• Znáte někoho, kdo trpí fobií z konfliktů? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Znáte někoho, kdo trpí fobií z konfliktů?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Znáte někoho, kdo trpí fobií z konfliktů?

  • Dnes mají,mimo jiné,svátek i Čistoslav a Čistoslava.Znáte někoho s takovým, poměrně neobvyklým jménem?



    Další informace


    Znáte někoho ve vašem okolí kdo vyhrál větší částku peněz na stírací los??



    Další informace


    Znáte někoho, kdo je v zastupitelstvu obce? Zajímá mě, jak je funkce starosty či místostarosty časově náročná.



    Další informace


    Znáte někoho, kdo ještě dnes používá slova jako heršvec, krindapána a jejdanánky?



    Další informace


    Syn má fóbii z lékařů, hlavně když jde na injekci, ale tu nějak přežije. Co se týká zubaře - to je o moc horší !!!



    Další informace


  • Znáte někoho, kdo žije ve Švýcarsku nebo Lichtenštejnsku?



    Další informace


  • Jak může být prezidentem člověk, který lže, krade, trpí ukrutnou sebeláskou a ke všemu je gay? Komu a jak to pomůže?

    A kým je ta část národa, kteří takové individuum volili a kvůli kterým zbývající část národa už prakticky neměla na výběr a musela volit ožralu?Ano, správně, Kikina.

    Další informace


    Kdy se vlozit do konfliktu, ktery se me netyka?

    Kdyz nosim pistoli, mam problem rozlisit, kdy se vlozit do konfliktu, ktery se me netyka. Pri slovnim napadani? Pri postuchovani, kdyz je jeden pasivni a evidentne o konflikt nestoji? Nebo az po prvnim uderu?Pokud zrovna zbran nemam, neni to problem, zasahnu podle nalady, kdyz me to zacne obtezovat, a je mi jedno, jak se konflikt vyvine. Ale se zbrani se porad bojim toho, ze konflikt zbytecne vyeskaluju, az nakonec dojde na zbran. Coz je to, cemu bych se rad vyhnul po cely zivot, i kdyby slo o opravnene pouziti. Jak to vidite vy?Omluvte, prosim, chybejici diakritiku, pisu z mobilu.Doplňuji:Opravdu bych byl rad, kdybyste neresili noseni zbrane, ktere mam vyresene - nosit ji budu stale, ale kdy zasahnout do konfliktu dvou cizich osob.

    Další informace


    Znáte jméno někoho podobného?

    Nemohu si vzpomenout na jméno nějaké významné ženy. Vybavují se mi jen taková, jako např. William Shakespeare, Monte Christo nebo Christopher Columbus... Na mysli mám takové, jež znají lidé z celého světa. Snad lze otázku alespoň trochu pochopit.Doplňuji:Aha, Bohdalka... Kdo to je?? :D

    Další informace


    Znáte někoho, kdo prožil klinickou smrt, někoho, komu bylo různými způsoby dáno poznat, co je po smrti?

    jak o tom ta osoba hovořila? Znáte někoho kdo prožil klinickou smrt, někoho komu bylo různými způsoby dáno poznat co je po smrti?

    Další informace