Odpovidat.cz
         
  •      
  • Více než 500 000 odpovědí na vaše otázky
  • Ostatní
  • Automoto
  • Bydleni
  • Cestování
  • Elektronika
  • Podnikani
  • Filmy,hudba
  • Vaření
  • Móda
  • Kultura
  • Nákupy
  • Internet a počítače
  • Zákony
  • Příroda
  • Vztahy
  • Sport
  • Věda
  • Hobby
  • Škola a zaměstnání
  • Zdraví
  • Zvířata
  • Nezařazeno
  • Internet a počítače - poradna, odpovědi na otázky


  • A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
  • Starsi pevny disk... Starsi pevny disk...
    Starsi pc hra se stihackama Starsi pc hra se stihackama
    Starsi hry na novem PC (COD,Mafia,MoH) Starsi hry na novem PC (COD,Mafia,MoH)
    Starsi fifa-kde stahnout? Starsi fifa-kde stahnout?
    Starsi PC sa restartuje uz v BIOSe Starsi PC sa restartuje uz v BIOSe
    Starsi Flash Player Starsi Flash Player
    Starship troopers-obraz Starship troopers-obraz
    Starship troopers Starship troopers
    Starnet a modem Huawei 520i Starnet a modem Huawei 520i
    Starlogger virus Starlogger virus
    Starej notas ...co s ním? Starej notas ...co s ním?
    Starej disk Starej disk
    Stare televizní hry - pište si o ně Stare televizní hry - pište si o ně
    Starcraft 2 blackscreen Starcraft 2 blackscreen
    Stara deska QDI socket 370 - drivery Stara deska QDI socket 370 - drivery
    Stara MB - nejdou porty USB ve winu Stara MB - nejdou porty USB ve winu
    StarForce ovladač StarForce ovladač
    Star wars republic heroes demo Star wars republic heroes demo
    Star trek online eror Star trek online eror
    Star Trek Legacy Star Trek Legacy
    Star Force - jak mam obejít ochranu Star Force - jak mam obejít ochranu
    Stane se něco, když smažu tyto soubory? Stane se něco, když smažu tyto soubory?
    Stane se něco stahováním souborů z USB, když odstraním všechny soubory? Stane se něco stahováním souborů z USB, když odstraním všechny soubory?
    Stane se něco s procesorem od PC když ho ohmatám ? Stane se něco s procesorem od PC když ho ohmatám ?
    Stane se něco s mým PC? Stane se něco s mým PC?
    Stane se něco monitoru na PC když na něm budu malovat přes papír? Stane se něco monitoru na PC když na něm budu malovat přes papír?
    Stane se mi něco, když jsem se omylem na svém mobilu připojil na pornostránky? Stane se mi něco, když jsem se omylem na svém mobilu připojil na pornostránky?
    Standartní účet ve Win Vista HP Standartní účet ve Win Vista HP
    Standartní instream reklamy - youtube Standartní instream reklamy - youtube
    Standartni graficky adapter s rozlišením VGA Standartni graficky adapter s rozlišením VGA
    Standard TCP/IP port Standard TCP/IP port
    Standalone TV tuner Genius TV-GO A31 a TV + kabelove pasmo Standalone TV tuner Genius TV-GO A31 a TV + kabelove pasmo
    Standalone IE7 - chyba? Standalone IE7 - chyba?
    Stand by mode-neprehreje sa pc pri vyssej zatazi? Stand by mode-neprehreje sa pc pri vyssej zatazi?
    Stalé vymazáni historie Win 7 64bit Stalé vymazáni historie Win 7 64bit
    Stalo se vám, že u objednávky u Nortonu nebyl kód banky? Stalo se vám, že u objednávky u Nortonu nebyl kód banky?
    Stalo se vam nekomu ze by se zapl sam pocitac z hibernace? Stalo se vam nekomu ze by se zapl sam pocitac z hibernace?
    Stalo se Vám někdy, že jen tak pověsíte na web fotku a někdo Vám chce za ni zaplatit? A kolik jste dostali? Stalo se Vám někdy, že jen tak pověsíte na web fotku a někdo Vám chce za ni zaplatit? A kolik jste dostali?
    Stalo by se něco, kdyby se zakázaly internetové diskuze? Stalo by se něco, kdyby se zakázaly internetové diskuze?
    Stalker catcher Stalker catcher
    Stalker Clear Sky dotaz Stalker Clear Sky dotaz
    Stalker - SOC Stalker - SOC
    Stale se mi objevuje na meilu.Byl jste automaticky od hlasen. Stale se mi objevuje na meilu.Byl jste automaticky od hlasen.
    Stale otvara ponuku praveho tlacidla mysi... aj ked nestlacam Stale otvara ponuku praveho tlacidla mysi... aj ked nestlacam
    Stale nabiha aktualizace Pc Stale nabiha aktualizace Pc
    Stahuju, nestahuju Stahuju, nestahuju
    Stahuju program,ae čas se navyšuje... Stahuju program,ae čas se navyšuje...
    Stahuju filmy z Ulož to a když jich pár vypálím vždy hraje jen jeden a chce to nějaké kodeky, ví někdo co a jak, avi.cz Stahuju filmy z Ulož to a když jich pár vypálím vždy hraje jen jeden a chce to nějaké kodeky, ví někdo co a jak, avi.cz
    Stahuji si platformu pro vývojáře Windowsu 8. je to ve formátu iso a na stránkách microsoftu bylo, že potřebuji DVD-9 Stahuji si platformu pro vývojáře Windowsu 8. je to ve formátu iso a na stránkách microsoftu bylo, že potřebuji DVD-9
    Stahujete torrentem, anebo klasicky 300 kB? Stahujete torrentem, anebo klasicky 300 kB?


