• Zasekání radiátorů do zdi - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zasekání radiátorů do zdi. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zasekání radiátorů do zdi

 • Časté zavzdušňování radiátorů  Další informace


  u trubky radiatoru neustále odpadává omítka.opravy sádrou vydrží krátce,jak nejlépe opravit,aby to vydrželo ?  Další informace


  Vypocet radiatoru  Další informace


  Ventil u radiátoru nechodí jak by měl  Další informace


  Je vhodné přes zimu počkat, až se u starého domu projeví, zda vzlíná vlhkost do zdí domu?  Další informace


  Je povinné, aby v každé místnosti byl radiátor? Jaké jsou požadavky na počet radiátorů?  Další informace


  Jaký zvolit prostředek k malbě zdí abych zlikvidovala plíseň, nejlépe trvale?  Další informace


  Jak mám vybarvit zdi ve hře sweet home 3D?  Další informace


  Izolace zdi - loznice vs. koupelna  Další informace


 • Na jakém principu pracuje snímač teploty radiátoru atd.?  Další informace


 • Jde na facebooku vypnout, aby se ostatním v chatu zobrazoval čas mé poslední návštěvy zdi?

  Ahoj, nikde jsem na FB nenašel, jak zakázat, aby se ostatním v chatu nebo mesengeru nezobrazovala hláška, že jsem byl aktivní třeba před 4 hodinami, i když mám chat trvale vypnutý a jen kouknu přes PC na zeď nebo zprávy. Nemám FB v mobilu a ani jiné aktivní app. Co v FB šlo, tak mám projitý a zakázaný.Chci se třeba jen anonymně kouknout na zprávy, když nějakou očekávám a nechci být evidován, kdy to bylo.Je to nějak možné nastavit?Doplňuji:@arygnoc v základných nastaveniach to nie je - nemožno vypnúť. - existují i rozšířené?Ohledně vašich rad: nechoďte tam.. atd, jasně, to ví snad každý, že když někam nepůjde, nebude vidět. I když na FB stejně budete, pokud vás někdo označí vašim jménem na fotce z nějaké akce, pokud teda nezastřelíte všechny lidi s mobilem, co fotí a dávají pak fotky na FB. Nemusíte mít ani profil a jste prostě tam, jen nemáte kontrolu. Nebo pak nesmíte ani nikam chodit. Na to jsem se ale neptal. Navíc nejde o fialové xichty, nebo jak to píšete.. nemám tam jedinou soukromou informaci, ani profilovku, ale to je opravdu mimo mísu/dotaz. Otázka byla snad dostatečně konstruktivní: jde něco vypnou, případně jak. Na ostatní odpovědi mám google a hlavně přítelkyni :)

  Další informace


  Jak smažu fotky z mojí zdi, aniž bych je odebral z profilu?

  Doplňuji:EDIT: Myšleno tak, že si chci pročistit zeď, ale když chci smazat ze zdi fotky na kterých jsem byl označený někým jiným, tak je v nabídce buď nahlásit , odebrat označení a odebrat z profilu . Jenže když dám odebrat z profilu, tak to zmizne z mojich fotek. Chci jen pročistit zeď.

  Další informace


  Jak se dají skrýt všechny příspěvky na mé zdi - fb?

  Jak se dají skrýt všechny mé příspěvky na zdi (FaceBook)? Nechci je postupně mazat, ale stačilo by mi je jen před všemi skrýt a abych si pak mohla vybrat například 2 a ty mít zveřejněné. Našla jsem to už u jedné dívky a nevím si s tím vůbec rady. Lámu si nad tím hlavu a pořád nic. Doufám, že jste mě pochopili a poradíte mi. Děkuji předem :)

  Další informace


 • Co přesně znamená mé pocity jdou často ode zdi ke zdi?

  Jaké má člověk pocity, je těžké odhadovat, každý je jiný. Nejde jen o pocity, ale i o způsob jednání. Uvedu několik příkladů, které potvrzují platnost těchto slov..V minulosti úsloví ode zdi ke zdi získalo známou koncovku -ismus - odezdikezdismus - bralo se jako nějaká ideologie . Jít z extrému do extrému. Z člověka věřícího v Boha se stal na veřejnosti materialista - stále tajně navštěvoval bohuslužby, ale veřejně tleskal na schůzích KSČ. Takových lidí jsem poznala ...Vzpomněla jsem si na básníka Jaroslava Seiferta. Byl hodnocený ode zdi ke zdi. Jednu chvíli byl zakazovaným autorem, jehož díla byla přísně zakázána a nesměla vycházet, a z toho se mu dostalo různých uznání a národních ocenění za přínos pro českou literaturu.Jaké má člověk pocity? Někdy rozporuplné.. Když se něco nepodaří , nefunguje, udělá to úplně jinak. Třeba se zbaví pokory a změní se. Pokora náhle vymizela nejen ze slovníku. Jako by toto slovo neexistovalo. Všude se teď skloňuje aktivita, dravost, iniciativní přístup k životu, sex jako hobby, kariéra. I to je jistým způsobem postup ode zdi ke zdi.Jak se se svými pocity člověk vyrovnává, záleží na něm, na jeho svědomí, zda se stane in , nebo se spokojí být out .

  Další informace


  Co mám udělat proto, abych byl jako spiderman, že se dokážu udržet rukama (a nohama) na zdi, nebo na stropě?

  Co mám proto udělat?

  Další informace


 • přetěsnění radiátoru  Další informace


  Přidání radiátoru  Další informace


  Nejde zastavit přívod a odvod vody do radiátoru  Další informace


  Jaký odvzdušňovací ventil do radiátoru?  Další informace


  Jak obtížné je posunutí radiátoru?  Další informace