, když je na úřadech otevřeno, je v práci.Mohl bych jí změnit trvalé bydliště, kdyby mi k tomu dala plnou moc? A musela by v tomto případě být ověřena?

  Další informace


  Fakturace fyzické osoby

  Koupili jsme eshop s člověkem, se kterým jsme se domluvili, že jej zafinancuje a eshop dle smlouvy je psaný na nás oba. Zaplatil hotově prodávajícímu a nyní po mě chce polovinu kupní ceny s důvody, že jsem na eshopu nic neudělal. Vystavil mi fakturu. Je tohle oprávněné?

  Další informace


  Existuje nějaký legislativní požadavek na zdravotnické zajištění hromadných akcí?

  (koncerty, zábavy, , sportovní akce) Na netu nemohu nic dohledat. Všude se ohánějí zákonnou povinností zajistit zdravotníka a přitom nic takového není k nalezení.Doplňuji:Otázkou myslím právní úpravu pro povinnosti organizátora (zajištění zdravotního dozoru). Ne policie a IZS. Jediné co jsem nalezl je, že se organizátor musí řídit vyhláškou města. Ale co když se akce koná v obci bez vyhlášky toto upravující se nikde neřeší.

  Další informace


  Dobry den,vztahuje se amnestie na hledane osoby,ale na neodsouzene.Dekuji

  Dobrý den,nikoli tresty musí být pravomocně uloženy již před 1.1. 2013Zastavení trestního stíhání se zastavuje pouze po 8 letech od zahájení k 1.1. 2013, ovšem s vyjímkou při stíhání proti uprchlému a pouze na tr. činy se sankcí do 10 let.Zůstávám s pozdravem.

  Další informace


 • Brali byste, kdyby bylo u jména osoby na odpovědích vidět, zda je dotyčný(á) on nebo offline?

  Brali byste, kdyby bylo u jména osoby na odpovědích vidět, zda je dotyčný(á) on nebo offline?Doplňuji:Třeba proto, že někdo očekává odpověď od jmenovité osoby a neví jestli tady je nebo ne. Každý určitě spěchá na odpověď a takto by viděl jestli ten, komu věří v odpovědi je tady.Ano, může odpovědět i jiný a dobře, ale víte jak to myslím?

  Další informace


 • Charakteristika osoby  Další informace


 • Může se přenést virová choroba při kontaktu krve jedné osoby se strupem druhé osoby?

  Ano, pokud se strup už sám neodlupuje a pod ním už není nová pokožka. Strup je stále nezhojená rána a i mikroskopická trhlinka ve strupu znamená přímý kontakt s ránou.

  Další informace


  Jak lze léčit závrať z výšek u osoby se sklony k epilepsii a pomalým zaostřováním zorniček?

  Začít návštěvou lékaře a řídit se jeho pokyny.Neexperimentovat s laickými radami z internetu!!

  Další informace