• Zasekává se při náročnějších hrách - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zasekává se při náročnějších hrách. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zasekává se při náročnějších hrách

 • Jak dlouho zraje hrách?  Další informace


 • Je pravda že chladící podložky pod notebook zrychlí samotný ntb (FPS ve hrách) ?  Další informace


 • Neznáte nějakou písničku o hrách?

  Prosím neznáte nějakou písničku o hrách jako je třeba Tafrob-Gamer nebo Killaz- My máme svůj controller ) Byla bych ráda kdyby ste mi nějakou napsali nebo poslali odkaz :)

  Další informace


 • zasekává se video na internetu  Další informace


  pípá mi PC při hrách  Další informace


  proč poslední dobou mám při hrách tak vysoký ping ?

  dobrý den, obvykle jsem mýval u her 40-50ms a bylo to stabilní vůbec to neskákalo, možná jen pokud jsem něco začal stahovat. teď ale jen co zapnu nějakou online hru ( LoL,WoW,WoT) tak v ní je ping tak 400-900... a to nic nestahuju a ostatní počítače a mobily jsou úplně odpojeny od internetu... už to tak trvá týden a je to tak vždycky. možná tak jednou za čas asi tak na 30 sekund to jde zase zpět na původních 40ms ale pak to zase hned skočí na ty extrémy při kterých se to nedá hrát. teď ale nevím jestli to je počítačem nebo internetem ( jestli to třeba nespomaluje síťovka nebo třeba ovladače) napadlo mě že by to mohl dělat třeba vir ale antivir nic nenašel.

  Další informace


  neustaly PC freez :-/ - zamrzává při hrách  Další informace


  Zamrznutí PC při hrách  Další informace


  Problem s myší (po chvílích se zasekává)  Další informace


  Nejde Direct 11 ve hrách  Další informace


  Malo frames v hrach  Další informace


  Jak je to s hodnotou Paysafe card ve hrách?

  Zdravím, snad tu někoho potkám, kdo se vyzná ve hrách, nebo-li ve slavné hře: League of legends.Hraji na serveru East a rád bych si koupil RP body za paysafe kartu.Jenom že problém je v tom, že na pumpách blízko mě lze získat PS kartu za 100,200,300 500, 600,800, 1000 .....A v té hře jsou dostupné platby paysafe karet za 70 kč (400 RP)140 kč (840 RP) 280 kč (1780 RP)....980kč (6450 RP) - A to je ten háček, na pumpě stojí 1000 kč a v té hře je platba za 980 paysafe kartou, tak se ptám jestli to nevadí, nebo zda je to nějaká chyba, či JDE koupit paysafe karta za 980, bydlím ve městě: Rožnov pod Radhoštěm, tak nejlépe v jeho okolí?Snad jsem to vysvětlil rozumně. Díky MOC za odpověd.

  Další informace


  Firefox se zasekava  Další informace


  Blikani v hrach  Další informace


 • problémy při hrách  Další informace


  K čemu, ve hrách, potřebuji více jak 60 FPS  Další informace


  Jak locknout fps ve hrách (na 60fps)  Další informace


  F8-Smooth efekt jako v MC, ale v jiných hrách  Další informace


  Co je to za symboly na hrách?

  Většinou na zadní straně obalu nějaké hry(např. RPG hry...) je, nebou jsou vyznačené takové černobíle určité symboly.Proč? Co je to za ty simboly?Je tam třeba zobrazená injekční stříkačka, ruka zatnutá v pěst jak bouchne, určité číslo např. 12,13,14....? Já akorát znám ten symbol čísla a to je jakoby doporučená hra nebo hra na pochopení od tohoto roku.Ale co jsou ty ostatní symboly?Rád bych to zjistil.Předem díky za odpověď.

  Další informace


 • Jak se zpracovává hrách po posečení?

  Ručně to z těch lusků asi vyloupávat nemůžou, že ne, když to stojí 13 korun, to by zabralo půl kilo hrachu počítám tak hodinu, a ten v krámě je navíc sušenej, takže to by asi hrachovny zkrachovaly.

  Další informace