• Absolvujete někdo před letošními prázdninami plavecký kurz? Zapíšete na něj ještě teď před prázdninami svoje děti ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Absolvujete někdo před letošními prázdninami plavecký kurz? Zapíšete na něj ještě teď před prázdninami svoje děti ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Absolvujete někdo před letošními prázdninami plavecký kurz? Zapíšete na něj ještě teď před prázdninami svoje děti ?

 • Kdyby se našel lék na stárnutí, myslíte že by děti respektovali své rodiče stejně jako teď?  Další informace


  Co si myslíte o tom, když malé děti používájí počítač(dejme tomu děti do 10 let)  Další informace


 • Vyplatí se koupit nové auto teď nebo ještě počkat?  Další informace


 • Pokud si někdo objedná elektrikáře, stačí mu jenom zaplatit a říct svoje přání, nebo se musí udělat další věci?  Další informace


 • Na euro jsou teď snad nejvyšší kurzy za poslední rok (26,965 na Kč). Myslíte, že ještě poroste?  Další informace


  Dá se udělat kurz abych mohl obsluhovat v kavárně?  Další informace


 • Muzete mi nekdo doporucit kvalitni kurz pro Dj?

  Chci dat priteli k narozeninam jako darek DJ kurz ale na internetu nemuzu nic najit. Muzete mi nekdo doporucit kvalitni kurz pro Dj?

  Další informace


 • Je neetické, když se někdo vůbec nezajímá o to, co se stalo za masakr v Berlíně, aby ochránil svoje duševní před Vánoci?

  Teď byl údajně nějaký masakr v Berlíně, ale to mi stačí vědět ke štěstí. Ani tu informaci jsem nepotřeboval vědět. Je to dobré ignorovat tyto věci? Proč se tím zabývat, když to vyvolává jen špatné pocity? Příští rok budou opět někde masakry, nebo ne?

  Další informace


 • Prodávají ještě takový koberec, na kterém je motiv města a děti si na něm mohou hrát a porušovat beztrestně předpisy?

  Myslíš třeba toto? - a href"http://www.podlahovyraj.cz/Detsky-kusovy-koberec-Play-78-KVK-120-x-170-cm-d115352.htm" rel"nofollow" http://www.podlahovyraj.cz/ hellip /a ...Jo...-)

  Další informace


 • Ted se mi stava , na klavesnici na notebooku , ze mi jde spatne P. Musim na nej tlacit ... copak s tim mam. ? :-( -iv-

  Doplňuji:Hanulko , opravdu ne , ja mam vse jako nove - cetla jsem - uz drive , tip , ze klavesnici muzeme cistit steteckem na vodovky a ja to tak porad delam . I vysavam. :-))

  Další informace


 • Mám děti v pěstounské péči s výplatou sirotčího důchodu.Mají děti nárok na výživné ze strany otce?Kdo o výživné žádá?

  Dětem se vyplácí sirotčí důchod + 163,-Kč do potřebnosti 1x.Mladšímu dítěti se nevyplácí nic.Tato částka byla vyčíslena při žádosti od ÚP ( § 45d zákova 94/1963- o rodině).Jako pěstounka jsem zažádala o zvýšení a o výživné pro 2. dítě.Návrh byl ze strany soudu zamítnut.Otec při 1. řízení nepřiznal všechny své příjmy, nějakým způsobem jsem nebyla přizvána k 1.soudnímu řízení při žádosti ÚP, majetkové poměry otce byly zjištěny pouze z daňového přiznání - 0,- zisk.Jakým způsobem postupovat , aby bylo dětem stanoveno výživné, otec má nemovitosti.

  Další informace


  Do jaké míry mi vlastník parkoviště (před obchodním domem), že mi nikdo nevykrade auto nebo do něj nenabourá?

  Otázka je dosti podivně formulovaná. Pokud se nejedná o hlídané parkoviště , a to u obchodních domů nebývá, tak ti neručí ničím.

  Další informace


 • Rostou teď bedly? Nebo je již pozdě či ještě ani nezačaly?

