• Ako sa toho zbavit? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ako sa toho zbavit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Ako sa toho zbavit?

 • Osolili jste si někdy omylem čaj/kávu a pak to toho napili? Byla z toho i zábavná situace pro vaše okolí?  Další informace


  Co dělají poslanci kromě toho že mačkají tlačítka a hlasují?  Další informace


  Ako sa co najryhclejsie zbavit chripky?  Další informace


 • Dříve davali pod parkety asfalt. Jak se toho zbavit?Zkousel jsem to odsekat a to je nic moc.  Další informace


 • 24.6.2009 pocatek dne je 00.00hod-je to zacatek dne,nebo pulnoc toho dne

  bylo mi pojistovnou sdeleno,ze pocatek pojisteni je 24.6.2009 v 00:00hod.je to zacatek dne 24.6.nebo pulnoc 24.6.dekuji

  Další informace


 • Strong DC++ - Ako umelo zvýšiť počet slotov a ako zistím koľko ich mám  Další informace


  Ponuka pri zapnuti pc na windowsi (ako sa jej zbavit)  Další informace


  Jak se toho lze zbavit?

  Zničehož nic se mi jako domovská stránka objevuje Yahoo,kdykoliv si chci otevřít něco ze záložek,naskočí napřed Yahoo.Včera večer jsem dala počítač spát,ráno nastartovala a už to bylo.Nastavení Opery jako domovské stránky nepomáhá,nastavené je pořád(nenastavovalo se nic,neinstalovalo nic nového,restart též nepomohl)Takže jak na to?Děkuji za odpovědi.Doplňuji:Díky za promtní odpovědi,problémek vyřešen.Opravdu to bylo v ovládacích panelech,ačkoli nechápu kde se to tam vzalo,datum bylo dnešní.Díky všem.

  Další informace


  IncrediMail - jak se toho zbavit?  Další informace


  Ako vyplniť survey bez toho aby som niečo platil  Další informace


  Ako nadstavit Router RG60G ako switch  Další informace


  Ahoj. Chtěla bych si zařídit Wifi, máme doma jen připojení přes kabel. Wifi nemáme z toho důvodu, protože údajně v našem

  Ahoj. Chtěla bych si zařídit Wifi, máme doma jen připojení přes kabel. Wifi nemáme z toho důvodu, protože údajně v našem bytě jsou moc hrubé zdi. Dá se to nějak řešit? Děkuji za odpověď.Doplňuji:Právě že jsme kontaktovali odborníka na wifi ale ten nám řekl že máme hrubé zdi. :( Štve mě to, že se nemůžu nějak připojit zdarma na mobil.

  Další informace


  Ahoj potřebuji pomoc s telefonem samsung galaxi miny s google play neukazují se mi obrázky toho co stahuji.

  Jednuduše chci stáhnout například nějakou hru a našítají se obrázy k té hře abych lépe poznal o jakou hru se jedná někdy je k té hře i video ale mě se ukáže nelze načíst skusit znovu ale když to dám přád to nejde a vždy mi to šlo je to zničeho nic jenmě napadlo že je to jinouwifi ale to asi ne předem děkuji za pomoc a omlouvám se za pravopis.

  Další informace


 • Co je to- náklady právního zastoupení v exekučním řízení a co do toho spadá?

  Je to paušální částka stanovená vyhláškou, kterou je povinný v exekučním řízení povinen zaplatit oprávněnému. Tím mají být oprávněnému nahrazeny náklady za to, že se pro účely exekučního řízení musel nechat zastoupit advokátem.

  Další informace


  Chci napsat závěť u notáře. Mohu si notáře sám vybrat?A musí rodina po mé smrti požádat toho samého notáře o děd. řízení

  Chci napsat záveť u notáře. Mohu si jej vybrat ? Musí rodina po mé případné smrti vyhledat pro soupis dědictví toho samého notáře ? děkuji Beneš

  Další informace


 • Jak se toho zbavit? Mám strach z lidí a cítím se neviditelná.

  Jak už jsem napsala, mám strach z lidí. V 6. Třídě mě málem unesli Romové a lidi mě také párkrát srazili ke dnu, tak se bojím všech lidí. Často jsem sama, bez všech a hrozně mě to trápí. Nejradši bych odjela na Hawaii. Někdy bych nejradši zůstala celý den v posteli. Každopádně.. lidé mě opravdu dost přehlížejí a když jsem na nějaké akci lidé se se mnou nebaví a když se chceme sejít znovu, mě nikdo nepozve :( všichni zapomenou, jako kdybych tam ani nebyla.

  Další informace


  Co si myslíte o teorii, že ve vztahu dvou lidí/partnerů/manželů je třeba toho druhého neustále něčím překvapovat ?

  Tedy chovat se tak, aby ten druhý měl neustále pocit, že Vás ještě dokonale nezná ?Funguje to dlouhodobě jako prostředek, jak ve vztahu udržet vášeň, nebo je vášeň nezávislá na tom, jak toho druhého známe ?Není tomu třeba právě naopak a poznání a souznění s tím druhým Vás posune do tzv. dalšího levelu... ?

  Další informace


 • A když už jsme u toho fotbalu...

  Nemyslíte že už je na čase, v dnešním technickém věku, aby se fotbal zpřesnil pomocí různejch hi-tech tentonoců? :)Minimálně do každého míče bych narval čip a dva senzory do každé tyčky. Pak by bylo jasně a zřetelně vidět, jestli byl balon v bráně nebo nebyl. Stejně tak by čipy mohly být v rohových praporcích a přestaly by existovat i sporné auty. A nakonec po čipu do každé kopačky a software by propočítával ofsajdy. Stejně tak by se nemusely krokovat zdi při standartních situacích. Všechno tohle by sledoval i kamerový rozhodčí a ostatní rozhodčí by mohli mít na ruce nějaký pager a v případě že by nastal ofsajd, faul, out, ruka, gól či něco podobného, tak by se jim píplo, kdyby náhodou zaspali.Fotbal by byl potom neuvěřitelně přesný a spravedlivý na obě strany. Akorát chlapi v hospodách by se už asi neměli o čem hádat a přestali by nadávat rozhodčímu do kurev :)

  Další informace


 • Co to znamená ,,Uvidíš, zač je toho loket´´?

  Co to znamená ,,Uvidíš, zač je toho loket´´?

  Další informace


 • Co je příčinou toho, že mám levou nohu studenější než pravou, i když je teplo a není mi zima a nohy mě zebou?

  Půodní neotázkaprosím o radu, i když je teplo a není mi zima, mám studené nohy, až mě zebou - levou mám studenější. Co je toho příčinou

  Další informace