• Ahoj,jak je to prosím právně s dotazem k invalidnímu důchodu. Jak to máme udělat? Moc děkuji. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ahoj,jak je to prosím právně s dotazem k invalidnímu důchodu. Jak to máme udělat? Moc děkuji.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Ahoj,jak je to prosím právně s dotazem k invalidnímu důchodu. Jak to máme udělat? Moc děkuji.

 • Prosím Vás,nezná někdo opravdu vtipný citát o lásce? :) Děkuji moc


 • Chtěl jsem spívat od malička ale moc my nejde rozumět jaký kroky mám udělat abych to dokázak?

  prosim vás poradte myNeumím použávat barvu hlasu :(
 • Jak se prosím vaří kaše(sladká) z kukuřičné mouky a jak dlouho se má nechat namočená atd. Předem moc děkuji.

  a href"http://www.onlinerecepty.sk/mucne/kasa-z-kukuricnej-muky" rel"nofollow" http://www.onlinerecepty.sk/ hellip /a
 • Ahoj, nevíte, kde bych mohla stáhnout knížku Petr Pan v šarlatovém plášti? Moc děkuji za odpovědi...

  Nevím jestli tady je,ale zkus to. a href"http://www.ebux.cz/" rel"nofollow" http://www.ebux.cz/ /a
 • Neznáte nebo nemáte nějaký návod na vytvoření všelijakého programu ? Děkuji moc děkuji !!! :-)

  Doplňuji:Prostě Návod na výrobu programu
 • jsem zamestnana 11.7.2011 odch.do duchodu ma pravo mne zaměstnavatel propustit jako duvod odch. do duchodu nebo ne

  prac. smlouvu mam na dobu neurcitou a chci jeste delat na OSSZ mi řekli že mohu pokračovat , ale zamestnavatel mne chce propustit dekuji
  Prosím jak právně nebo u notáře přenést, vložit osobu která bude právně dědic, atd, podle zákona budˇ blízkou osobou,

  , nebo bude dědit, či moci odvézt si věci po mé smrti. Když vztahy mezi rodinami našeho rodu nefungují a mají na tento odpověď ignorací. Chci tedy zvolit sice cizí osobu která za poslední dobu cca 30 roků se stará o mě ale natolik blízká aby tato byla oprávněný dědic, nebo ji osvojit, stačí to uvést u právníka? Jak?
  Noví zákoník o dědictví- mám se právně pojistit?

  Mám neskutečně zadluženého otce. Má jiné trvalé bydliště ve stejném městě a stýkáme se. Proto mě odrovnal tento článek : a href"http://www.denik.cz/z_domova/nestudujes-a-utracis-nic-nezdedis-i-to-je-novy-zak.html" rel"nofollow" http://www.denik.cz/ hellip /a , kde je tato věta: Pokud dědicové naopak neodmítnou dědictví po zemřelém, přejdou na ně jeho dluhy. Nyní za ně ručí jen do výše zděděného majetku. To si dělají snad srandu!!! Tak já jednou o všechno přijdu kvůli otcovím dluhům? Vždyť to je byč na nevinné lidi!!! Bude se to dát odmítnout? Já se snad zblázním z těch zákonů.
  Může exekutor strhávat alimenty z těchto důchodů?? 1. Vdovský, 2. základní, 3. částečný invalidní. Děkuji

  Jde o to, že jsem psala matce mého bývalého se kterým mám dvě děti, on 2 roky neplatí alimenty, pořád se vymlouval, tak mi na policii poradily, že podle nového zákona můžu požadovat alimenty od jeho matky.. Napsala jsem dopis soudu, ten jí to poslal a dnes mi od ní přišel dopis který také napsala jako odvolání k soudu.. Oni mi ho přeposlaly, a ona se tam odvolává na to, že má vdovský + základní důchod ve výši 9880 Kč, což je až až, to nemám ani já mateřskou.. (mám jí na 4 roky, na 3 mi nepovolily).. Prý jí žádné alimenty nemůžou strhávat, a já bych chtěla vědět jestli je to pravda, jestli máte někdo nějakou podobnou zkušenost, a jestli si myslíte, že mám šanci nějaké alimenty od ní dostat.. Odvolává se na to, že ať si to vyřídím s ním, ale o to se pokouším už dva roky a policii ho taky hledá.. Díky za rady..Doplňuji:Dneska podle nového zákona, si můžu požádat u soudu aby mi alimenty platila matka mého bývalého, pokud on sám nechce platit.. Řekli mi to na policii když jsem podávala trestní oznámení pro neplacení výživného.. Taky jsem se tomu divila, ale to opravdu tak.. Také jsem si zašla na úřad péče o dítě, a tam jsem dostala vzor, jak tuto žádost napsat. Tak jsem to udělala a poslala.. A právě když mi toto dnes přišlo, tak tam bylo, jak už jsem psala, že prý důchod, jak vdovský tak základní, prý na toto není postižitelný, ale to mi napsala jeho matka, ne soud, víte?? Já si taky myslím, že by mi alimenty z takové částky normálně mohly strhávat, pokud mi to soud uzná..
  Jak se vypočítávají procenta k invalidnímu důchodu??

