• bolest v levem a pravem nadbříšku - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolest v levem a pravem nadbříšku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolest v levem a pravem nadbříšku

 • Bolest bricha  Další informace


  Babský recept na bolest v krku  Další informace


 • Jedu v pohodě po dálnici svých 120 v pravém a dojíždím řidiče který jede vytrvale v levém a pomalej než já.Co udělat?  Další informace


  Bouchani v pravem prednim kole  Další informace


 • Bolest prsu  Další informace


  Bolest nohy u paty  Další informace


  Bolest kloubu  Další informace


  Bolest hlavy po sexu  Další informace


 • Je dnešním starounům právem vyčítáno, že jsou konzervativní, nerudní, snad až nepřizpůsobiví?

  Současná generace seniorů prožila ve srovnání s předešlými generacemi největší změny. Mobily, internet, perfektně fungující technika. To je jen pár věcí, které jsou pro dnešní šedesátníky běžné, ale jejich rodiče by nad nimi žasli a ptali by se: Co to je? Nikdy v minulosti se žádná generace nemusela tak svižně přizpůsobovat novým podmínkám jako lidé, kteří se nyní dostali do důchodového věku.Proč je na nás dnešní mladá generace tak tvrdá, neocitla se již ve virtuální realitě?Autor: Vratislava Hofmanová, redakce

  Další informace


 • Uchycení televize v prostoru v pravém úhlu od stěny  Další informace


  Jak ve Windows 7 vypnout takové ty hlášky v pravém dolním rohu, že na některém pevném disku je málo místa?

  Já o tom vím a nepotřebuji to každou chvílí mít zobrazované upozorněním. Řešení by bylo to místo uvolnit smazáním nějakých souborů, aby se překročilo nějaké to minimum, které se pak už hlásí. Svoje důvody to jistě má, ale já to chci prostě nějakou vypnout. Víte někdo jak na to?

  Další informace


 • Sdělili jsme s bratrem malou nemovitost s předkupním právem státu. Jakým způsobem ji ji mohu na bratra převést?

  Pokud nemovitost nechcete prodávat, tak stát ji nebude mít možnost odkupovat. Řešením je v tomto případě bratrovi nemovitost darovat. Sepište darovací smlouvu (nejlépe prostřednictvím advokáta) a tu zavkladujte na Katastru nemovitostí.

  Další informace


  Jak je to s oddávacím právem pro kapitána lodi?

  Četl jsem, že čeští kapitáni toto právo nemají. V jakých zemích, za jakých podmínek atp. to tedy platí?

  Další informace


 • Jak se zbavit bolesti v levem uchu?

  Uz treti den me hrozne boli v levem uchu...mozna ho ma zvenci i natekle a v noci me v uchu hrozne boli..praska to tam...mam tam velky tlak! Prosim poradte mi jak se zbavit bolesti! Dekuju terka!

  Další informace


  Co singalizuje náhlé píchání až křeč v levém podbřišku?

  Z ničeho nic při sezení mě začal píchat, pnout až křečovitě stahovat levá strana podřišku až ke stredu podbrišku. Je to nepříjemná bolest. S trávením problémy nemám. Stalo se to některé z vás?

  Další informace


  Bolest pod ušima a tlak - co to způsobuje??

  Dobrý den,od včerejška mám takový divný tlak v uších a trochu zalehlé a sem tam mě bolí pod uchem (asi pant?) jinak mi nic jiného není a na netu jsem se nic o mém problému nedočetla a tak mě zajímá, jestli někdo neví co to je, jestli to někdo třeba nezažil.Děkuji za jakékoli rady

  Další informace


  Bolest hlavy od očí

  Ahoj, už třetí den mně trápí to, že kdykoliv pohnu očima někam do strany, strašným způsobem mě rozbolí hlava. Když se chci kouknout na něco, co je třeba vedle mě, musím otočit s celou hlavou. Nevíte, jak se toho zbavit?

  Další informace


  Bolest dolní dásně při růstu moudráků

  Zuby ještě nerostou, jen se rozšiřuje dáseň. Zabolí mě to při každym polknutí i při zývání. Hlavně pravá dáseň. Bolest od toho někdy vystřeluje až do ucha. Je to důvod k návštěve zubaře, nebo to odezní samo?

  Další informace


  Bolest břicha po nezdravém jídle, zkažený žaludek?  Další informace


 • Mám pejska srnčího ratlíka a v pravém oku mu začalo vylejzat něco jako blána a je to červený, nevíte prosim co to je?

  Dobrý den, chci se prosim vás zeptat, má pejska srnčího ratlíka a ono mu dneska ráno v pravém oku začalo vylejzat něco jako blána a je to červený, nevíte prosim vás co to je, a jak se toho zbavit??

  Další informace