• bolení v krku a madle - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolení v krku a madle. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolení v krku a madle

 • Co to má Robert Záruba s pokožkou? Zrácí pigment? Má kolem očí úplně světlou pleť a i na krku..Všimli jste si?  Další informace


 • Struny daleko od krku kytary  Další informace


  Kamarad dluhy a exekuce na krku  Další informace


 • Co nosili kolem krku ve filmu Útěk ze Sibiře (The way back), aby na ně nešli komáři?

  nebyly to stroužky česneku navlečené na tkanici?

  Další informace


 • Když ohřejeme v mikrovlné troubě červené suché víno 0,2 l, proč potom chutná jako tvrdý alkohol který seká v krku?

  Víno a změna chuti.

  Další informace


 • Vázání šátků Nemá někdo nějaký tip na vázání šátků kolem krku u žen? Ať už trojcípích, čtve

  a href"http://www.google.cz/search?qobr%C3%A1zky+v%C3%A1z%C3%A1n%C3%AD+%C5%A1%C3%A1tku+kolem+krku hlcs rlscom.microsoft:cs:IE-SearchBox rlz1I7ADRA_cs prmdimvnsfd tbmisch tbou sourceuniv saX eiL6twTsKDHauN4gSwkISfDw ved0CCgQsAQ biw1024 bih611" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Neznáte někdo nějakou vychytávku na to, aby se mi nezamotávaly řetízky na krku?

  Neznáte někdo nějakou vychytávku na to, aby se mi nezamotávaly řetízky na krku? Včera jsem si koupila schválně silnější řetízek a stejně se ten tenší zamotává do toho silnějšího.

  Další informace


 • Pomůže něco jiného než prášek proti bolení hlavy děsně mě bolí hlava a prášek to nechce zastavit

  -šílené píchání u spánků- je mi teprve 11Doplňuji:Děkuji za odpovědi :))) moc mi pomohly

  Další informace


  Nezná nekdo nejakou radu na velmi silnou bolest v krku ? Dekuju moc.

  Kloktat jakýmkoliv líhem (snad kromě denaturáku) - doporučení lékaře.

  Další informace


  Musím jít k doktorovi s uzlinou v krku, kdybych se mohl léčit sám?

  Mám zvětšení lymfatické žlázy v krku, je nutné jít k doktorovi?

  Další informace


  Mate nekdo zkušenost s otokem krku / spíše v oblasti podbradku/ po náročné operaci stitne zlazy? Velky otok po 4 dnech

  Otok krku po operaci ŠŽ

  Další informace


  Knedlik v krku a neustálý pocit plného nosu, jak se toho zbavit?

  Prosím o radu. Nejsem nastydla, přesto pypo chvilce mluvení nemůžu dýchat nosem Nějaká rada, jak se toho zbavit? Co to muže byt? Za tři týdny maturuji a ráda bych byla OK. Děkuji moc.

  Další informace


  Je pravda, že v krku je 16 hlavních žil?

  Viz dialog z filmu: Kosti a skalpNepodřízl jsi ho dostatečně.Měl hodně krve. Neobvyklé množství.Má jí stejně jako všichni ostatní.Pomož mi vstát.V krku je 16 hlavních žia musíš přeříznout všechny.Není jich 16.Můj strýc se znals mužem, který býval doktorema ten to říkal.O filmu: a href"https://www.csfd.cz/film/334618-kosti-a-skalprehled/" rel"nofollow" https://www.csfd.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaké tabletky jsou nejlepší na bolest v krku?

  Mám na mysli ty volně prodejné a v rozumné cenové relaci.

  Další informace


  Jak vyzrát na zatuhlé svaly u krku?

  Dobré odpoledne,jsem po viróze a poté, co jsem proležela několik dní mě dost chytly záda, ty polevily, ale místo toho mi nádherně zatuhly svaly u krku. Nemáte nějakou radu, jak to co nejrychleji odbourat? Čeká mě velmi náročný týden a ráda bych ho strávila v pohodě. Nemám koho požádat o masáž a ještě mě napadla koňská mast, ale tu také nemám k dispozici. Samozřejmě vím, že mám krk držet v teple, což dělám, ale pokud budete mít nějakou rozumnou radu, tak mi dost pomůžete...Díky za odpovědi,A.