  Měly by. U nás jsem sice žádnou nepotkal, ale to není rozhodující a href"http://houby.naturfoto.cz/houby-rostouci-srpen.html" rel"nofollow" http://houby.naturfoto.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dají se ještě teď sbírat v lese žaludy, kdybych měl kupce, a nebo už jsou dávno v háji, zmrzlý, plesnivý či tak něco?

  Záleží na tom,kde se les nachází.V této roční době bych prováděl sběr v Řecku,na jihu Španělska,Francie - dalo by se říct,že čím víc na jih,tím lépe.Zas to s jihem nepřepískni,mohlo by se stát,že tam ještě žádné žaludy nejsou.To bys byl v háji.

  Další informace


 • Mám ještě u něj šanci?

  Dobrý den, na konci prázdnin jsem oslovila jednoho kluka na pc a začali jsme si psát a scházet se celé září. Vypadalo to dobře. Říkal mi moc hezké věci a bylo vidět, že má opravdu zájem a já taky. Jenomže jsem mu to nedávala moc najevo, protože jsem hodně uzavřený člověk a většinou nedávám své city najevo. Taky mám problém s tím, že, když nějakou osobu neznám několik měsíců, tak mi dělá problémy si s ním povídat, nevím o čem, nedokážu se rozpovídat. Kamarádky mi říkali, že když už jsem se ním scházela měsíc, tak už by jsme třeba spolu měli chodit a já když už jsem se mu chtěla dát konečně něco najevo, tak jsem měla intuici, že je odmítaví, že se něco děje. Zeptala jsem se ho na rovinu, jak to teď mezi námi je a řekl mi, že budeme jenom kamarádi, že si myslí, že by to neklapalo. Jednou mi potom napsal a já jemu, jenomže když už jsem mu napsala, tak bylo vidět, že to je konverzace o ničem, bylo vidět, že nemá chuť si psát. A uběhl více než měsíc a já stále na něj myslím,protože si myslím, že by jsme si rozuměli. Mám potřebu ho vidět, mluvit s ním. Snažím se ho potkat na místech, kde by mohl být a jenom ho pozdravit, ale nestalo se, jako kdyby se nemělo stát, že se potkáme. Je ještě možnost, že přijde na moje taneční, protože tam chodí i jeho kamarád a možná, že příští týden pojede na diskotéku, kam půjdu nejspíš i já. Mám potřebu plánovat a už víckrát se mi potvrdilo, že to co si plánuju se nestane, takže při vší smůle, bych řekla, že na tam nepojede a i kdyby tam se může stát,

  Další informace


  Kdy jste naposledy objali svoje rodiče, přátele a ostatní Vám blízké? Uděláte to teď na Štědrý den?

  To musíte čakať na konkrétny deň?Ak pocítite nutkanie niekoho objať, pohladiť, pobozkať, poďakovať,...urobte to, nečakajte na nejaký sviatok.Ak chcete niekomu vynadať, zbiť ho,...nerobte to, radšej počkajte, až opadne vášeň, zlosť

  Další informace


 • Plavecký kurz dospělých

  Jak probíhá výuka u plaveckého kurzu dospělých?

  Další informace


  Jaký je podle vás nejlepší plavecký styl?

  Jde mi o co nejvíce nenáročnosti a rychlosti.

  Další informace


 • Máte někdo svoje dítě v soukromé škole? Jedná se mi o ZŠ....Jaké přednosti a negativa může mít soukromá škola?

  ÚPLNĚ STEJNÉ PŘEDNOSTI I NEGATIVA JAKO STÁTNÍ ŠKOLA.VŽDY ZÁLEŽÍ NA CELKOVÉM POJETÍ TÉ KTERÉ ŠKOLY.

  Další informace


  Kdo každý tu žije ještě teď asi kolem té 2 a 3 hodiny ranní? :)

  zbloudilci, noční sovy, a lidé, co nemohou spát kvůli vánocům či jiné?

  Další informace