• Zdravím, co znamená přesně ne-li? A j to spojka nebo částice? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zdravím, co znamená přesně ne-li? A j to spojka nebo částice?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zdravím, co znamená přesně ne-li? A j to spojka nebo částice?

 • Špatná spojka klimakompresoru?  Další informace


  Spojka polo6n2  Další informace


  Spojka na Opel Agile  Další informace


  Spojka lupe  Další informace


  Spojka Citroen Xantia  Další informace


  Prokluzujici spojka  Další informace


  Peugot 206 spojka  Další informace


  Nova spojka zabira moc vysoko  Další informace


  Jde spojka do kytek?  Další informace


  Jawa 250 spojka  Další informace


  Jak se správně brzdí před křižovatkou, aby se neopotřebovávala spojka atd...?  Další informace


 • Spojka mezi motor a čerpadlo  Další informace


 • Zdravím! Neznáte nějaký dobrý web, kde bych si mohl procvičit angličtinu? Děkuji.

  Dlab na web o) koukej na filmy a seriály v AJ bez titulků nebo s anglickejma. A čti anglicky. Nemá smysl se drtit gramatiku, lepší je ji okoukat , jak to má vypadat a jaký výrazy se v jaký situaci používají... :)

  Další informace


  Z jaké částice se skládá magnetické pole?

  Z magnetu.Otázka je špatně položená. Elektromagnetickou interakci zprostředkovává foton. To je asi odpověď, ke které otázka směřovala.

  Další informace


  Které částice v atomu jsou nositelem el. náboje?

  Toto není nejvhodnější stránka pro řešení DÚ líným žákům, zkus použít třeba Google a víš vše :

  Další informace


  Jaký význam má spojka proto, že a protože?

  Dnes jsem četl v nadpisu tuto větu:Polovina dětí je v ústavu proto, že rodiče nemají na bydlení.A tak mě zajímá, proč tam je spojka proto, že. Mohlo by tam být uvedeno protože?

  Další informace


  Co přesně znamená mé pocity jdou často ode zdi ke zdi?

  Jaké má člověk pocity, je těžké odhadovat, každý je jiný. Nejde jen o pocity, ale i o způsob jednání. Uvedu několik příkladů, které potvrzují platnost těchto slov..V minulosti úsloví ode zdi ke zdi získalo známou koncovku -ismus - odezdikezdismus - bralo se jako nějaká ideologie . Jít z extrému do extrému. Z člověka věřícího v Boha se stal na veřejnosti materialista - stále tajně navštěvoval bohuslužby, ale veřejně tleskal na schůzích KSČ. Takových lidí jsem poznala ...Vzpomněla jsem si na básníka Jaroslava Seiferta. Byl hodnocený ode zdi ke zdi. Jednu chvíli byl zakazovaným autorem, jehož díla byla přísně zakázána a nesměla vycházet, a z toho se mu dostalo různých uznání a národních ocenění za přínos pro českou literaturu.Jaké má člověk pocity? Někdy rozporuplné.. Když se něco nepodaří , nefunguje, udělá to úplně jinak. Třeba se zbaví pokory a změní se. Pokora náhle vymizela nejen ze slovníku. Jako by toto slovo neexistovalo. Všude se teď skloňuje aktivita, dravost, iniciativní přístup k životu, sex jako hobby, kariéra. I to je jistým způsobem postup ode zdi ke zdi.Jak se se svými pocity člověk vyrovnává, záleží na něm, na jeho svědomí, zda se stane in , nebo se spokojí být out .

  Další informace


  Dokáže zastavit hodiny tím že se na ně podívá.., co to přesně znamená?

  Doplňuji:MK44: nechtěl jsem ovlivnit odpovědi, je to z jednoho seriálu-sitcomu a když tahle hláška byla pronesena, ozval se umělý smích z publika, takže předpokládám nějakou vtipnou pointu, kterou my evropani nedávámeněkolikrát předtím si dělali legraci ze vzhledu jednoho chlápka, se kterým jejich kámoška začala randit, a celá ta scéna byla zakončena touto hláškou. Mě jediný co mě napadá, že se říká že když někdo umře tak se zastavěj hodiny, tak že by jeho vzhled tímhle způsobem připodobňovali ke smrtce, ale nevím jestli to chápu dobře..

  Další informace


 • Vysvetli mi nekdo, prosim, co presne znamena bila mafie?

  Dekuji!

  Další informace


 • Zdravím,potřebuji radu.Nedávno jsem si přinesla blechy a teď mě všude koušou hlavně v noci.Pomozte.PROSÍM..Děkuji.

  Nechat si poradit v lékárně přípravek proti blechám. Povlečení, oblečení důkladně vyprat, pokud možno na vyšší teplotu. A tomu psovi blechy zlikvidovat taky nějakým dobrým přípravkem.

  Další informace