• Znáte nějaké románské umění v Karlovarském kraji? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Znáte nějaké románské umění v Karlovarském kraji?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Znáte nějaké románské umění v Karlovarském kraji?

 • Neznáte nějaké bojové umění s holí?  Další informace


 • Proč mají vozidla v Moravskoslezském kraji v registrační značce písmeno T?  Další informace


 • Kde sehnat maracuja šťávu a zázvorovou limonádu v Olomouckém kraji?

  Já koupila Aloe vera s majacurou v lékárně. Ale nejjednodušší je možná si to objednat na internetu, placení poštovného vyváží úspora peněz za cestování za sháněním zboží, zkuste třeba tento link na majacuru a pak si tam zadejte zázvorovou limonádu.

  Další informace


  Jak se průmyslově krájí sýry, salámy, maso, aby jsi to mohl člověk koupit už vakuovaný a naporcovaný?

  Co se týká salámů, tak moderní výrobní linka se skládá z krustovačky (tam se salám povrchově zmrazí, aby při řezání držel tvar), pak je nářezový stroj, který dělá plátky a ukládá je do vaniček, balička která to zavaří fólií, průběžná váha z detektorem kovů, která to zkontroluje a třídička, která to poskládá do kartónů. Všecko automaticky, bez doteku lidské ruky. U sýrů počítám, že to bude zhruba podobné. Maso se opracovává a dává do vaniček ručně, zbytek opět obstará automat.

  Další informace


 • Poraďte podklady, diskuze... k tématu současného umění

  nějaké články, atd... k současnému umění

  Další informace


  Kam se vydat na půlnoční v Královéhradeckém kraji?

  Poraďte nějaký hezký kostel... : )

  Další informace


  Je výstava fotografií souložícího páru umění nebo pornografie?

  a href"http://zlin.idnes.cz/vedeni-zlinskeho-kraje-zavrelo-vystavu-polske-fotografky-natalie-ll-121-/zlin-zpravy.aspx?cA140815_2090790_zlin-zpravy_ras" rel"nofollow" http://zlin.idnes.cz/ hellip /a Osobně, i když mě to nijak zvlášť nepohoršuje, to za umění nepovažuji a nechci to platit ze svých daní.Doplňuji: Umělkyně ho vytvořila z několika desítek malých snímků, na kterých zachytila svoji soulož s manželem. A to včetně všech detailů.Zdroj: a href"http://zlin.idnes.cz/vedeni-zlinskeho-kraje-zavrelo-vystavu-polske-fotografky-natalie-ll-121-/zlin-zpravy.aspx?cA140815_2090790_zlin-zpravy_ras" rel"nofollow" http://zlin.idnes.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co je to masopust a cim se lisi od kraje ke kraji??

  Pěkné vysvětlení je na tetě Wiki, i když mám pocit, že hned v první větě mají chybu.

  Další informace


 • Delphi - TImage fyzicky na kraji formulára, ak sa nachádza na TPageControl  Další informace


 • Kolem kterého města jsou ve Středočeském kraji rozlehlé vinice ?

  Střelím Mělník.

  Další informace


  Budu indiskrétní, pokud žádám o informaci, ve kterém kraji žijete?

  Při čtení jednotlivých příspěvků se pokouším poznat, kde asi jejich autor žije. Jako součást identifikace /většinou marně/ využívám zmínky o okolí, dikci z dialogu, údaje o tamním průmyslu atd. Moje hypotetická mapa pokrytí je však dosud hodně děravá. Zatím se zdá, že příspěvky většinou pocházejí ze severní Moravy a Slezska, z okolí Hradce Králové, něco málo pak z Brněnska, ale téměř vůbec ne třeba z Jižních Čech. Nejde o nic závazného, ale možná některé rovněž zaujme kde všude se zabydleli příznivci těchto stránek. Díky za pochopení.Se svojí rodinou žiji necelých třicet kilometrů severně od Brna.

  Další informace


 • Jaký typ boj. umění?

  zdravim ,chtel bych se naucit nejake bojove umeni,nechtel bych neco ozivotnim stylu jak oje treba kung-fu nebo karate co by jste mi doporucili dekuji

  Další informace


  Bojová umění

  Jsem hubené postavy. 60 kg a chtěl bych se dát na nějaký bojový sport kromě karate. jaký ?

  Další informace


 • Neznáte nějakou střelnici v Pardubickém kraji?

  Chtěla bych si vyzkoušet střelbu ze zbraně, nemáte nějakou oblíbenou střelnici, kde je tato možnost?

  Další informace


  Kde sehnat NEOCUBE ve zlínském kraji?

  moc bych chtel kostku neocube ale nevim kde ji sehnat a nejlepe by to bylo kolem Kroměříže .

  Další informace


 • Znáte střední školu módního návrhářství v ústeckém kraji?

  Ahoj,potřebuji nutně pomoc,je čas si najít nějakou školu a zaměřit se na ní.Nejvíc mě baví navrhovat oblečení,dokonce mám i kresby.Je to můj hlavní koníček,ale zjistila jsem,že většina škol na tento obor je v Praze a nebo daleko od města,kde bydlí(Chomutov).Prosím,neznáte nějakou střední školu na tento obor,hlavně aby byla v ústeckém kraji?Předem děkuju :-)

  Další informace


  Svobodná umění. Co pod to spadá se souvislostí Washingtonské univerzity v Seattlu?

  Hezký den,chtěl bych se zeptat zda-li je tu někdo schopen blíže přiblížit termín svobodná umění . Co pod to spadá se souvislostí Washingtonské univerzity v Seattlu?. Nějak se mi to nedaří spojit. Rád bych věděl, jestli je možno se tomuto termínu věnovat na některé vysoké škole v ČR.Předem děkuji za vaše vyjádření.

  Další informace


  Je ve středočeském kraji nějaká střední školy zabývající se módou?

  ... prostě oblečení,kosmetika,design atd.

  Další informace


 • Od kterých let min. století se u nás používají implantáty kyčelní endoprotézy(v seri Nem na kraji města je již zmíněno).

  od kdy TEP kyčle

  Další informace


 • Kde najdu v Královehradeckém kraji jezdecké potřeby?

  Dobrý den,chci svému koňskému miláčkovi koupit k Vánocům nějakou ohlávku. Ovšem jsem vždy nakupovala v obchodě v Hradci Králové a včera mi teta řekla, že ho zrušili, a já teď nevím kde mám koupit. Samozřejmě bych chtěla ohlávku nejdříve vidět, proto nechci nakupovat přes internet. Nevíte prosím, kde poblíž Královehradeckého kraje takový obchod najdu?PS: Nemám problém jet taky 50 km daleko.

  Další informace