• Zaměstnavatel mne přijal bez zdravotní prohlídky, já jsem po měsíci onemocněl, jaký mu hrozí postih? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zaměstnavatel mne přijal bez zdravotní prohlídky, já jsem po měsíci onemocněl, jaký mu hrozí postih?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Zaměstnavatel mne přijal bez zdravotní prohlídky, já jsem po měsíci onemocněl, jaký mu hrozí postih?

  • Hrozí postih za dočasné instalování umělé ruky a reproduktoru na hřbitově?



    Další informace


  • Dobrý den chtěl bych se zeptat co mi hrozí když jsem za volantem nadýchal 2,30 promile bez záznamu v TR a bez nehody.



    Další informace


    dobry den,zastavila mne jiz dvakrát policie cr a nevlastnil jsem nikdy ridicske opravneni,co mi hrozi?děkuji



    Další informace


    Jsou-li v technickém průkazu zapsána dvě místa k sezení, ale v autě jsou čtyři, hrozí za to postih?



    Další informace


  • V červnu jsem dokončila studium a jsem ve 4 měsici těhotenství.Mám právo teď na nějaké peníze?Poraďte mi prosím.

    neexistují žádné příspěvky od partněra na živobytí, a ani dětské přídavky po porodu nejsou samozřejmostí. Je pravděpodobné že nemáte nárok na tzv.mateřskou, zřejmě budete od porodu pobírat rovnou rodičovský příspěvek, o přídavky si zažádejte. Veškeré info poskytne váš ÚP.

    Další informace


    Když přeberu peníze z Adsence, aniž bych měl živnostenský list a peníze danil, jaký postih mi hrozí?



    Další informace


  • LOIC - jaký mi hrozí postih za zablokování nějaké stránky?



    Další informace


    Co jsem komu udělal aneb po měsíci další mrtvá microSDXC Kingston



    Další informace


  • Jakej postih hrozí sousedovi, jehož střešní taška ze starý stodoly ve větru zabije jinýho souseda zásahem do hlavy?

    ... samozřejmě pokud je jasně prokazatelný, že to byla jeho taška...gecco: je to vážně ruina, ale jak mu takové hospodářské stavení zbourat? To si mám vyrobit peroxoaceton a nebo tak?A neexistujou raději nějací kontroloři stavu podobných objektů, který bych mu tam nenápadně poslal a oni by už dokolali své, aniž bych přišel o všechny prsty?

    Další informace


    Je zaměstnavatel povinen poslat zaměstnance domů, pokud pro něj nemá práci? S kolika % mzdy?

    Dobrý den, pokud zaměstnanci pracují na úkole, zaměstnavatel pro ně nemá práci, je zaměstnavatel povinen poslat zaměstnance domů s kolika % mzdy nebo jim může nařídit dovolenou a jaký poměr? Děkuji

    Další informace