• Angličtináři, co znamenají čísla za datem? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Angličtináři, co znamenají čísla za datem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Angličtináři, co znamenají čísla za datem?

 • Box do koupelny, prosim poradte  Další informace


 • Existuje nějaký program který natáčí plochu mobilu Sony Ericcson Xperia Play neboli android ? Prosím poradtě :)  Další informace


 • Jak je to s rozšířením živnostenského listu? Prosím poraďte

  Můj kamarád si chce rozšířit živnost. list o ten na zprostř. úvěrů ale nemá maturitu která je k tomu potřeba, takže chce mě jako Garanta co by se za něho zaručil.Můžu mu pomoct i když sice maturitu mám, ale živnostenský list nemám žádný?Čím bych za něho ručil a jaké jsou případně rizika když se pod to podepíšu?

  Další informace


 • Prosím poraďte mi prosím program na vytváření videí z fotek kterej se dá stáhnout zdarma! Moc prosím je to nutné ;)

  Program

  Další informace


  Když stahuji přes torrenty hry - ale poé co ji stáhnu zakážu seedování - je to i nadále sdílení ? Prosím poraďte rychle

  Když stahuji přes torrenty hry - ale poé co ji stáhnu zakážu seedování - je to i nadále sdílení ? - Stáhnu nějakou hru a to se stáhne pak naskočí : Seedování - a já to stopnu takže mám jen hru je to i tak sdílení ? prosím a jak na mně ohou přijít ?Doplňuji:Děkuji moc ještě by mě zajímalo jak na mě přijdou nebo proč na mě přijdou a jakým způsobem a jestli vůbec :D

  Další informace


  Jak zjistit, na jakém kmitočtu pracuje operační paměť mého notebooku? Poraďte prosím nějaký prográmek.

  Jak zjistit kmitočet operační paměti?

  Další informace


  Jak zapojit Front panel audio - poraďte prosím  Další informace


  Hledám hru na pc prosím poradte :)

  Je to hra Super Bubsy.Hrávala jsem jí jako malá je tam nějaký zajíc který á různé přkážky nevíte nějaký odkaz kde by jse dala ještě stáhnoout? Moc bych jí potřebovala jinak díky moc :)

  Další informace


  E-mail. prosím poraďte

  Ahoj,chtěla bych si založit e-mail (od seznamu) taková aby nekončil na @seznam.cz/@email.cz ,ale aby končil např na.: @123.cz ale jak se to má udělat? Díky za odpovedi.

  Další informace


  Co s tím? Prosím poraďte..

  The sims 2 dodatek - pets - mámpřipojené obrazy obou 2 CD v Daemon Tools, Crack mám ve složce the sims 2 pets taky, nejde mi ale spustit instalace, proste když to chci otevřít přes norm. ikonu TS2P nebo přes ten crack, tak to proste se neotevre, nevím proč, myslím že to mám všechno jinak správně.. poradíte, kde jsem mohla udělat chybu nebo co s tím je? vždycky když to chci spustit tak tam naskočí taková malinká tabulka, nic se v ní nepíše, jenom je tam takovej ten červenej křížek.. štve mě to, co s tím? prosím poradte.. díky..

  Další informace


 • Dobrý den, poraďte nám prosím, musí neziskovka platit stočné za dešťovou vodu od plochy? Děkuji. Vojnarová

  Každý měsíc i kdyby nepršelo platíme 5000,- Kč. Neziskovka-zaměstnáváme OZP - peněz je málo - pořaďte - děkuji.

  Další informace


 • Co mám napsat klukovi o třídu víš, co se mi líbí, abych se nevtírala, ale abychom si začali povídat atd.? Prosím poraďte

  Líbí se mi jeden kluk o třídu víš, chci mu napsat, ale nevím co, abych se nevtírala. Stačilo by mi aby z nás byli přátelé. Prosím poraďtě co mu mám napsat?

  Další informace


 • Prosím poraďte s Chemií. S touto jedinou otázkou si nevím rady. Na internetu jsem nic nenašla. Prosím poraďte mi.

  Jednou z nejdůležitějších složek vzduchu je kyslík. Jako prvek se nejčastěji vyskytuje ve dvou modifikacích - 2 atomové a 3 atomové molekuly. Napište vzorce těchto 2 modifikací a jejich názvy.

