• Které je antonymum ke slovu běžet? Jak udělat rozbor slova sluníčko - předpona, kořen slova, přípona a koncovka? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které je antonymum ke slovu běžet? Jak udělat rozbor slova sluníčko - předpona, kořen slova, přípona a koncovka?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které je antonymum ke slovu běžet? Jak udělat rozbor slova sluníčko - předpona, kořen slova, přípona a koncovka?

 • Jaký kořen je ve slově ZVOLNA? Které slovo není příbuzné k ostatním: ZVOLNA-VOLNÝ-ZVOLIT


 • Dá se urezat nebo seriznout koren zijiciho stromu, aby nespadl?


 • jaka koncovka se pouziva pro wp 7.5


 • koncovka .torrent


  Takt Pameti - byly by schopné běžet na 1600 Mhz v mé sestavě?


  Může běžet integrovana g.karta s PCI-E zároveň ?


  Internet - Koncovka kabelu jen blíká


 • synonymum a antonymum ke slovu vážný a pít

  nevím co tím myslíte
  Předpona vice- a její synonyma

  Chápu dobře, že vice- je předpona, která lze nahradit českým slovem místo? A existuje ještě nějaká předpona podobného významu jako vice-?
  Jaký je kořen slova předložka? Děkuji

  Před/lož/ka.
  Antonymum ke slovu povrchní

  opačné slovo
  Antonymum - precizní

  mizerný???Antonymum (z řec. αντί anti proti), též opozitum označuje slovo opačného, protikladného významu.
 • podrazena slova slovu hmyz

  Hmyz - jedna z možností- brouci - chrobák, tesařík, chroust atd.- motýli - okáč, bělásek, babočka atd.- ostatní - kudlanka, kobylka atd.
  Rozbor slova


  Jaký je kořen slova učebna?

  Připomeňte si,1. co je kořen - část slova, která je společná všem příbuzným slovům a dále již nelze dělit2. co jsou příbuzná slovaDoplňuji:2. co jsou tedy příbuzná slova a která jsou odvozená od slova učebna.vic diskuse
  Jaký je kořen slova okenice a rozsudek?

  oken a sud
  Jaká jsou slova příbuzná ke slovu poklop ?

  Určitě víte, že příbuzná slova jsou ta, která mají stejný kořen a jsou si významové blízká.Pokuste se některá slova vytvořit, zkontrolujeme.Jen poradím - po klop, takže jnapř. klopit...Využijte další předpony či přípony a vytvořte slovesa, přídavná i podstatná jména.
  Jak určím kořen slova písek a píseň?

  Na školní úkoly zde neodpovídáme, ale určitě víte, co je kořen - ta část slova, která je společná příbuzným slovům.Ale tato otázka j patří mezi náročnější, protože souvisí s původem slov, a dá se obtížně zjistit.Existují přece i slova kořenná, často zdánlivě kořenná.
  Antonymum DNES


 • Kořen do akvária