• 3G síť zdarma? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: 3G síť zdarma?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - 3G síť zdarma?

  • Jak připevnit síť proti hmyzu, když nechci dělat dírky do dřev. rámu dveří?



    Další informace


  • Budu mít s tarifem zdarma SMS i volání také na jinak placená čísla zdarma ?



    Další informace


  • Nastavení v routeru P2P síť



    Další informace


    Nefunguji prohlizece FF ani IE, sit vsak jede!



    Další informace


    Nastavení hesla pro Síť

    Zdravím, chci se zeptat. Kde se u W7 dá nastavit heslo pro síť, aby se do mého PC nikdo nemohl dostat, pouze ti, kteří znají heslo do sítě.Pokud byste nechápali tak myslím, když kliknete na Síť-)název PC-)a poté aby musel zadat heslo.

    Další informace


    Může router jako koncové zařízení nějak zahlcovat síť poskytovatele?

    Dnes mi volal poskytovatel internetu, že mé koncové zařízení zahlcuje a ruší nějak internet a celou jeho větev. Já mám ale jako koncové zařízení router a navíc počítač byl 24 hodin vypnut, takže vir to asi nebude, ten se přeci nemá v routeru kde usídlit. Po restarturouteru mě znovu připojili a říkali, že je to už OK.Pro upřesnění uvádím, že mám SMC 7004 barricade nebo jak se to jmenuje. Celé se mi to zdá ale hloupost ta hláška poskytovatele. Co si o tom myslíte?

    Další informace


    Jak zablokovat Wi-Fi síť sousedů, když se jmenuje stejně jako síť u rodičů?

    Otázka zní možná trochu zmateně, ale hned vysvětlím. Když jsem u našich, připojuji se na jejich Wi-Fi síť nazvanou defaultně VOIP. Přestěhoval jsem se ale na byt do Prahy, kde máme trochu nestabilní Wi-Fi síť se zvláštním názvem, která nám čas od času na minutu nebo dvě vypadne. Nic příjemného, ale dá se na to zvyknout. Bohužel sousedi mají síť, která se jmenuje (opět originálně) VOIP, a jakmile nám vypadne naše bytová síť, počítač začne automaticky hledat další možnosti připojení... a začne se připojovat k sousedovic VOIP, protože má pocit, že tuhle síť přece zná. Jenže zůstane (samozřejmě kvůli šifrování sousedovic wifiny) na půl cesty a hlásí omezené připojení. Po dvou minutách, kdy nám opět naběhne router, musím ale přepínat k naší síti ručně, což celkem otravuje. Poraďte prosím, jak se zbavit sousedovy Wi-Fi, aby se počítač po dvou minutách připojil opět automaticky na naši síť. Díky.Doplňuji:Nechci zablokovat síť souseda tak, že bych mu ji úplně deaktivoval, ale tak, aby byla blokovaná na mém počítači aby se mi k ní počítač pořád nepřipojoval a ignoroval její existenci.

    Další informace


    Jak zabezpečit domácí WIFI síť?

    Mám doma zbudovanou WIFI síť a rád bych ji zabezpečil proti cizímu přístupu. Jaké způsoby jsou vhodné a dostatečně bezpečné?

    Další informace


    Domácí síť - Win XP a Win 7 a problém s hesly



    Další informace


    Domácí síť a internet od UPC přes router - prosííím pomoc!



    Další informace