• atlas nebo axis - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: atlas nebo axis. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - atlas nebo axis

 • Ahoj poradte mi prosim je lepsi kytara nebo mobil nebo motorka???je mi 15 dekuji  Další informace


 • Kde koupit kvalitní kávu v Praze nebo okolí? Neznáte někdo třeba nějaký e-shop nebo něco podobného?

  Moc děkuji za

  Další informace


  Je lepší udělanou polévku z druhého dne ohřát v mikrovlnce nebo ohřát v hrnci? Nebo to je jedno?

  Je pravda, že mikrovlnce je to rychlejší, ale u ohřívání polévky, omáčky apod. upřednostňuji ohřátí na plotně i kvůli chuti.Získala jsem kdysi negativní zkušenost s ohříváním vody. Po vyndání hrnku z trouby jsem vodu zamíchala, a explodovala .Záleží na každém, co si vybere

  Další informace


  Je lepší chlebovka plastová z tvrzeného PVC nebo propylenu (PP) či polyetylenu (PE) nebo klasická ze dřeva ?

  Vzhledem k trvanlivosti dnešního chleba je to celkem fuk.Osobně dávám chléb do mikrotenového sáčku a uložím do chladničky.Z tebou jmenovaných možností bych preferoval dřevo.

  Další informace


 • Jaké se nosí nehty? Dlouhé, nebo krátké? Přírodní, nebo gelovky?

  Já nosím dlouhé přírodní nehty,upravené na francouzkou manikůru.Vše si dělám sama.Gelové se mi nelíbí a ani dlouhé nehty na nohách,fuj,brr..

  Další informace


 • Mají stromy duši, nějakého ducha, nebo jsou chemickým pochodem, fúzí, štěpením, nebo produktem pouhé DNA?

  Když živé stromy nejsou, jen se tak tváří, že rostou. Chemie není život. Ani sprosté ovládání foukacích nástrojů na odklízení listí nemůže být důkazem ani náznakem života. Snad jen inteligence. Život přece chce žít, ne v uzavřeném spolku organismů, ne vzniklém mnohonásobným přemíláním organických sloučenin v pravěkém moři. Ne nějaké nevědoucno, bezživotí, náboženství a zasrané strany, ne touha žít spokojeně jako cikánská prasátka křičící z kuchyně a trpět při těžké práci s Ukáčka troubelou. Používání matematiky, ovládání věd, ovládání druhých, až se sami sebe hnusíme. Tělo jako tráva shnije nebo se spálí. Kde je duch? Kde duše? Tomu se ve škole říká život. Ale tohle jsou pouhé chemické pochody vytříbené selekcí. To není život. A nic lepšího zatím Kosmos nevymyslel než je toto. Člověk má cosi společného se stromy. Život na Zemi vznikl, vznikl zde. Nejsme putující zárodky vesmírem ani nejsme stvořeni, bohudík. Nepřinesl nás na Zemi Earth žádný meteor. Z vesmíru nepřišlo nic zásadního, než že vhodné sloučeniny a voda mají vhodnou teplotu. Na jiné bázi třeba metanol by život nevznikl. Tato Planeta, jak je sama důkazem, tato je vhodným místem k životu. Důkazem je, že se každou chvíli něco rodí. Od viru po složité organismy, po inteligentní velryby.

  Další informace


 • Kde mohu v německu výhodně koupit LCD, plazmu nebo LED TV? Poraďte E-shop nebo raději kamenný obchod?

  nevim odkud jste,ale jezdim do Drážďan(ulice Prager strasse)je tam cely komplex obchodu-napr. Karstadt. Pak jdeste do Dohnaer strasse-tam je Kaufpark. Obchody s elektronikou jsou Mediamarkt a Saturn.Maji i webove strankyno jinak nemate zac...

  Další informace


 • Tisk mapy v atlas.cz  Další informace


  Jak se dá zrušit(smazat) e-mail učet na seznam,centrum,atlas?Hledalsem v nastaveni ale nic

  Vy asi chcete vědět přesný postup.Klasicky se přihlašte do emailu.V levém sloupečku nabídky dole je Nastavení. Klikněte a pak nahoře v řádku je Pokročilé nastavení. Sjeďte úplně až dolů, kde je tučně odkaz Zrušení schránky. Klikněte, zadejte Vaše heslo a schránka bude smazána. Ne hned, ale tuším, že to seznam maže do týdne. Na centrumu je postup stejný, na atlasu nevím.