  • Stránka: < předchozí   I<<   60   61   62   63   64   65   66   >>I   další >

Další dotazy

Myslíte si, že by se lidé k sobě mohli chovat slušně, neurážet se, neponižovat nikoho? Myslíte si, že by se lidé k sobě mohli chovat slušně, neurážet se, neponižovat nikoho?


Myslíte si, že by se mohl někdy naplnit nebo už i naplnil podobný scénář z filmu The Man from Earth ??? :) Myslíte si, že by se mohl někdy naplnit nebo už i naplnil podobný scénář z filmu The Man from Earth ??? :)


Myslíte si, že by se mohli moravané osamostatnit a vytvořit vlastní stát? bojíte se toho? Myslíte si, že by se mohli moravané osamostatnit a vytvořit vlastní stát? bojíte se toho?


Myslíte si, že by se měl náš stát snažit o regulací plastů? Myslíte si, že by se měl náš stát snažit o regulací plastů?


Myslíte si, že by se měla oceňovat loajalita studentů a žáků? Myslíte si, že by se měla oceňovat loajalita studentů a žáků?


Myslíte si, že by se padesátikilová krajta proplazila trubkou o průměru cca 3 cm? Myslíte si, že by se padesátikilová krajta proplazila trubkou o průměru cca 3 cm?


Myslíte si, že by se zde vyplatila vznášedla a vzducholodě? Myslíte si, že by se zde vyplatila vznášedla a vzducholodě?


Myslíte si, že by se člověka mělo posuzovat POUZE podle jeho činů? Myslíte si, že by se člověka mělo posuzovat POUZE podle jeho činů?


Myslíte si, že by se žena po rozvodu měla vrátit ke svému dřívějšímu příjmení ? Myslíte si, že by se žena po rozvodu měla vrátit ke svému dřívějšímu příjmení ?


Myslíte si, že by si měli mladí kluci (15+) holit přirození? Myslíte si, že by si měli mladí kluci (15+) holit přirození?


Kategorie poradny

Ostatní Ostatní
Automoto Automoto
Bydleni Bydleni
Cestování Cestování
Elektronika Elektronika
Podnikani Podnikani
Filmy,hudba Filmy,hudba
Vaření Vaření
Móda Móda
Kultura Kultura
Nákupy Nákupy
Internet a počítače Internet a počítače
Zákony Zákony
Příroda Příroda
Vztahy Vztahy
Sport Sport
Věda Věda
Hobby Hobby
Škola a zaměstnání Škola a zaměstnání
Zdraví Zdraví
Zvířata Zvířata
Nezařazeno Nezařazeno






  • 2024 © Odpovidat.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy