• Znáte nějaké testy osobnosti? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Znáte nějaké testy osobnosti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Znáte nějaké testy osobnosti?

 • Znáte nějaké testy zdarma? např. o zvířatech atd...  Další informace


  Testy osobnosti?  Další informace


  Navážu na otázku o chartě. Myslíte, že za to, že ji podepsali, byli nějak postižení všichni, nebo jen známé osobnosti?  Další informace


  Jméno osobnosti  Další informace


  E-MAIL ZNÁMÉ OSOBNOSTI  Další informace


 • Je to porucha osobnosti nebo povaha?  Další informace


 • Znáte nějaké osobnosti Moravskoslezského kraje?

  Zdravím. Musím vytvořit písemnou práci o nějaké osobnosti 19.-20.st. Moravskoslezského kaje, nejlépe okresu Frýdek Místek. Vhodné by bylo, kdyby se v oném regionu narodila nebo v něm alespoň chvilku pobývala...Samozřejmě je toho na internetu hodně- třeba takový Bezruč nebo Janáček. Pak plno umělců, ale ti mě moc nelákají...Dala bych přednost třeba nějakým vědcům, lékařům, filozofům apod.Prosím, neznáte nějaké takovéto osobnosti?

  Další informace


  Které známé české osobnosti jsou Buddhisté?

  Buddhismus a Česká republika

  Další informace


 • Test osobnosti  Další informace


  Jak zrušit účet na osobnosti.cz?

  pokud ho nepotřebujete zrušit ihned, stačí, když se tam třeba 3 měsíce nepřihlásíte a ono vás to smaže

  Další informace


  Ideální velikost Clusteru u NTFS - TESTY  Další informace


 • Dala by se zneužít autogramiáda známé osobnosti?

  Vetřel bych se mezi dav, podal čistý papír (bianko), osobnost by jej podepsala a já ho potom doplnil: Zavazuji se barbakanovi darovat x tisíc korun... Dalo by se to soudně vymáhat, kdyby se podepisující cukl?

  Další informace


  Budu muset dělat testy v autoškole po 1 roku odebrání řidičského průkazu????

  dobrý den,byl mi odebrán řidičák na 2 roky,po roce si chci o něj požádat zpět,budu muset znova dělat testy v autoškole? a popř.kolik to asi stojí? děkuji za odpovědi

  Další informace


 • Žijící osobnosti rostlinné fyziologie - neznáte někdo nějaký dobrý zdroj?

  Potřeboval bych poradit, hledám nějaké informace o významných osobnostech rostlinné fyziologie, neznáte někdo nějaký dobrý zdroj?

  Další informace


 • Proč lidi vzrušují záporné osobnosti?

  Zvláštní sexuální představy a touhy. Několik let sním o sexu s démonem, Luciferem, Satanem, ale představy ve mně vyvolávají i nejrůznější záporní hrdinové. Vrahové, v SGA Wraithové a podobně. Čím to je? Proč to tak je? Proč lidi vzrušují záporné osobnosti?

  Další informace


 • Mohly se setkat tyto osobnosti?

  1. F. Petrarca a Karel IV.2. K. Čapek a V. Renč3. J. Hašek a J. Šotola

  Další informace


  Döringova typologie učitelů vychází z typologie šesti osobností, ale lze do ní zařadit kohokoliv z učitelského oboru?

  W. O. Döring vycházel ze všeobecné typologie šesti osobností podle německého psychologa, filozofa a vysokoškolského pedagoga Eduarda Sprangera (1882-1963) založené na hodnotách upřednostňovaných v životě i v práci.Ukázka z typologie náboženského typu:Náboženský typ charakterizuje tendence a pocit vnitřní nevyhnutelnosti každý svůj čin a každou svou pohnutku posuzovat z hlediska víry v Boha, smyslu života, z hlediska vyšších spirituálních principů. Charakterově je spolehlivý. Je často vážný, uzavřený, bez smyslu pro humor. Nemá také mnoho smyslu pro dětskou hru. Žákům (studentům) se proto nezřídka nedovede přiblížit. Jeví se jim někdy jako nudný pedant, puntičkář.W.O. Döring rozděluje náboženský typ na dva podtypy: více citový (pietistický) a více intelektuální (ortodoxní).Více ve zdroji: Zdroj: a href"http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/doringova-typologie-ucitelu" rel"nofollow" http://slovnik-cizich-slov.abz .cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jaké fyzické testy musí složit uchazeč (40+ let) o aktivní zálohy AČR?

  Přijímací fyzické testy jsem našel, ale nenašel jsem rozdělení podle věku a nechce se mi věřit, že na čtyřícátníka budou kladeny stejné nároky, jako na dvacetiletého, nebo ano? Děkuji

  Další informace


 • Zakladatel psychologie osobnosti  Další informace


  Musí v armádě splňovat fyzické testy i vyšší šarže? Nebo testy stačí splnit pouze při náboru?

  Ano, týká se to všech příslušníků!!! Přezkoušení je jednou ročně a dle věkové hranice a příp. dle zdravotních omezení!.Před rokem 1997 mi osobně stačilo ze všech disciplín (člunkový běh, silové cvičení - pokud pamatuji dobře, tak leh-sed a kliky, vytrvalostní běh -12 minut a min 2800 m...), jen vytrvalostní běh - osobně díky zdr. klasifikaci C1: jen 1200 m/12 minut.

  Další informace