• Znáte tyhle pocity? Co to je?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Znáte tyhle pocity? Co to je??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Znáte tyhle pocity? Co to je??

 • rčení: dělá si ze sebe blázny.. už jste to zkusili? a jaké jste měli ze sebe pocity?  Další informace


  Stydíte se někdy za své pocity ?  Další informace


  Míváte depresivní pocity po přečtení oblíbené knihy?  Další informace


  Audio pocity - co si o tom myslíte?  Další informace


 • Znáte nějakou stránku s domácími ,,vychytávkami,nebo nějaké znáte??já mám třeba tydle;(viz)  Další informace


 • Znáte slavnou rockovou písničku, část jejíhož refrénu zní [:Jú dej jú síí:]? Bohužel ji nemohu nikde najít.

  Předpokládám, že to bude spíš new day you see (jinak to nedává smysl), a podle toho mi Google vyhodil tuhle: a href"https://www.youtube.com/watch?vIW1r0HVhrxg" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a (a pak ještě jednu, ale ta není rocková)

  Další informace


  Podobné filmy jako jsou tyhle.. neznáte?

  Zdravím potřeboval bych poradit ohledně filmů.Neznáte nějaké filmy podobným: V jako Vendeta, správci osudu, vyměřený čas. Neznáte nějaké filmy podobné tomuhle žánru?

  Další informace


  Jak se naučit lépe vyjadřovat svoje pocity komponovanou hudbou?

  Existuje způsob jak se naučit lépe přenést svoje city skrze tóny?

  Další informace


 • Alcosynth prý navodí stejné příjemné pocity jako alkohol, ale bez dalších negativních vlivů?

  Je to možné, ale těžko tady bude někdo, kdo by mohl referovat z vlastní zkušenosti. Ta látka by měla být užívána spíše k zamezení nepříjemných vedlejších účinků alkoholu (kocovina). Zatím je vše ve stadiu zkoušek a zdravotní rizika ještě nejsou známá, ale je pravděpodobné, že bezpečný nebude. Ostatně syntetických látek navozující příjemné, uvolňují pocity opilosti existuje celá řada (opiáty, opioidy).

  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi city a pocity????

  Mám pocit, že mi je blbě ~ cítím, že mi je blbě....?Ha...!

  Další informace


  Jake prozivate pocity, kdyz se prochazite satelitnim mesteckem ?

  Zavisite jim jejich majetek, nebo jim to ze srdicka prejete ?Ja abych se priznal, tak jim ty krasne domy moc nepreji. Vetsinou jsou to lidi, kteri maji bohate tatinky, kteri je sponzoruji a pomahaji jim. Normalni pracujici obcan, ktery poctive pracuje ve fabrice za 60kc/h nemuze nikdy zit v takovem luxusu, kdyz nema tatinka jako sponzora

  Další informace


 • Nevíte kde sehnat tyhle boty?  Další informace


 • Na co tam tyhle soubory jsou?

  Když na ně kliknu, tak nejdou otevřít, ale když je pak vymažu, něco se mi sekne a nejde to spustit. Proč tam tedy jsou, nebo proč jsou viditelné?Doplňuji:Tom: to právě nevim, název mají takový, že jsou tam čísla a písmena, ale nejdou spustit. Pak je smažu a něco jinýho se pokazí

  Další informace


  Sekají se vám také tyhle stránky?

  Od včerejšího dne se s těmito stránkami nemůžu domluvit, strašně dlouho trvá načítání, jakákoliv odezva, klikám na odpovědět a nic...klikám na udělit palec a nic...někdy stačí F5, někdy musím úplně restartovat stránku, aby se to pohnulo dál...je problém jen na mojí straně, nebo se něco děje z místním serverem?

  Další informace


 • Má někdo podobné pocity?

  Víte,mám takový malilinkatý pocit,něco jako pocit viny.Prostě proto,že jsem nezvednul zadek a neodjel pomáhat lidem v tom strašidelném průseru - povodně.Mám pár dobrých důvodů,proč,ale.....A to jsou na zítra hlášené přívaláky. Pohoda.Doplňuji:Jasně, že jsou peníze fajn.Pokud.......Ale tak otázka nezněla.

  Další informace


 • Acer Aspire V3-531G- Utáhne tyhle hry?  Další informace


  2. Znáte outline? *Jiná otázka

  Nevíte někdo jak udělat, aby tak zvaný outline(obrys) bylo slavné? Nevíte jak na to?? Nepotřebuji aby to bylo až v televizi ale aby lidi o to měli zájem :)

  Další informace


 • Jak na tyhle priklady  Další informace


  Dnešní maturitě se musím smát, tyhle věci za nás uměli čtyřkaři. Má pravdu vědec Kamil Wichterle?

  Nebo se snad jedná o názor předpojatého podivína. Co vy nato nedávní absolventi a nastávající abonenti na zkoušky z dospělosti!

  Další informace


 • Znáte tyhle pocity? Co to je??

  Když jsem byla dítě, stávalo se mi, že jsem své pohyby viděla zrychleně.. ale vnitřně jsem věděla, že to se pohybuju běžným tempem. Co to bylo? Nebo se mi taky přibližovaly opticky věci. Třeba jsem ležela v posteli a zdálo se mi, že se pokoj přibližuje, zmenšuje.. Co to znamená. Zažili jste to někdy také??

  Další informace