• Znáte místo, kde by měl být podle pověsti zakopán nějaký ještě nenalezený poklad? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Znáte místo, kde by měl být podle pověsti zakopán nějaký ještě nenalezený poklad?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Znáte místo, kde by měl být podle pověsti zakopán nějaký ještě nenalezený poklad?

  • Kam zmizel státní poklad?



    Další informace


    Kdyby jste našli poklad,například někde v zakopané truhle, nechali by jste si ho?



    Další informace


  • čím natřít betonovou podlahu?jedná se o podlahu v obytné místnosti.nátěr má být konečnou upravou,měl by být mech.odolný



    Další informace


    Kdybyste bydleli v hradě, jak by měl podle vás vypadat?



    Další informace


    Jak udělat poličku ve skříni bez hřebíků a děr?Znáte nějaký odkaz kde se dozvím víc?



    Další informace


  • Proč se v roce 1996 prodal zklatý poklad republiky ?



    Další informace


    Jaký by měl podle vás být poměr příjmů a výdajů?



    Další informace


    zdravim.mel jsem stavebni sporeni u lisky,pak jsem si vzal jeste k mym nasetrenym penezum uver...



    Další informace


  • Co to znamená lokalita se špatnou pověstí nebo sociálně vyloučené obyvatelstvo?

    a href"https://zpravy.aktualne.cz/finance/garsonka-v-podzemi-a-panelove-byty-z-ghetta-za-hubicku-nasli/r~2860b79a4f9b11e89efbac1f6b220ee8/" rel"nofollow" https://zpravy.aktualne.cz/ hellip /a Tím ze je zakázáno pojmenovat věci pravými jmény realitu nezměníme, nebo myslíte, že by měl stát narovnávat i zákonitosti trhu?Nebo co si vlastně neustále nalháváme a kde to má příčinu? Na jedné straně se člověk zadluží na celý život, aby měl střechu nad hlavou a tady jsou byty za hubičku a nikdo je nechce. Jak je to jen možné?

    Další informace


    Kdo by podle vás měl okamžitě vystoupit z EU?

    Řecko, je to nepoučitelná banda nemakačenků.

    Další informace