• Zpomalený počítač po reinstalaci OS - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zpomalený počítač po reinstalaci OS. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Zpomalený počítač po reinstalaci OS

  • Co dělat když se mi kouše počítač?

    normálně když ho zapnu tak se nic neděje, asi po 2 hodinách poznám (vidím) že se mi seká myš .myš není plynulá a a občas přejíždí . též mám problém, taky kolem po 2 hodinách: slyším neustálý divný zvuk z repráků (zvuk zní přibližně jako kdyby vám klepnul někdo na mikrofón, když kecáte např. na skypu) a to současně s přeježděním myši. nemluvně o tom když to bylo opravdu hodně špatný že se s tou myší nedalo ani ovládat, a chtěl jsem vypnout počítač, ale nic, objevilo se mi tam vypíná se počítač-pak zčernala obrazovka-potom se mi objevila úvodní stránka, jako kdybych se jen odhlásil, stává se mi to od 14.3 té doby když jsem si vypnul počítač a šel jsem na 4 hodinky pryč a když jsem se vrátil, vidím úvodní obrazovku(den předtím si pamatuji aktualizaci). pohnul jsem s myší a vidím, jak se s ní nedá ovládat (přejela mým malým tahem až na druhou stranu obrazovky, jako kdybych měl přecitlivělou myš).restart to vyřešil a potom jsem počítač vypnul. stává se mi to po každé cca 2,5 hodiny po zapnutí počítače.znám 2 lidi gt 1.jen se mu seká myš 2.člověk má úplně stejné trable jako já. oba mají natuty stejný počítač. tady je když takodkaz co mám gt a href"https://www.alza.cz/hp-pavilion-500-306nc-d2143495.htm" rel"nofollow" https://www.alza.cz/ hellip /a Vir nemám prohledal jsem 5x antivirem počítač.mám za to že to je nějakou aktualizací od windowsuprosím poraďte děkujiOS: Windows 8.1 procesor intel core i7 gt3.2 GHz RAM 8 GBještě další věc obnovu jsem zkoušel na 14.3 a nic t

    Další informace


    Zadrhující se počítač.



    Další informace


    Muj notebook skoro neustále chrčí jako by provadel nejakou akci a je cely zpomaleny..

    porad chrci jako kdyz ho treba zapnu vite co myslim jako by provadel nejakou operaci i kdyz s nim vubec nic nedelam..zpomaluje mi ho to a dost mi to zneprijemnuje praci..i internet je zpomaleny..nevite jak to vyresit? treba nekde kde najdu co provadi za akci a ukoncim ji nevim si uz rady diky

    Další informace


    Ahoj počitač mi hlasi program nelze spustit v počitači chybi email4.dll kde ho stahnu? dik

    jak chcu přehrat hudbu firefox mi hlasi chýbi nainstalovat zasuvné moduly když to nainstaluji hlasi mi to instalace selhalá co stým je?

    Další informace


    problém při reinstalaci Windowa vista



    Další informace


    Bluetoh na počítač - kde dělám chybu?

    ahoj potřeboval bych poradit koupil jsem si bluetoh na počítač abych mohl z mobilu do počítače poslat fotky atd. z mobilu do počítače to jde ale z počítče do mobilu ne proč? mám nějaké filmy a chtěl bych je dostat z počítače do mobilu může mi někdo prosím poradit kde dělám chybu? děkuji

    Další informace


    Jde propojit počítač a notebook tak aby si počítač propůjčil obrazovku?

    Nebudu notebook kuchat ,ale mám notebook bez grafické karty a starý počítač nemá monitor a klávesnici tu klávesnici přežiju ,ale hlavně ten monitor potřebuji.Doplňuji:Jak udělat počítačový Cluster?

    Další informace


    Pomožte mi prosím, jeden den jsem vypla počítač a druhý den jsem pocitac zapla a měla jsem všechno vymazané jak to mám u

    Pomožte mi prosím, jeden den jsem vypla počítač a druhý den jsem pocitac zapla a měla jsem všechno vymazané jak to mám udělat a dát všechny soubory zpátky do normálu?

    Další informace


    Po reinstalaci W7 beží pomalu PC



    Další informace


    zpomalený ntb



    Další informace