  Další informace


  Jak přeložím do němčiny naši křečci ..unsere Hamster nebo jinak?.. já opravdu nevím,poraďte prosím ...děkuji:)

  ano, správně. unsere Hamster

  Další informace


 • Jsem v 9. třídě a pořád nevím kam na školu, prosim poradte mi

  Jsem obycejna holka a chodím do 9. třídy a nevím kam na skolu. Nejlípe mi jde matematika, z ty sem mela v 8. tride 1 na vysvedceni. Vubec mi nebavi přírodopis, ale mám ráda turistiku. Hraju na příčnou flétnu a umím i na zobcovou flétnu. Prosím poraďte. Dekuji predem za odpovedíDoplňuji:Jo a jeste. Nechce se mi moc na gympl

  Další informace


  Jaké známky jsou potřeba pro přijetí na pedagogickou školu?

  Chci si dát přihlášku na pedagogickou školu, ale nevím jaké známky se tam tolerují. Jestli na vysvědčení musí být samé, nebo to je jinak, poraďte. A známky na vysvědčení, které se dávají k přihláškám se berou od 1. pololetí osmé třídy, nebo od 2. pololetí osmé třidy?

  Další informace


 • Dobrý den,prosím poradte mi

  Dobrý den,dnes jsem byla na své první prohlídce u gynekologa.Čekám miminko moje poslední MS byla 21.12.2013 takže podle MS jsem 6+6tt podle ovulace mi to vychází na 5+4tt a ještě nebylo na ultrazvuku (vaginálním) vidět srdíčko? Je možné že se ještě rozběhne? Zpráva od doktorky : V děloze gest.váček s hyperechog.lemem 11 mm,ž.v +. Závěr-incip.grav. řekněte mi k tomu prosím víc...Děkuji moc a přeji hezký den

  Další informace


  Dobrý den, rád bych začal posilovat, ale nevím jak na to. Poraďte prosím.

  Je mi 14 let(vážím 62 kg, a jsem vysoký 173 cm). Rád bych zahrnul nějaké cviky, které se dají provádět doma a k tomu nějaká zdravá strava. Neznátě nějaký vhodný program pro začátečníky? Nejvíc bych potřeboval ruce a břišní svaly. Budu rád za všechny vyše odpovědi. :)Doplňuji:PS: Nepotřebuji být zrovna nějaký nabušený, rád bych tělo vyrýsoval ať nějak vypadá :)

  Další informace


  Co je s mojí mamkou? Poraďte prosím

  Začalo to cca před 5 lety, když moje máma začla mít deprese..Začla se jí třepat ruka apod.. Měla i záchvaty, únava a bylo to prostě strašný ( Musela jezdit do nemocnice před 3 rokama ty záchvaty byly častější !Před 1 rok už to bylo mírné vlastně i v pořádku, už neměla deprese a zdálo se, že to všechno přešlo!Ale po několika měsících se jí začla znova třepat ruka!Měla jsem strach! Před třema týdnama měla v práci jeden ten záchvat a musela jet dom a měla nemocenskou..Pak zkolabovala a zas měla nemocenskou a takhle to teď je!Dneska se jí zas něco stalo, musela jít domů a zase týden nemocenské! Furt má závratě, zimnici, bolest hlavy, padá na ní únava a je vyčerpaná! Jo a zvrací!Závratě měla dávno a kolik..Nepočítám)Teď má kvůli těm věcím samé nemocenské!No a kolikrát se na depresi léčila! Tohle už deprese určitě nebude! Když má zimnici, bolest hlavy apod..! Anorektičkou už dávno není, je tlusčí!K doktorce už byla, zatím se na nic nepřišlo a půjde tam zas až jí bude líp!Chodí i k psychiatrovi, ale nevím, co jí říká apod..!Co by jí mohlo být? A léčby už nepomáhají! Děkuji moc:((

  Další informace


 • Ahoj..prosím poraďte mi jak mám pořádně sbalit koni/poníkovi hlavu a vím že ho mám ohýbat ale není ještě nějaká rada?

  nejsem začátečník ale mám co zdokonalovat a potřebuji to nutně vědět)

  Další informace