  Další informace


 • Kdo může vydat zaměstnanci pracovní posudek?

  Musí to být pouze přímý nadřízený, nebo i kolega nebo jiný nadřízený???

  Další informace


 • Který prvek, kapalina nebo roztok... má nejvíce nebezpečných značek, nebo je nejvíce škodlivý?

  Nebezpečí

  Další informace


  Atlas rhododendronu  Další informace


 • Jak mám naznačit nebo napsat nebo říct prostě cokoliv klukovi, že ho mám děsně moc ráda?

  Byli jsme od 1. třídy spolu ve třídě ale ted nás rozdělili :/ A vidím ho jen na chobě ale moc často ne :/ když ho vidím chtěla bych ho obejmenout ale na to bych se neohodlala.Jinak chodíme oba dva na výtvarku na kroužek jedině tam ho jednou týdně uvidím blíž :/ Poradte co mám dělat ? :/ nemůžu ho dostat z hlavy a bojím se i aby to neovlivnilo moje výsledky v učení jako u kámošky :/ Hejty si prosím nechte nemám na ně náladu :/

  Další informace


  Baví Vás opravdu žít singl a nebo, pokud by se objevil ten Váš nebo ta Vaše, tak byste byli rádi ? :-)

  Setkávám s lidmi, kteří jsou a žijí sami, tvrdí, že jim to tak vyhovuje, ale přitom mám pocit, že by byli rádi, pokud by našli vhodného partnera či patnerku ? Pokud Vám tato otázka nepřipadá moc intimní a soukromá , odpovězte prosím. :-)

  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi nukleárním, jaderným a atomovým něčím, ať už hlavicí nebo elektrárnou nebo i programem?  Další informace


 • Minimálně 2x do měsíce mě píchá v bocích či pod oběma prsy. Vždy jen pod jedním prsem, nebo v jednom boku. Co s tím?

  Nejsem nijak zkroucená. (Jsem normálně narovnaná). Mohu se nadechnout jen do půlky, a když to zkusím pořádně, strašně to bolí. Většinou to po pár minutách přejde, ale nejdéle to bolelo asi půl hodiny. Co mám dělat?

  Další informace


  Jak kadí člověk v komatu? Maj nějaký plíny nebo je připojenej na hadice, nebo nekadí vůbec?

  Vím že jsme tu probírali ty kapačky, ale něco z něj občas vytýct musí.. I střeva musej nějak pracovat nebo ne?A jak to zvládá žaludek, když někdo léta nepřijímá potravu orálně? Já když den nejím, tak mě začne neskutečně kručet a bolet břich. Jak to maj třeba lidi co se musej v důsledku nějaký nemoci stravovat pouze nitrožilně?

  Další informace


  JAKÉ máte zkušenosti s léčbou planých neštovic? Co nejlépe zabírá ? Mazat nebo nemazat? Koupat nebo nekoupat? atd..

  a co nějaká homeopatika?

  Další informace


  Funguje ještě IZIP nebo už je to mrtvý projekt za miliardy? Kolik stál IZIP nebo stojí? Na čem IZIP případně zkrachoval?

  Ano stále je funkční.IZIP narazil na neochotu lékařů vůbec něco zapisovat. Je jim pak vidět moc do karet. Jinak IZIP jako nápad a myšlenka je bezkonkurenční.Doplňuji:Pro svoji bezkonkurenčnost je zřejmě IZIP provozován, protože jednou k jeho využívání musí dojít. Jinak se zdravotnictví zbytečným nákladům nevyhne.

  Další informace


 • Kde velkotlamec, nebo ďas mořský bere energii pro světélko? Nebo jak to funguje?

  Jedná se o bioluminiscenci, nejefektivnější zdroj světla. Kam se hrabou LED diody. Světlo vzniká chemickou reakcí, která by se zjednodušeně zapsat jako luciferin + kyslík → oxyluciferin + světlo. Více ve zdroji.

  Další informace