• Bolest zad/ledvin - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bolest zad/ledvin. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bolest zad/ledvin

 • Říká se, že sdílená bolest je poloviční bolest... Co když se člověk dopustí hříchu ve dvojici, je to poloviční hřích?  Další informace


 • Bolest lokte  Další informace


  Bolest krku  Další informace


  Bolest kolene  Další informace


  Bolest hlavy a krku  Další informace


  Bolest chodidel  Další informace


  Bolest bricha pri sexu  Další informace


  BOLEST PRSA  Další informace


 • Jaké (pokud možno levnější) krmivo dávat kočce trpící nemocí ledvin?

  Dobrý den. poradit ohledně kočky s nemocnýma ledvinama. Chci se zeptat jaké podáváte krmivo s tímto onemocněním? Na veterině mi doporučili krmivo, které je 3x dražší než normální .Jaké bych jí mohl podávat domácí krmivo? Je možné koupit levnější stravu? Za odpovědi předem děkuji.

  Další informace


 • Kam zmizela záď SS Amerika?

  Ví někdo kam zmizela záď SS Ameriky, co jsem se dočetl, tak zmizela z ničeho nic, ani na fotkách ji v průběhu času nezaznamenali, jak by se ztrácela. A na fotkách, kde už záď nebyla, tak není nikde vidět ani důkaz, že by tam někde byla, ani na fotkách ze vzduchu. Tak jen tak ze zajímavosti by mě zajímalo, jak dokáže něco tak velkého zmizet a nebýt po tom skoro žádné stopy.Myslím tu: SS America (1940) co ztroskotala v fuerteventura

  Další informace


 • jsou antibiotika Nolicin vhodna k lecbe zanetu ledvin

  Nolicin není pravé antibiotikum.Osobně ho dostávám jako prevenci proti zánětu močového měchýře po cystokopiích.Nechápu ale proč se ptáte. Buď vám ho předepsal lékař a pak je mu třeba důvěřovat a případné problémy s ním konzultovat, nebo se chcete léčit sám-a a pak to je v případězánětu ledvin víc než hazard.

  Další informace


  bolest zad

  Ahoj, včerajsem myla sprcháč a něco jsem si udělala se zádama. Bolí mě v kříži a a v tom samým místě se mi udělala kolem páteře na jednu i na druhou stranu taková rozlitá boule . Mažu si to voltarenem, vzala jsem si prášek na bolest ale ani ten mi nijak zásadně nepomohl. Myslíte že bych mohla mít něco skříplýho nebo to je jen z pořádnýho nastydnutí? Nastydlý záda jsem párkrát měla ale takhle mě to nebolelo. Vždyť já si nedokážu ani pořádně sednout na záchod :-DDDDoplňuji:Díky, zítra jedu k obvoďákovi :-)

  Další informace


  Zánět ledvin - antibiotika

  Tak nakonec to nachlazení ledvin vyústilo v pyelonefritidu (zánět ledvinové pánvičky), naštěstí pouze u jedné ledviny...Dali mi antibiotikum - Amoksiklav - 625 mg. Máte někdo zkušenost s tímto antibiotikem? Je to silný driák? Nesnáším antibiotika, vždy mám po nich mykozu v pochvě..:-(Má někdo zkušenost s tímto lékem nebo ví, jak silný je?

  Další informace


  Bolest kolene na tzv. bulce

  Když jdu, sedím, dřepuji... bolí mě koleno a jak. Nemohu ani chodit (bezbolestně). Je mi 14 let a sportuji a dříve jsem měla problém přetažené chrupavky a docházela jsem na rehabilitace. Stále to ale bolí. Nevíte co s tím? Určitě s tím zajdu k doktorovi, ale jen předem co by to mohlo být. Je to na vnější straně. Děkuji

  Další informace


  Bolest kolem jater, co to je?

  Bolí mě oblast kolem jater, ale nemyslím si, že by to byl žlučník. Jsem na to moc mladá je mi 20 a nějak extra tučně taky nejím. Bolest se nevztahuje k jídlu a trávicí obtíže nemám, nýbrž k pohybu. Když se rozběhnu ihned to pocítím, už běhám asi tři týdny, tak si myslím, jestli jsem si něco nenamohla. Nemá někdo podobnou zkušenost?Doplňuji:No tak já vím, že při běhu nebo aktivitě někdy vzniká bolest, to zažil snad každej, ale určitě ne po uběhnutých 5 metrech. A navíc, to cítím i při ne aktivitě ......

  Další informace


  Bolest holenní kosti (okostice)

  Dobrý den, hraju fotbal a asi před týdnem mě začala bolet vnitřní strana holenní kosti. Prý také okostice. Vlastně ten spoj kde se stýká se svaly a šlachami. Je to na obou nohách. Na jedné je to víc. Mám tam takovou bouli. Upřímně si opravdu nemyslím, že je to zánět. Objevilo se to až teď když sem začala tréninky navyšovat a prodlužovat. Každopádně, to bolí když omylem míč zpracuju právě v holeni. Bolí, když do ní balón někdy narazí. Bolí, ale minimálně, opravdu jen zřídka, někdy když běhám. Tuším, že sem i ten týden zapomínala na rozcvičku. Ano, já vím, že je to základ. A předpokládám že to může být i tím. Zároveň mám nové kopačky. Myslíte, že to může být i tím, že si nohy nezvykly? Mazala jsem jednou mastí a bolí to o něco méně, ale stále. Za jak dlouho by to prosím mohlo přestat při pravidelném mazání a rozcvičování, s nasazenými chrániči? Aspoň zhruba... A jestli neznáte nějaké dobré tipy, nějaká cvičení... Předem mockrát děkuju za všechny odpovědi. :-)

  Další informace


  Bolest hlavy při soustředění...

  Když se dívám třeba minutu a déle na nějakou věc, třeba uvidím pavouka na květině a snažím se vidět, co pavouk dělá, začne mě dost bolet hlava. Může se jednat o nějakou poruchu soustředění?

  Další informace


  Bolest břicha po ránu - stres ze školy ?

  Už týden mám každé ráno bolest v břichu. Je to asi stres z nové školy. Jak se toho zbavit ? Třeba dnes jsem to měl také, ale po tom co jsem šel na velkou se mi ulevilo.

  Další informace


  Bodná rána na ruce, stále necítím polovinu palce. Přestane to, jak říkali v nemocnici, nebo mám zajít jinam?

  Ahoj, mám dotaz. V úterý se mi stal v práci úraz. Bodla jsem se tlustou jehlou z plničky do dlaně. Mám to propíchnuté do půlky. Byla jsem s tím na chirurgii, kde mi to ošetřili. Jenže mě začal při určitých pohybech pálet v palci a strašně to brní. A necítím půlku palce. Říkala jsem to v nemocnici, ale oni mi řekli, že je to normální po takovém úraze a že musím počkat a mělo by to přestat. Ale já se bojím, že to bude něco s nervem. Mají pravdu, anebo mám zajít jinam? Díky za odpověď.

  Další informace


  Antibiotika a bolest žaludku

  Může mě po antibiotikách na angínu bolet žaludek? Zatím je beru 2. den.

  Další informace