• Nevíte, jak se jmenuje anglická písnička, v jejímž klipu je takovej chápek s afrem a nějaká ženská a jsou pomalovaný? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte, jak se jmenuje anglická písnička, v jejímž klipu je takovej chápek s afrem a nějaká ženská a jsou pomalovaný?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte, jak se jmenuje anglická písnička, v jejímž klipu je takovej chápek s afrem a nějaká ženská a jsou pomalovaný?

 • jak se jmenuje písnička kde na začátku zpívá nějaká ženská all day all night?  Další informace


  Myslite si ze vareni je zenska prace a ze by zenska mela varit chlapovi?  Další informace


  Když je takovej tlachavej večer, zeptám se odlehčeně i já. Co na sebe ke státnicím?  Další informace


  Existovala v pohádkách i ženská varianta vodníka - vodnice ? Hodnou a zachraňující mořskou pannu, vodní vílu nemyslím.  Další informace


  Anglická konverzace  Další informace


 • Ahoj mam takovej problem  Další informace


 • S dcerou jsem byla na Chitmunk 3, líbila se mi písnička když běželi na konci titulky. Nevíte jak se jmenuje ta písnička?  Další informace


  Nevíte o Jam session- Afro-bubny

  Kdy a kde (v Praze a okolí)?

  Další informace


  Jak se jmenuje písnička od Maxim Turbolenc, kde se zpívá o Vinnetouovi??

  písničku jsem nehledala,ale měla by zřejmě býtna tomto albu : a href"http://www.diskografie.cz/maxim-turbulenc/maxici-na-indianske-stezce/" rel"nofollow" http://www.diskografie.cz/ hellip /a Doplňuji:desátá píseň se jmenuje Indiána zpívá se v ní jen o Manituovi..Velká je zemčistý je vzduchpo ránu nebývá tu mráz.Pozval tě sem,dobrý ten duchManitou ochraňuje násStáda tak velkáa šíp vždycky letí kam chtěl náčelník,dáme ti maso a sůlkdyž si přišel jako návštěvník.a tou je prériea té je jediný pánnesprávně zván... indián

  Další informace


 • Jednoduchý recept - anglická nebo arabská kuchyně?

  Neznáte nějaký nenáročný recept s dostupnými surovinami v ČR pro anglickou nebo arabskou kuchyni?:)

  Další informace


 • Každý desátý muž tajně používá ženská líčidla a zkrášlovadla?

  Podle Novinek si muži půjčují od žen1. Pinzeta 39%2. Hydratační krém 37%3. Fén na vlasy 36%4. Pilník 29%5. Produkty na úpravu účesu 22%5. Balzám nebo lesk na rty 22%7. Maska na obličej 15%7. Holicí strojek 15%9. Korektor, make-up 10%10. Depilační krém nebo vosk 8%.Nic z těchto věcí nepoužívám. Vy ano? Kdo je tedy ten desátý?

  Další informace


 • Mám již 2 dny problémy s přihlášením na badoo, at napíši cokkoliv..skáče mi tam nějaká anglická stránka direct..

  můžete mi někdo poradit co s tím..nemůžu kontaktovat ani badoo..prostě nic..vůbec se na ten server nemohu dostat...pořád mi tam jen vyskakuje nějaká stránka direct

  Další informace


 • Jak může mít takovej hňup holku?

  Je mu 23. Vypadá jak totální Hňup. Vousy, brejle, dlouhý mastný vlasy a nosí metalový trička/oblečení. Je vyučenej kuchař/číšník a trvalo mu to víc let než normálně. Dělá nekvalifikovanou práci v továrně, kde vezmou každýho. Pořád jen chlastá a kouří. Několikrát týdně jde na pivo. Často se ožere na paštiku a někdo ho musí táhnout domů a hlídat, aby se neudusil zvratkama. Vůbec ho nezajímá jakýkoli sport, jen pití piva. Jak je sakra možný, že takový hňup má celkem hezkou holku? Není to žádná zoufalkyně.

  Další informace


  Chlapi, jak reagujete, když vás jako zadaného/ženatého balí nějaká přitažlivá ženská??

  Dříve to byla jedna chlívárna za druhou. Dnes už mě to dostává do rozpaků a snažím se, aniž bych někdy chtěl, z toho nějak decentně vykroutit.

  Další informace


 • Mohou mít ženská jména původ na opačné polokouli zeměkoule?

  Například v japonštině znamená hana - květina a bara - růže. A přitom jsou to ženská jména Hana , Bára, která se u nás dost vyskytují. Je možné, že by měli původ až v Japonsku? Napadlo mne to, protože zde byla otázka o růži. Zajímavé, možná ale najdete jiné vysvětlení. Děkuji.

  Další informace


 • K čemu je na kancelářskym koňovi, když otočíte takovej ten spodek. Potom to cvakne tu sponku jakobyy opačně. K čemu je t

  K čemu je na kancelářskym koňovi, když otočíte takovej ten spodek. Potom to cvakne tu sponku jakobyy opačně. K čemu je to dobré? Díky moc.

  Další informace


  Anglická kniha?

  Dobrý den, včera jsem tady psala otázku, co koupit dceři kVánocům. Zaujaly mě Vaše názory. Asi ji koupím taneční podložku a nějakou tu anglickou knížku a CD od oblíbené zpěvačky. Jen nevím, jakou knížku vybrat v knihkupectví nebo na internetu. Chci aby tomu rozuměla, ale zase aby to nebylo moc snadné. A taky aby ji upoutala. Nemáte nějaký tip na anglickou knihu pro 13ti letou holku? Děkuji ještě jednou! :)

  Další informace


 • Jaká Anglická slova mohou vyjít z těchto písmen ? 1. koccl 2. malar 3. chort 4. clepin 5. kittec

  ale no tak... chce to trochu namáhat hlavičku. Napovím počáteční písmena:1) C (můžete si vybrat které )) gt2) A3) T4) P5) T.Hodně štěstí. Dejte si k tomu pivo nebo sklenku vína, je to dobré na inspiraci.

  Další informace


  Anglická věta - jakou vhodnou spojku použít?

  Ahoj.Potřebuju přeložit tento název do angličtiny: Motivační videoexperimenty z mechaniky a akustiky . Je to název pro mou bakalářskou práci. Přeložila bych to takto: Motivational videoexperiments from(on,of,..) mechanics and acoustics. Zkrátka nevím, jakou vhodnou předložku tam zvolit.Dále se chci poradit, zda je formulace videoexperimenty a videoexperiments vhodná, nebo by se tam hodila mezera?Díky moc.

  Další informace


 • Když mně ženská řekne, že líbám jako bůh, dává mně na vědomí, že někdy v minulosti se olizovala s někým asi mocnějším?

  No wtf?

  Další informace