Zmizl zvuk z DVD - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zmizl zvuk z DVD. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
DVD Phillips,blbne zvuk,prepina se nastaveniDalší informace |
Nejde spustit dvd na dvd přehrávačiDalší informace |
Mám osobní záznam videa na DVD rekordéru, můžu jej nějak dostat do PC bez použití DVD?DVD rekordér má HDMI, scart, cinče, svideo. Mohl bych ještě použít TV, která má HDMI, USB, scart, cinče, ale v ní nahrávat obraz.Mám na DVD rekordéru více než pět hodin záznamu a ve původní kvalitě by to bylo na 5DVD a vypalovalo by se to kolem 20 hodin, což mi připadá strašně náročné a bylo by lepší to převést přes drát do PC a zde si to spracovat už sám v programech a vypálit na jedno DVD.Další informace |
Jak vypalit z 1 dvd na dve dvdDalší informace |
V jakém formátu mám nahrát DVD, aby jej bylo možno přehrávat ve většině DVD přehrávačů?MPEG2 přehraje každý DVD přehrávač (musí být na disku uložen v předepsaném sledu rozdělených VOB souborů) tohle obvykle zařídí vypalovací software, jen mu dodáte mpeg2 soubor a on jej už patřičně rozkouskuje a změní kontejner na VOB, to pak přehraje naprosto každý DVD přehrávačStejně tak ale můžete to video uložit ve formátu AVI/DIVX/MP3 ... vetsina prehravacu si s tim poradiDalší informace |
dvd player ktery umi 5.1 zvukDalší informace |
Proč se mi v Tento počítač nezobrazují vyměnitelné disky, ale jen disketa, jednotka DVD-ROM a jednotka DVD-RAM?Nemohu z paměťové karty přetáhnout fotky do PC.Další informace |
Nelze mi uložit DVD klip a WMA soubor na jedno CD-DVD poradíteDalší informace |
Problem s DVD ROM.- kdyz mam dvd v dvd romce, tak se mi zpomali stahovaniDalší informace |
Vypalování DVD ve Windows DVD MakerUž to tady bylo mnohokrát, ale...Stáhla jsem si film z ulož.to s příponou .avi (video kodek ffodivx a zvukový kodek a52)Prvně jsem to zkoušela vypálit jako datový disk na CD, ale nepřehrávalo se to. Pak jsem zjistila že můj DVD přehrávač umí přehrát jen DVD a MPEG4 (ani mp3 nebere).Tak jsem to vypálila v programu Windows DVD Maker na DVD má to čtyři kapitoly, ale...Kvalita je teda naprosto příšerná a zvuk jde jen v první kapitole. Zkoušela jsem to přehrát na notebooku a je to stejné. Jak to mám udělat aby to hrálo?Další informace |