• Zmizl mi rozdělený disk C - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zmizl mi rozdělený disk C. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Zmizl mi rozdělený disk C

  • V jakém programu spojím stáhnutý film rozděléný na 2 cd v jeden celek?

    Předpokládám,že stáhnutý film se dělí pouze na dva party ,které se rozbalí(v RARu) tak,že PART s nižším označením se přes pravé tlačítko myši dá rozbalit a tím se rozbalí i ten druhý part a film bude pod další ikonou celý pohromadě.Jiný návod je zde: a href"http://filmex.iplace.cz/menu/spojeni-dvou-avi" rel"nofollow" http://filmex.iplace.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Chyba služeb Virtuální disk a Systémové aplikace modelu COM+



    Další informace


    DVD-RAM Disk



    Další informace


    Během instalace Windows XP nenalezen žádný disk.



    Další informace


    Mám W7 a rozdělený pevný disk na C: a D:. Potřeboval bych z D: přesunout pár GB na C:. Je to nějak jednoduše možné?

    Použij Total Commander, je zdarma.Doplňuji:Nezapomeň odškrtnou lištu před stažením! a href"http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatnirace_se_soubory/souborove_manazery/windowscommander/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a

    Další informace


    Disk boot failure, insert system disk and pres enter



    Další informace


    Rozdělený hdd,jak ho spojit

    Mám HDD Seagate 320GB a je rozdělený na 60GB(na kterém je OS-win7) a zbytek nějakých 244GB(kde mám data).Chtěl bych to spojit zpět na jeden disk,lze to nějak udělat bez ztráty dat na tom druhém?

    Další informace


    Chyba a disk read error occurred



    Další informace


    Disk 80 GB sa tvári ako 8 GB



    Další informace


    Bat - Stažení souboru z webu a následné uložení na disk C:\



    Další informace