• Mohl bych k procesoru Intel Celeron CPU 2,67 Ghz dát nějakou 2gb grafiku od amd, nebo spíše slabší? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mohl bych k procesoru Intel Celeron CPU 2,67 Ghz dát nějakou 2gb grafiku od amd, nebo spíše slabší?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mohl bych k procesoru Intel Celeron CPU 2,67 Ghz dát nějakou 2gb grafiku od amd, nebo spíše slabší?

  • Jste spíše dobrý nebo spíše zlý člověk?



    Další informace


  • Přetaktování procesoru Celeron D



    Další informace


    PC Celeron 3,06 GHz



    Další informace


    Starý Windows98 a Intel celeron 903Mhz



    Další informace


    Kámoš tvrdí že má na notebooku 2gb grafiku.



    Další informace


    Wifi spoj 5 GHz nebo 2,4 GHz?

    Chci sdílet ADSL 20 Mb se sousedem, který je v přímé viditelnosti cca 100 metrů. Mám použít Wifi směrový spoj 5 GHz nebo stačí 2,4 GHz? Obě řešení jsou teoreticky s rychlostmi do 54 Mb, takže by mělo být ok i levnější 2,4 GHz, ale nejsem si jistý. Chci kvalitní řešení.

    Další informace


    Jaké hry rozjedu na svém pc : Amd Sempron 2600+1.6 GHz ram 2 g grafika nvidia 6200 turbocache?

    Třeba FreeCell, Solitaire, Hledani min...

    Další informace


    Hp pavilion zv 6000,procesor amd athlon 3,2 ghz 64



    Další informace


    Intel Pentium D915 Presler 2,8 GHZ



    Další informace


    Intel, nebo AMD?

    Jaké procesory jsou lepši ke hraní her a tak celkově? -

    Další informace