• Bolavé záděry co s tím? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bolavé záděry co s tím?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bolavé záděry co s tím?

 • Babička přišla ze dvorka a křičela: Ježíši Kriste, všechny vejce čisté. Co tím myslela?  Další informace


  Asi blbá otázka,ale nevím si s tím rady.  Další informace


 • Co byste udělali při příjezdu na kruhový objezd, kdyby byl označen značkou objezdu a nad tím ještě přednost v jízdě?  Další informace


  Autobaterie se málo nabíjí, co s tím?  Další informace


 • Co jsem si vyměnila SD kartu nemohu stahovat z Google Play, co s tím?  Další informace


 • Co je to akontace a kde se s tim setkam v praxi (priklad)?

  Co je to akontace a kde se s tim setkam v praxi?

  Další informace


 • A jak se vám líbil nesmrtelný hrdina z Texasu.V podání Carlose Reye Norrise.Tím mam namysli Walkera Texas rengera

  Radšej nech ostane tam, kde je. V strednej Europe by proti statočným a poctivým kriminálnikom aj tak nemal šancu. :-)

  Další informace


 • Chodili jste, nebo ještě chodíte do školy na poslední chvíli? Nebo 30 min před tím, než se otevřou hlavní dveře?

  Chodím na poslední chvíli, ale občas se nezadaří a přijdu až po poslední chvíli.

  Další informace


 • Chyba při platbě na aliexpressu, co s tím?

  Už 3 dny se snažím zaplatit na aliexpressu a vždy se mi ukáže tohle: a href"https://acs.gpesecure.com/authareq" rel"nofollow" https://acs.gpesecure.com/ hellip /a Není to poprvé, co si něco objednávám. Vždy mi všechno v pořádku šlo, ale teď mi to prostě nejde. Nevíte co s tím? :(Doplňuji:Jiný prohlížeč jsem už zkoušela, dokonce i na jiném počítači jsem to zkoušela objednat. Ani mé kamarádce to nejde objednat. :/

  Další informace


 • Acer TravelMate 5744Z nenačíta win7,prosím o radu co s tím.  Další informace


 • Chci se zeptat... Doposud jsem žil v domění že tím že si SIM-kartu koupím tak jí vlastním ale na plastu je napsáno :,, T

  :,, Tato SIM karta je majetkem poskytovatele služeb ... Jak to je ???

  Další informace


  Bratr sedí za opětovné řízení mot.vozu bez pap. a tím i maření úředního roz. může se pro něj s novelou zák.něco změnit?

  Nemůže. Pachatel je souzený podle zákona platného v době spáchání trestného činu. Pozdější změna zákona nemá na rozsudek vliv.

  Další informace


 • Chování kluka po rozchodu. Co tím chce říct?

  O prázdinách jsem se rozešla se svým klukem, vypadalo to, že to bude v pohodě. Jenže spolu chodíme do stejné školy. Na začátku roku mě zdravil, ale teď už vůbec. Najednou z ničeho nic chodí o velkých přestávkách k nám do třídy a baví se tam s lidma, které sice zná, ale ani před tím se moc s nimi nebavil a teď najednou jo a u toho se schválně na mě dívá... Co si mám o tom myslet?

  Další informace


 • Chci se zeptat lidí , kde nejčastěji nakupují?(myslím tím hlavně řetězce)díky

  bod 1) najít nějaké lidibod 2) připravit si otázkubod 3) položit otázkuNebo to můžeš zkusit přes internety, založit si účet třeba na gt a href"http://www.vyplnto.cz/" rel"nofollow" http://www.vyplnto.cz/ /a a vytvořit dotazník pro příslušníky druhu homo virualis.Doplňuji:Protože sem očekával že budeš línej, tak sem ti ten dotazník radši vytvořil sám gt a href"http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/kde-nejcasteji-nakupujete-po/" rel"nofollow" http://www.vyplnto.cz/ hellip /a Chceš-li tam přidat ještě nějakou otázku, tak napiš. Dotazník bude vyhodnocen za 14 dní, pokud to budeš chtít típnout dřív, tak dej vědět.Pán s tebou.

  Další informace


 • Výživa na bolavé klouby? Co je třeba jíst více a co méně?  Další informace


  Právě mi vrtali zub a stále se nedokáži smířit s tím, že kousek zubu není můj. Co s tím?

  Je mi 14 let a právě mi vrtali zub s kazem a stále se nedokážu smířit s tím, že kousek zubu není můj. Je to na zbláznění...

  Další informace


  Je hodně bolavé trhani (extrakce) zubu?

  Bolí hodně trhani zubu? Zitra jdu na extrakci 7dmičky vlevo dole... úbec nevím do čeho jdu a co čekat... nejsem úbec zvyklej na něco takovýho u zubaře..

  Další informace


  Dobrý den, je možné si dietou, tedy tím, že člověk zhubne, rozhodit si štítnou žlázu a tím si způsobit její hyperfunkci?

  Určitě! Osoby podléhající mýtům o zázračných dietách, jež mají způsobit zhubnutí, si obvykle přivodí mnohem větší a závažnější potíže.

  Další informace


  Bolí mě zlomený prst, co s tím?

  V červnu jsem spadl na kole, nejdříve mi dali na pravou ruku dlahu s tím, že mám naražené zápěstí, za týden jsem jel to zdělat a nový rentgen ukázal, že jsem měl zlomený palec v poslední prstové kosti (prostě ta nejblíž zápěstí) dali mi tedy na dva týdny sádru a poté na měsíc ortézu. Celé prázdniny jsem kvůli tomu proležel, ale asi před měsícem a půl mě začal trošku bolet a od té doby mě dá se říct bez ustání pobolívá. Občas pomůže prokřupnutí tím, že poslední kloub chytím mezi dva prsty a trošku zatlačím. Také ale trošku chrastí , což druhý palec nedělá. Bolí hlavně při pohybu od dlaně a k ukazováku, také ale, když jej trochu přitlačím k malíčku (s druhým palcem to jde v pohodě). Mám dojem, že by to mohlo být způsobeno zátěží při práci (přenášení 5kg svazků rostlin) a možná i zimou. Poradili byste mi prosím, čím bych jej mohl dokonale uzdravit? Nejlépe nějakou mastičku či tinkturu.

  Další informace


  Bodla mne vosa do prstu. Co s tím?

  Bodla mne vosa do prstu. Co s tím?

  Další informace