• avg ochrana hesel - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: avg ochrana hesel. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.
 • Další témata a dotazy - avg ochrana hesel

 • Pro ctitele C. G. Junga: Máme svůj stín přijímat, i když má podobu ukradených hesel a špehování?

  Jungovi bylo sympatické náboženství, kde je důležité morálně obstát. Je tedy správné milovat své špehy?

  Další informace


 • problém s AVG  Další informace


  ponechání slov a hesel ve formulářích  Další informace


  firefox - export hesel  Další informace


  Vylepšení AVG free  Další informace


  Upgrade AVG 7.5 - 8.0  Další informace


  Restart hesel administrátorů - nějaký jiný způsob, jak se dostat k účtům?

  Zdravím,omylem jsem na mém webu dal restart hesel administrátorů a nyní nejde žádnému administrátorovi přihlásit se.Chci se zeptat , zda jdou nějak restartovat hesla , aby jsme si je znovu zadali , či nějaký jiný způsob , jak se dostat k účtům.

  Další informace


  Platnost antivirusu AVG

  Dobrý večer včera mi vypršela platnost antivirusu Norton který mi známý nainstaloval.A protože jsem dostala zdarma jako dárek Registrační kartu AVG i s s číslem tak jsem si ten kod chtěla zadat do polička po zadaní se mi ukázalo že to má platnost při zadání jen 30 minut a já protože jsem tuto dobu prošvihla musela jsem si přiručku schovat a antivirus jsem si stáhla i s kodem zdarma z netu.Po zadání jsem si to nainstalovala a ted bych potřebovala vědět jak si nastavit přesnou hodinu aby se mi sám zapnul a udělal mi test a kde prosím zjistím platnost toho stahlého antivirusu abych věděla do kdy mě platí vlevo dole to napsáné tu platnost nemám děkuji.Doplňuji:Ještě bych se chtěla zeptat když bych zavolala v pondělí na AVG pomůžou mi to nové prodejní číslo vložit do počítače nebo už to můžu vyhodit i když je to nové díky.

  Další informace


  Neznáte nějaký SW na ukládání přihlašovacích jmen a hesel? (pro pc, v čj, free)

  Ahoj, neznáte někdo nějaký program, který by sloužil jako diář na přihlašovací jména a hesla a byl by taky na heslo?Učitel nám něco doporučoval, že je to v čj a volně stažitelné a stačí si k tomu zapamatovat jediné heslo. Jenže já husa jsem si nenapsala název. Přišlo mi to zbytečné. Jenže teď s internetovým bankovnictvím, PayPalem, eBayem, e-mailem u Seznamu, e-mailem u Googlu, e-mailem se školní doménou... by se to sakra hodilo.Chtěla jsem to na PC, v Čj, aby to bylo pokud možno zdarma a aby tam bylo to heslo na vstup (mohla bych si to sice psát jen do poznámek, ale to mi přijde docela riskantní).Hledala jsem něco na Slunečnici, jenže to je všechno na přepsání teček na písmenka z už zadaných hesel.Záte nějaký takový software? Beru všechny tipy.Díky moc :)

  Další informace


  Nelze (od-)instalovat programy - hláška o spuštěném AVG CORE  Další informace


  Nejde spustit naistalované AVG. V centru zabezpečení je vše zapnuté, jen AVG ne, na klik ZAPNOUT NYNÍ nereaguje.Díky.  Další informace


  Je dobré používat tuto starší verzi AVG(AVG free 2011)?  Další informace


  Jaký antivirus by jste mi doporučili? (přemýšlím nad Avastem, Esetem, AVG)

  Především, aby zneškodnil infiltraci a nezatěžoval zas tolik(nezpomaloval) výkon počítače.

  Další informace


  Jaký antivir je lepší AVG free edition 9.0. nebo NOD32?

  Jaký antivir je lepší AVG free edition 9.0. nebo NOD32?

  Další informace


  Jak odstranit záložku AVG v Google Chormu?

  Po otevření nové záložky se mi otevře AVG vyhledávač. V nastavení jsem vyškrtla aby se při spuštění spouštělo, ale stále se zobrazuje. Pomůže restartování počítače, nebo jak to oddělat? Celkem mě to štve když člověk chce rychle něco najít a minutu se dohaduje s tím přitroublým AVG vyhledávačem!

  Další informace


  Jak nainstalovat AVG free edition na Notebook s OS wind.-7 64bit verze? Hlásí to:Není platná aplikace WIN32.

  stáhněte si tuto verzi AVG Free Edition 10 (64 bit) 2011,1375 (pokud máte 64 bit system,tak také musíte mít pro něj 64bit- AVG Free Edition 10 (64 bit) 2011,1375zde je link:

  Další informace


  Hromadné zahashování hesel v MySQL  Další informace


  AVG aktualizace - aktualizace selhala  Další informace


  AVG - nechce se aktualizovat  Další informace


  AVG - chybová hlášení po spuštění  Další informace