• Zeptat se lektora na tanecnich na jmeno divky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zeptat se lektora na tanecnich na jmeno divky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zeptat se lektora na tanecnich na jmeno divky?

 • Otázka pro ženy a dívky. Uráží vás, když vám někdo popřeje k poslednímu dubnu ?  Další informace


  Chodí sem i muži nebo jen samé ženy/dívky?  Další informace


 • Proč je přídavné jméno od Starý Jičín starojický, ale příd. jméno od Nový Jičín je novojičínský, ne novojický?  Další informace


 • Saty do tanecnich  Další informace


  Proč se ženy a dívky malují, zdobí se šperky a naušnicemi?

  Proč se ženy a dívky malují, zdobí se šperky a naušnicemi, proč navštěvují kadeřníka?Když stejně chlap na ni koukne a řekne: To je pěkná prdelka :D

  Další informace


 • Vsimli jste si, jake maji dnesni divky zajmy?

  Za mych mladych let to byli kluci, moda, diskoteky, dnes je to chemie, pravo, matematika :DDoplňuji:Soudím podle zdejších otázek (které prý nejsou do školy) :)

  Další informace


  Přezutí do tanečních?

  Když jdu do tanečních, mám si rovnou na sebe vzít obuv ve které budu tančit nebo nějaké jiné boty a pak se tam přezout?Předem děkuji za odpovědi. :-)

  Další informace


  Co je pravdy na tom, že jméno prvního čs. presidenta zní stejně jako maďarský výraz pro dnes vykonává velkou potřebu)?

  Podobnost je, ale podle etymologického slovníku je jiná. Maďarský etymologický slovník uvádí. stejný význam a původ jako český. . České příjmení Masaryk - zdrobnělé příjmení z nářečního obecného slova masar řezník. V češtině pak zánikem jerů vznikl výraz masař řezník i kat. Maszár: Slovanský význam - Z toho základu vznikl i maďarský řezník (původně masakr), resp. zdrobnělina s příponou -ik je známá pro Masaryk - české příjmení.Skutečnost, že první samohláska-a-(a ne) je původem česká, moravská , slovenská. Základ slova pochází ze staroindického sánskrtu . a href"http://csaladfa.palmai.eu/nevek_etimologiaja.htm" rel"nofollow" http://csaladfa.palmai.eu/ hellip /a Podle Rejzkova slovníku masakr ‘hromadné krveprolití’, masakrovat,zmasakrovat. Přes něm. Massakerz fr. massacre tv., stfr. macecre odmacecrer ‘zabíjet, porážet (dobytek)’,jež dále není příliš jasné (snad z *macecol‘tlouci do krku’?).

  Další informace


 • Dobrý den chtěl jsem se zeptat, jestli mi na poště vydají balík na moje jméno pokud jim dám jako důkaz totožnosti pas?

  Samozřejmě. :-)

  Další informace


 • Dobrý den,máte někdo zkušenost jak získat znovu-uživatelské jméno a heslo pro INTERNET? Já ten papír nemohu najít.Děkuji

  Ideální v tomto případě je kontaktovat poskytovatele, který to s Vámi vyřeší přímo.Pojem uživatelské jméno a heslo pro internet je dost široký pojem a poskytovatel bude už přímo vědět, na co narážíte.

  Další informace


  Dobry den :) chtěla bych se zeptat jestli někdo tady nezna jmeno jedne super stranky o kanadach STEEL :)

  znala sem tu stranku byla super bylo tam vše, jak počovat o kanady jak se oně starat a td...ale boužel jsem ji stratila tak jestli něaku takovu znate tak mi prosím pošlete odkas :) moc děkuji

  Další informace


 • Jméno Nikita je podle vás klučičí,nebo holčíčí jméno?

  Doplňuji:a kdy má Nikita svátek?.... :-)

  Další informace


 • Co znamená citát Ne bestie, nýbrž vědoucí, co je to špetka soucitu. Ale já znám své jméno, a proto nejsem bestie.?

  Autor- Richard IIIMožná jsou ty věty dohromady a odděleny čárkou, ale to si nejsem jistý.Bylo to napsáno na konci filmu Splašený vlak .(Runaway Train - 1985)

  Další informace


 • Hry pro dívky na PC  Další informace


 • Co je u vietnamského jména křestní jméno a co příjmení?

  Respektive Co patří do okénka pro křestní jméno a co do okénka pro příjmení?Abych byl přesnější:Sedím u počítače a z papírů přepisuji jména do počítače - do dvou chlívečků Křestní jméno a Příjmení.Bude to u jména řekněme Nguyễn Tấn Dũng takhle?Jméno: Tấn DũngPříjmení: Nguyễn

  Další informace


  Co je podstatné jméno s předložkou?

  To je podstatné jméno doplněné předložkou.

  Další informace


  Ahoj katolické gymnazium pro divky velka Britanie co se tam uči? děkuji  Další informace


 • Váha 14ti leté dívky

  Ahoj, mám dotaz. Je mi 14 let, měřím 169cm (haha:D) a nevím, kolik bych tak cca měla vážit. Závodně sportuji a BMI mám (zaokrouhleně) 22 :)

  Další informace


  Proč dívky v pubertě tloustnou?

  Prpto, že se z nich stávají ženy. Během dospívání dochází v těle k celé řadě změn, zvláště hormonálních. To u některých jedinců se může projevit i změnou váhy.

  Další informace


  Poučení pro dívky v době dospívání

  v kolika letech jste byli poučeni at už školou,nebo rodiči o základech vašeho těla a o dospívání?

  Další informace