• Zánět v uchu - vyfoukat fénem nebo jen nahřívat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zánět v uchu - vyfoukat fénem nebo jen nahřívat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zánět v uchu - vyfoukat fénem nebo jen nahřívat?

 • Zanet v loktu  Další informace


  Jak na hnis v uchu?  Další informace


  Bolest zubu - co na zanet  Další informace


 • Aby byl film western, tak se musí odehrávat jen v určitý době a jen na Divokým západě?

  Může film bejt westernem, když se odehrává třeba v Austrálii v roce 1920? Co prostě dělá western westernem? Definice Wikipedie mi nestačí.

  Další informace


 • Co si myslíte o klukovi / muži když má naušnici v pravém uchu ?

  Nic, těchto věcí si moc nevšímám, je to jeho osobní věc, do toho nemůže nikdo zasahovat.

  Další informace


 • Co způsobuje, že slyšíme šumění moře, když si přiložíme k uchu mořskou mušli?

  Mušle se svými velice hladnými a poměrně tvrdými stěnami má ideální tvar jako zesilovač zvuku. Mušle představuje zvukový rezonátor, v němž rezonuje několik zvukových pásem. To jsou ty šumy, které pak slyšíme zesíleny jako zvuk moře, přiložíme-li mušli k uchu. Za normálních okolností zesiluje všechny zvuky, ale my je neslyšíme, protože ji máme u ucha. Mušle na uchu tlumí všechny venkovní zvuky a my v ní slyšíme tiché šumění své vlastní krve. Kdybychom zůstali v absolutním tichu, slyšeli bychom tam dokonce tlukot vlastního srdce.Šum moře, je tedy jakýmsi provozním šumem (tinitus) vlastních uší.

  Další informace


 • Proč musím mít na plesovy účes den předem umyte vlasy? Proč si je nemohu umýt a vyfoukat hodinu pred než půjdu ke kader?

  Řekla mi to kadeřnice.

  Další informace


 • Mohl bych ohluchnout při letu když slyším pulsování v levém uchu?

  Doplňuji:myslím tím když slyším tep v uchu v každodenním životě.

  Další informace


 • Zánět srdečního svalu

  Jaké můžou být následky po zánětu srdečního svalu, je nutná hospitalizace v nemocnici.

  Další informace


  Pískot v uchu, co s tím?

  Už necelý týden mi píská v pravém uchu, ale ne uplně. Je to takové tiché pískání, které v uchu slyším jen, když je naprosté ticho, nebo když si ucho něčím zacpu, abych na něj tolik neslyšela. Druhé ucho je v pořádku a nic takého nedělá. Ale i přes tento pískot v uchu necítím žádnou bolest, ani tlak. Ale i tak kvůli tomu nemohu ani usnout, jak v tom tichu pak pískání neustále slyším.Z čeho by to pískání mohlo být a měla bych s tímhle jít k ušnímu?

  Další informace


  Proč mi zaléhává v uchu, když hraju delší dobu na klarinet?

  Hraju v cimbálce, a když máme hraní, tak mi tak po 4-5 hodinách zaléhává v uchu (vždycky v levém). Asi to souvisí nějak s tlakem, může mi to někdo vysvětlit přesněji? A je to náhoda, že to je vždycky v levém? Už jsem si na to za těch asi 8 let hraní celkem zvykl, ale je to nepříjemné...

  Další informace


  Proč lidem hučí většinou jen v levém uchu?

  Je to tzv.Tinitus a není to léčitelné.

  Další informace


  Pokud byste si museli vybrat, pili byste raději jen pivo, nebo jen Coca-colu?

  Jde o takovou hru Would you rather (česky- Raději bys,...). Čistě teoreticky, pokud byste si museli vybrat, že po zbytek života budete pít buď jen pivo (klidně jen desítku, ale ne nealko) a nebo Coca-colu (originální- s cukrem) Co byste zvolili? Samozřejmě obě varianty by vám pravděpodobně zkrátili život. Byly byste raději téměř neustále pod vlivem alkoholu, nebo pod vlivem cukru?Pro upřesnění- nemohli byste pít vůbec nic jiného, než to, co si zvolíte.

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti se zánětem šlach dlouhého a krátkého natahovače palce a s rehabilitací?

  Máte někdo s tímto zánětem zkušenosti?Je nutná operace?Je mi 12 a rehabilitace nepomáhá..Prosím o radu.

  Další informace


  Jak zmírnit zánět dásní?

  Těhotenství mi dalo docela zabrat. Udělal se mi skoro v celý puse zánět dásní. Sice to léčím spolu se zubařkou jak se to dá, ale pořád to tvá a občas se to i zhorší. Neznáte nějaký způsob, jak to úplně vyléčit? Už mě to docela rozčiluje, jak mi pořád krvácí dásně...

  Další informace


  Jak uvolnit zánět středního ucha?

  Mám zánět středního ucha, antibiotika skoro dobrána, nejspíš se minula účinkem. Samotný zánět mě nebolí a ani nikdy nebolel, nepotřeboval jsem Brufen... Ale na ucho furt skoro neslyším a je zalehlé. Co mám udělat, aby se to konečně uvolnilo?

  Další informace


  Jak se zbavit bolesti v levem uchu?

  Uz treti den me hrozne boli v levem uchu...mozna ho ma zvenci i natekle a v noci me v uchu hrozne boli..praska to tam...mam tam velky tlak! Prosim poradte mi jak se zbavit bolesti! Dekuju terka!

  Další informace


  Jak se léčí zánět kloubu na chodidle?

  Může se léčit i operativně, či postačí pouze masti?DíkyDoplňuji:To vím taky! U ortopeda jsem dávno byla, zajímá mě, jak se to bude léčit a zda se mám obávat operace!

  Další informace


  Co dělat, když má někdo pavouka v uchu a on nechce ven? šlo vy ho třeba utopit?

  Ze zevního zvukovodu si pavouka vytáhne každý sám. Hluboko nevleze, bubínek ho zastaví.Kdo už má pavouka v hlavě, měl by se obrátit na psychologasychiatra.V lehkých případech stačí vlídné slovo ( a href"http://skolastesti.cz 4feba0d432b0d)" rel"nofollow" http://skolastesti.cz hellip /a , v těžkých případech medikace a speciální péče... )

  Další informace


  Ahoj mám rýmu, kašel. Ale hlavně mě píská v uchu a mám ho zalehlý, může to být zánět stř. ucha?

  Nemusí, ale může i takto zánět začínat.Jistotně ti to potvrdí jen lékař, zajdi tam a nevypisuj na netu! -)Názor

  Další informace