• Zdravím, jak je to s uváděním průměru za střední školu na přihlášku na VŠ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zdravím, jak je to s uváděním průměru za střední školu na přihlášku na VŠ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zdravím, jak je to s uváděním průměru za střední školu na přihlášku na VŠ?

 • Zdravím.. neví tu někdo o nějaké dobré učebnici Matematiky pro střední školy - obor veřejná správa?

  Zdravím.. neví tu někdo o nějaké dobré učebnici Matematiky pro střední školy - obor veřejná správa? Učitelé nám řekli, že není potřeba.. Dále jestli by někdo věděl i z Fyziky, byl bych vděčný! :) Děkuji :) Nemám se podle čeho učit :/

  Další informace


  Lze nějak řešit situaci, kdy rodiče nechtějí povolit podat přihlášku na dítětem vybranou školu?

  Napadlo mě řešení soudní cestou, je to možné? Jaké možnosti dítě má?

  Další informace


  Které vysvědčení se píše na přihlášku na SUŠ?

  Někdo mi říkal, že s uměleckou školou je to jinak kvůli talentovkám ale nejsem si jistá. Neví to někdo ???Původní dotazJaké vysvědčení se počítá na přihlášku na suš ???

  Další informace


  Když člověk chce být hasičem a nemá střední školu požární ale třeba podnikatelskou a jiné, může se stát hasičem??  Další informace


  Když mám přishlášku na střední školu a musím mít potvrzení od lékaře musím tam jít taky? nebo jen rodič?

  Že by rodič šel s tou přihláškou k mojí doktorce zatímco já jsem ve škole a odnes to i na tu školu kam se hlásím.

  Další informace


  Kdybych šla na střední školu stavební mohla bych potom jít na vysokou přírodovědnou fakultu?

  Doplňuji:Mám si vybrat 2 školy mez Obchodní akademií stavebkou a zemědělsko přírodovědnou-tam se mi ale moc nechce protože mám pocit že se tam moc nehodím....gympl bych nezvládla..

  Další informace


  Kdy a jak se přihlásit na střední školu ?

  Budu moc rád za všechny odpovědi :) :D

  Další informace


  Kde vzít přihlášku na SŠ?

  K začátku - ze základní školy jsem už dávno venku, tudíž na ZŠ ji hledat nebudu. Předpokládám, že asi na magistrátu, ale na jakém oboru konkrétně? A co všechno musím dokládat, abych ji dostala? Studuji denní studium na jisté SŠ a chci přidat dálkové studium, rovněž na SŠ, můžu se vůbec i tak hlásit?Díky za odpovědi,A.

  Další informace


  Kde můžu získat přihlášku na střední školu?

  zde máte info o přijímání na školy:zde je něco novějšího: a href"http://www.zsmladi.cz/view.php?cisloclanku2009010001" rel"nofollow" http://www.zsmladi.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kam na střední školu?

  Jsem v 9 a na vysvědčení mám vyznamenání. Chtěl bych mít maturitu. PORAĎTE JAKÝ OBOR MÁ BUDOUCNOST A UPLATNĚNÍ! ?

  Další informace


  Je v průměru těžší tělocvik na učilišti, nebo na střední škole?

  Na obchodní akademii jsem měl z tělocviku vždycky dvojku, a to i tehdy, když jsem perfektně zvládl gymnastiku, naučil se dobře hrát volejbal a obstojně střílet na koš. Rovněž jsem v běhu dosáhl mírného nadprůměru, ale pořád to nestačilo na jedničku. Někteří žáci měli z těláku i trojku.Zajímá mě proto, jak je tělesná výchova těžká na učebním oboru, protože v září jdu na učňák.

  Další informace


  Jdu na střední HOTELOVOU ŠKOLU se zaměřením cestovní ruch. Chci se zeptat, zda na praxích bude něco s vařením?

  Musíš se informovat na příslušné škole. Většina hotelových škol do své praxe vaření zařazuje.

  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi zdravotnickým lyceem a zdravotnickým laborantem? (myslím tím střední školu, rozdílné učivo?)

  Laborant (já P) má podle mě víc odborných předmětů - ve třeťáku je praxe ve zdravot. zařízeních.Doplňuji:Teda určitě no, když se podíváš na učební plán obou oborů, tak je vidět, že laboranti mají víc odbornosti . Tak je to i logické - laborant může po maturitě třeba rovnou na hematologickou stanici nebo kamkoliv jinam do laborky, ale na lyceum musíš navázat VŠ.

  Další informace


  Jaký diář by se mi hodil na střední školu?

  Chci se zeptat, jaký diář by se mi hodil na střední školu. Chci, aby byl buď denní nebo týdenní, ale hlavně BEZ ČASOVÝCH OS! Chci si do něj psát úkoly, schůzky s přáteli, projekty, testy... Klidně mi posílejte odkazy nebo obchody, kde bych je našla. Děkuji všem za odpovědi a tipy. :)Doplňuji:A ještě aby byl od září do června (školní diář). A cenově do těch 200 Kč.

  Další informace


  Jak vytisknout přihlášku na SŠ?

  At už na škola, kam chci jít, tak na MŠMT je formulář ke stažení přihlášky, všechno v excelu vypadá ok, ale když to vytisknu, nebo už jen při náhledu, se v rozích (dolní i horní, že to i přečuhuje do přihlášky) napíše VZOR 1. CO s tím mám prosím udělat? Nepřišla jsem, jak to vymazat, jelikož... no, já nevím. Předem děkuji.

  Další informace


  Jak vybrat vhodnou střední školu?

  Potřebuji poradit s velmi důležitou otázkou ohledně mé nejasné budoucnosti... Mám moc hezké známky, mám být na co pyšná, ale k čemu mi to je, když nevím co pak.Ráda bych dělala něco, co by mě bavilo a samozřejmě by bylo dobré, kdybych ve světě našla uplatnění a uživila bych se... Možná by pomohly nějaké stránky s obory prací a objasnění jejich činností, nebo tak něco... Návrhy, či nějaké stránky, atd.. Snad někdo pomůže. Předem děkuji :-)

  Další informace


  Jak poslat přihlašku na SŠ ?

  Jak poslat na školu přihlášku když k ní nemůžu dorazit ??V obálce nebo jak ?Doplňuji:Když přihlášku dam do menší obálky a přehnu příhlášku na půlku nebude jim to vadit tě škole ?Nebo jsou nějake větší obálky A4..

  Další informace


  Jak mam prestoupit na jinou stredni skolu  Další informace


  Dostanu se na střední školu nebo možná gympl?

  Dobrý den, možná si tuhle otázku kladu předběžně ale lepší dřive než pozdě :) Jsem v osmé třídě a na první pololetí jsem měl tři dvojky a na druhé vypadá že budu mít asi jednu trojku (z matematiky) a jinak asi dvě dvojky. Myslíte že bych mohl uvažovat o střední škole nebo možná i gymnáziu? Děkuji za odpovědi.Ps.: počítají se známky i z devítky?

  Další informace


  Co by jste mi doporučili za školu? (střední s maturitou)

  Nějakou, abyhc v dospělosti hodně vydělávala.

  Další informace