• Zařízení USB nerozpoznáno - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zařízení USB nerozpoznáno. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Zařízení USB nerozpoznáno

  • Prosím poradi nekdo jak propojit kabel USB z mobl. na pc,1 konec usb-barvi4 dratku- bilá, oranžová, zelena, modrá. usb z mob



    Další informace


  • Odpojení USB zařízení



    Další informace


    USB trouble - Kořenový rozbočovač USB



    Další informace


    Windows 8.1 - USB zařízení nebylo inicializováno



    Další informace


    Zařízení USB nebylo rozpoznáno



    Další informace


    Chci přez USB Hub připojit k ntb video graber a usb video tv tuner.Nebude se to vzájemně rušit a utáhne to ntb? Děkuji.

    V prodeji jsou USB HUB porty napájené z externího zdroje

    Další informace


    Mám problémy s joystickem MadCatz F.L.Y. 5. Vyskakuje mi zpráva že zařízení USB nebylo rozpoznáno.

    Právě jsem zakoupil joystick MadCatz F.L.Y. 5 a vyskakuje mi zpráva že zařízení USB nebylo rozpoznáno. V návodu je řeč o instalačním CD které já nemám a tak jsem zkousel stáhnout ovladač z oficialních stránek MadCatz. Když jsem spustil instalaci ovladače tak mi to napsalo ať připojím zařízení aby mohl být ovladač nainstalován přitom joystick zapojen byl!

    Další informace


    USB Wifi karta a USB repeater



    Další informace


    Bezpečně odebrat zařízení



    Další informace


    CHyba hardwaru portu nebo jiného zařízení pro připojení



    Další informace