• Zánět srdečního svalu - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zánět srdečního svalu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Zánět srdečního svalu

  • jedna se o zanet mocovych cest?



    Další informace


    Zanet v loktu



    Další informace


  • Bolesti svalů

    Dobrý den, je mi 16 let a několik měsíců mě trápí časté bolestí svalů(hlavně nohou). Namožené svaly mě trápily už i předtím a já vím, že to není nic neobvyklého, ale namožení bývá čím dál tím častější a i po velmi lehké, nenamáhavé fyzické aktivitě navzdory tomu, že dbám na řádný odpočinek. Svaly mám namožené i např. deset dnů jen z toho, že jsem si v tělesné výchově ve škole zaběhl dvakrát sprint na 60 m (předtím jsme se samozřejmě rozehřáli a protáhli). Při každém namožení odpočívám podle potřeby. Někdy dny, týdny, ale i měsíc. Bolest sice po odpočinku už necítím, ale při další fyzické aktivitě se bolest opětuje(zhruba v 70 % případů). Jednou jsem si odpočal i měsíc, což bylo pro mě velice omezující, protože jsem velký „sportovní nadšenec“, ale své ovoce to bohužel nepřineslo. Před týdnem jsme ve škole velkou část hodiny běhali a já měl znovu namožené nohy. Na konci týdne jsme měli znovu TV a já na ni radši ani nešel, protože jsem sotva chodil. Další týden jsme měli znovu tělocvik. Ale bolest ve stehnech byla tentokrát hodně velká. Ostatní spolužáci byly, ale úplně v pohodě. Řekněte mi, jak je ale možné, že žáci, kteří jsou na tom s kondičkou podstatně hůře, sedí celý den jen doma a jejich jediná fyzická aktivita spočívá ve školním tělocviku, jsou úplně v pohodě a žádné bolesti je netrápí.

    Další informace


    změření tuků, svalů aj.

    Kde se dá změřit hladina cukru v těle, tuky, svaly aj.?

    Další informace


    Proč žena dostane zánět, vaginální mykózu, když zůstane v mokrých plavkách? To ji sluníčko neosuší?

    Dostane a nebo je náchylnější ji dostat. Moc se zas v tom nevyznám, ale řekl bych, že kde je již nějaký zdroj, tak mokré plavky to jen podpoří.Další otázkou je, zda zatímto problémem - tedy z vytvoření podvědomí, že ženy by se měly z mokrých plavek převléknout nestojí muži šmíráci. Dobře cílená kampaň (ochrana zdraví), nedostatek míst pro převléknutí na koupališti a třeba i pohodlnost žen se někam přesunout, u leckoho může vyvolat erotické vidiny.

    Další informace


    Otázka k mastičkám na zánět v očích

    Trpím na záněty v očích (není to zánět spojivek) ale ted nekolik let jsem ho nemela a masticka kterou jsem pouzivala uz neni a ja si nemohlu vzpomenout co to bylo zac tak mam dve otazkyprvni jestli nahodou nevite co to bylo za masticku ja jen vim ze se musela matlat na spodni vicko kazde 2 hodiny a hlavne nepalila!a druha: zkusenosti s mastickami? mate nejakou kera nepali? a prosim neposlilejte mi kapky ty nejsem schopná si do oka dat proste mi to nejde :/

    Další informace


    Zánět močového měchýře

    Před 3 měsíci jsem měla zánět m.m. Měla jsem antibiotika a dnes mám pocit, že se to opět vrací. Prosím o radu, jak tomu mám předcházet. Pitný režim dodržuju, teple se oblíkám, bačkory nosím a co já vím co ještě. Pravděpodobně s tím mám problémy už hooodně dlouho(podle příznaků), jenže jsem to nikdy neřešila, protože to za pár dní vždycky zmizelo. Co mám dělat? Nechce se mi každý tři měsíce brát antibiotika.... Díky moc.

    Další informace


    kouření a zánět průdušek...

    mam lehky zanet prudusek a lecim to uz skoro 3 tydny antibiotikem..ted sem dobral a byl sem na odberu a cekam na vysledky..zlepsi se mi ty prudušky když kourim i pri lecbe ? nebo bych mel prestat na nejaky cas..nemusim rikat ze je to opravdu tezke omezit

    Další informace


    Náhlé zvýšení srdečního tepu, jaký může být důvod?

    Je mi 17 let, jsem zdravá, postavou průměrná, sportuju pravidelně čtyřikrát do týdne a ani necítím nějak zvláštní únavu v běžném životě. Pres to mě teď na tréninku najednou zaskocil opravdu vysoký tep. Ale vyskočil z ničeho nic, ani jsem se pořádně nezahřála a najednou mi srdce bilo, jako ještě nikdy v životě. Samozřejmě se mi hned udělaly i mžitky před očima. Vydýchávala jsem to asi deset minut a pak stejně rychle, jako to přišlo, behem dvou sekund to bylo pryč a mě bylo zase hej.Nechci po jednom takovém zážitku hned chodit k lékaři, protože to opravdu mohlo být něco chvilkového, na druhou stranu mám ale strach, ze se to bude opakovat. Bylo to pro mě opravdu strašné.Proto píšu sem, jestli třeba někdo nezažil neco podobného nebo jestli někdo nemá alespoň predstavu o potencionální hrozbě ...

    Další informace


    Poradíte, jak se zbavit zanicene bolave nohy?

    Mam sedrenou kuzi kousek nad kotnikem,uz se vytvorily strupy,ale muselo se mi tam neco dostat a noha boli,muzu na ni slapnout ale dost to boli. Nemate prosim nejake rady co na to dat,aby se to zlepsilo? Uz jsem zkousela koupel v hypermanganu. DekujiJak se zbavit zanicene bolave nohy? pod sedrenou kuzi se mi nejspis dostal nejaky zanet

    Další informace