  Další informace


  Jak poskytnout první pomoc při zapíchnuté kosti v krku?

  Přežili jste štědrovečerní večeři a pojídání kapra nebo jste museli navštívit pohotovost s uvízlou kostí v krku?Jak se taková kost z krku dostane?Doplňuji:Děkuji za odpovědi, mně kost v krku nezůstala, jen jsem se chtěl zeptat, jestli jste se od večeře všichni v pořádku vrátili sem na odpovědi :D

  Další informace


  Jak normální,že mě po dobrání antibiotik na léčení bacilu v krku začaly bolet zduřelé mandle?

  Jsem těsně po dobrání antibiotik - v sobotu ráno jsem měla poslední prášek,který mi měl záléčit spálového bacila, je normální,když mě den po dobrání začaly bolet mandle,ale uvnitř v krku to mám stále stejně zduřelé jako v průběhu celé nemoci?

  Další informace


  Co se stane, když si budu brát často prášky na bolest v krku? Myslim, i když mě v něm bolet nebude?

  Vyskytne se jiný zdravotní problém. Nač brát bezdůvodně léky?

  Další informace


  Bolest krku,motání hlavy

  Dobrý den,mám posledních 20 dní divné stavy,asi to způsobuje krční páteř.. mám skoliozu pateře neustále se mi motá hlava nemůžu pohnout s krkem neustále závratě, špatně se mi mluví nedokážu moc přemýšlet včera jsem byl u kamarádky a zašli jsme na pivo a tam to všechno začalo,nejdřív jsem se začal klepat po té se mi začla motat hlava,když jsem se chtěl jít opláchnout obličej na záchod neudržel jsem se na nohách jak kdybych zapomněl jak se vlastně chodí po té jsem omdlel odvezli mě do nemocnice tam doktor nic neprokázal a začal jsem si stěžovat na šílenou bolest krku,opíchal mi to a dal mi uklidnovaci injekci,po te jsem odjel domů a najednou jsem se začal smát a vše bylo tak jak má být,ráno jsem se probudill a opět vše v pořádku až ted večer mi to začalo zase,šílená bolest krku motá se mi hlava a opět se mi špatně přemýšlí už s toho mám strach.. nevím co mám dělat.. jde mi jakoby taková pomyslná čára od hlavy až k nohou a kde se přesně ta čára jakoby nachází tak necítím tu končetinu,ústa,ruce.. nedokážu to srozumitelně popsat.. začínájí mi opět třesi,jakožto hlavy tak rukou a nohou,když zavřu oči vidím růžovou tečku ve středu oka.. když mám otevřené oči je to normální až na horší vidění.. bolí mě páteř ve středu na konci a hlavně tedy ten krk s kterým už ani nemůžu pohnout.. prosím o vaše názory děkuju a doufám že to bylo aspon trochu srozumitelné.

  Další informace


 • Proč mají některé krávy na krku zvoneček?

  Nejde o zvonečky, ale o tzv. kravské zvonce.Je to zvyk z minulosti, když existoval obecní pastevec, takže když zaháněl nejen krávy, ale i ovce z pastvy domů, tak majitelé slyšeli, že se dobytek vrací.Nebo když se třeba kráva, nebo ovce zatoulaly, podle zvuku zvonku ji snáze pastevci našli. V současnosti se rovněž krávy pasou, některé mají i zvonce. právě kvůli tomu možnému zatoulání . Ale prý kravám škodí a obtěžuie jejich zvuk kolemjdoucí, proto bude krávy hlídat GPS.Zatím jde sice jen o Německo a Švýcarsko, Rakousko. a href"https://zahranicni.ihned.cz/c1-64556370-ochrana-zvirat-versus-tradice-bavorsko-se-hada-o-kravsky-zvonec" rel"nofollow" https://zahranicni.ihned.cz/ hellip /a Ale i u nás se objevují hlasy, že zvonce ruší turisty.

  Další informace