• Ahoj, jak dlouhé vlasy nosíte?, jak dlouhé vlasy se vám líbí?, a jaké jsou pro vás praktičnějsí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ahoj, jak dlouhé vlasy nosíte?, jak dlouhé vlasy se vám líbí?, a jaké jsou pro vás praktičnějsí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Ahoj, jak dlouhé vlasy nosíte?, jak dlouhé vlasy se vám líbí?, a jaké jsou pro vás praktičnějsí?

 • Nosíte rozpuštěné vlasy?  Další informace


  Jaké nosíte spodní prádlo?  Další informace


  Chráníte zvířátka a nosíte kožíšek z umělé kožešiny, nebo ještě z pravé ?  Další informace


 • Jaké auto se Vám líbí nejvíce ?  Další informace


 • Tatiana Vilhelmová vždy měla krásné dlouhé vlasy,jak to že je má teď krátké?Může za to nemoc nebo chtěla změnu?Děkuji...

  Zřejmě za to mohou hlavně nůžky.

  Další informace


  OTÁZKA PRO ŽENY: Nosíte náušnice?

  Dírky mám už z porodnice,náušnice jsem dlouho nosila-dárek od kmotřičky a další k 15.narozeninám od babičky.Posledních asi 30 let náušnice nenosím ani nevím proč,občas pouze přechodně jako doplněk nějakého oblečení...:D

  Další informace


  Líbí se vám Šárka Záhrobská? Otázka pro kluky.

  Myslím jako vzhledově, jestli holky jejího typu se vám líbí?Doplňuji:Sopko ja jsem myslela, jestli se ti líbí její vshled obličej a tak.

  Další informace


  Jaké zimní bundy se vám líbí a v tuto chvílu jsou dostupné?

  Mám vybranou na altisportu bundičku a href"http://www.altisport.cz/zimni-bundy-damske/damsky-zimni-kabat-northfinder-bu-4130si-cerna-velikostm-38" rel"nofollow" http://www.altisport.cz/ hellip /a ,ale když jsem se dnes byla v obchodech mrknout tak tam žádné takto lesklé neměli, tak se trochu bojím abych nevypadala, jak kašpárek :D . Co na ni říkate vy? Jo je mi jasný, že je to moje věc, a každý má jiný názor, ale i tak. Popřípadně víte o nějaké pěkné bundě na netu nebo i v obchodě do 1500KČ ?

  Další informace


  Jak dlouhé budou vlasy po trvalé?

  Mám vlasy, které mi sahají pět centimetrů pod ramena. Jak dlouhé by byly po tom, co bych si nechala udělat takovouhle trvalou: a href"http://zena-in.cz/images/clankygalerie/foto_nahled_27009.jpg" rel"nofollow" http://zena-in.cz/ hellip /a Popřípadě jak dlouhý bych musela mít vlasy, když bych je po trvalé chtěla mít tak dlouhé jako teď (několik centimetrů pod ramena).

  Další informace


  Dlouhé vlasy

  Zdravím,jsou to cca 3 měsíce, co jsem si řekl, že bych mohl zkusit mít dlouhé vlasy. Ovšem mám je hodně kudrnaté a ted nevím co s nimi. Mám hlavu jak afro a když je učešu tk to moc nevydrží. Nechci na ně plácat gely. Myslíte, že bych si je mohl nějak prostříhat - boky, trošku vzadu..?

  Další informace


 • Taky se vám v určité době líbí jedni autoři, filmy a za několik let vám to nic neříká?

  Nevím, zda je to obecné, ale například před takovými 15 - 25 lety jsem četl vše od Miroslava Švandrlíka, půjčoval si knihy z knihovny, a musel je rychle číst, abych je do termínu vrátil. Dnes jsou tyto knihy volně v biblioboxu, tak jsem si je vzal, že si je přečtu a nějak se mi nechce do toho. A přitom se mi jeho humor i povídky líbily. Možná stárnu, možná mám jiný vkus, názor, možná, že to, o čem psal není tak aktuální, zajímavé nebo nevím co. Tak bych mohl rozebírat podobně některé filmy a pod. Je to u vás podobné? Děkuji.

  Další informace


  Nosíte doklady v peněžence nebo zvlášt?

  V peněžence.

  Další informace


  Nosíte bílé ponožky?

  Doplňuji:Pro DusanaOrlika, otázka byla z pouhé zvědavosti.Před lety se více méně jiné, než bílé ponožky nenosily, dnes to je pro změnu společenský prohřešek.A já.....bílé nosím při sportu :D.

  Další informace


  Kdo se Vám nejvíce líbí v Superstar?

  Pokud Vás to zajímá. :-))

  Další informace


  Jaká kategorie knih se vám libí a zajímá vás.

  Doplňuji:Myslím tím například: encyklopedie, horory, zábávné,... .

  Další informace


 • Máte nebo nosíte u sebe nějaké sebeobranné prostředky ?

  Jo jo, nosím si sebe...-)))

  Další informace


 • Mám problém s jednou dívčínou, která se mi líbí, ale já nevím, zda je to i naopak. Jak jí říci, že s ní chci být?

  Navazuji: Povídal jsem si o tom s její kamarádkou a tak se jí pak na mě zeptala problém je ten ze jakmile na mě přijde řeč tak změní téma je to špatné nebo dobré ?? Ze zkušenosti vím ze kdyz se tohle dělo podledně u jiné dívky tak to bylo dobré ale vždy kdyz pozvu tuto dívku ven tak nejde no spíše neodepíše nevím si rady pomozte :( :) budu rad za každou odpoved.

  Další informace


  Jaké NEOBVYKLE jméno at uz ceske nebo ne se vám líbí?

  Prosím o jakekoliv NEOBVYKLE jméno pro holku i kluka. Spis cizí. Moc děkuju:)

  Další informace


 • Jaké jazyky se vám líbí?

  Máte nějaké oblíbené jazyky? Mně se líbí melodická francouzština a nádherná turečtina.SLUNCE francouzsky a turecky: soleil, güneş.Není to nádherné!? :D

  Další informace


 • Pro chovatele želvy. Jak dlouho ji/je máte a co se vám na nich nejvíc líbí?

  Želvu mám už jedenáct let, ale zrovna zítra ji jdu odnést ke známé do zahradního jezírka. V akváriu už jí je těsto, tak má konečně nový bejvák. A co na ní mám nejradši? Celou, vždyť je to moje milované zvířátko, ale má tak roztomilou hlavičku.

  Další informace