  Můžete mi prosím někdo poradit,kde bych našla,jak se vypočítávají procenta k invalidnímu důchodu nebo,jak se ty procenta počítají??Doplňuji:No,mě by právě zajímalo,jak a podle čeho se doberou ti posudkoví lékaři k těm 33%??
  Co má obsahovat smlouva mezi sousedy, aby byla právně platná ?

  Dovolili jsme sousedům, aby si přes naši zahradu položili odpadní rouru do obecní kanalizace s tím, že pokud budeme někdy v budoucnu chtít na tomto pozemku stavět (na konci zahrady je stavební místo), umožní nám bezplatně se napojit na tuto jejich kanalizaci. Taktéž jsme se zatím ústně dohodli o společném užívání a udržování studny, která je na obou pozemcích.Chtěla bych však toto vše ošetřit i písemně, tak aby to bylo právně platné pro nás i pro případné další majitele. Co všechno musí tato sousedská smlouva obsahovat a jaké musí mít právní náležitosti, aby v případě komplikací obstála v právním sporu ?
  Ahoj jake si mam vzat doklady na vyřizení vdovského duchodu? děkuju

  Osobní doklady, oddací list, úmrtní list.
 • sem stydlivý a nemám moc nápadů tak nejsem moc žádán co mám dělat jak to mám změnit děkuji za vaše názory

  To přijde, až potkáš tu pravou, řekneš to, ani nebudeš vědět jak.
 • Prosím moc o pomoc na matiku jsem celkem levá ale moc se snažím :D fakt moc prosím o vaši pomoc

  Pan Vlk čekal na zastávce před školou na autobus. Z okna slyšel slova učitele:„Jaký povrch může mít pravidelný čtyřboký hranol, víte-li, že délky všech jehohran jsou v centimetrech vyjádřeny celými čísly a že jeho objem je. . . ÿToto důležité číslo pan Vlk neslyšel, protože zrovna projelo okolo auto. Za chvílislyšel žáka hlásícího výsledek 918 cm2:Učitel na to řekl .„Ano, ale úloha má celkem čtyři řešení. Hledejte dál.ÿVíce se pan Vlk už nedozvěděl, neboť nastoupil do svého autobusu. Protože matematika byla vždy jeho hobby, vytáhl si v autobuse tužku a papír a po čase určil i zbylátři řešení učitelovy úlohy. Spočítejte je i vy.
  Ahoj,prosím jak se dělají vzorce v chemii???Jde mi jen o vysvětlení-děkuji

  Ahoj, hlavně musíš znát značky a názvosloví.Např. názvosloví oxidů je I. -ný (2:1),II: -natý (1:1),III. -itý (2:3), IV. -ičitý(1:2), V. - ičný , -ečný (2:5), VI. -ový (1:3), VII. - istý (2:7), VIII. -ičelý (1:4).Tohle se musíš naučit a pak jen tvoříš. Takže například Oxid křemičitý je SiO2. Jedničky se do vzorců nikdy neuvádí, takže třeba Oxid měďnatý je CuO. :-)
 • Proč má kytara šest strun,když prstů máme jen,pět a palec je opěrka,pokud odečtu cigánské´Géčko,,máme vlastně čtyři:)

  Doplňuji:jasné,že i 12 strun,,dvojice,stejné ladění,,
  Máme ve škole večírek a máme mít masky ve stylu filmy a seriály, nemáte nějaký zrealizovatelný nápad?? :))

  a href"http://www.csfd.cz/film/194884-v-jako-vendeta/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a
 • Prosím o překlad, moc děkuji :*


 • Může být duševní porucha i něco, co je právně a morálně v pořádku? Uveďte prosím příklad.

  Já jsem například dříve běhal deset kilometrů denně, ale pak jsem přestal, protože mi můj psychiatr řekl, že toto je těžká hyperaktivita vyžadující léky. Tohle je právně a morálně v potádku, ale podle doktora je to duševní porucha.Znáte i vy nějaké příklady něčeho, co je právně a morálně v pořádku, ale je to duševní porucha?
 • Kam ve Frýdku-Místku dát na týden kočku, když jedeme na dovolenou?

  Ahoj, za pár dní odjíždíme na na týden na dovolenou, ale máme kočku a tady ji nechat nemužem a jet s náma nemuže a ku znamym ju nedáme. Existuje ve Frýdku-Místku naky utulek, kam bychom ji na tyden mohli dat i za připlatek? Děkuji