• bolesti svalu mezi krkem a ramenem, mohlo by se jednat o zanet svalu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolesti svalu mezi krkem a ramenem, mohlo by se jednat o zanet svalu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolesti svalu mezi krkem a ramenem, mohlo by se jednat o zanet svalu?

 • Jak jednat s ČKP v této zapeklité situaci?  Další informace


 • Je znalost etikety předpokladem k tomu, abychom uměli dobře jednat s druhými lidmi?

  Nebo znalost etikety nemá nic společného s tím, jak umíme jednat s druhými lidmi?

  Další informace


 • zánět středniho ucha

  Moje dospělá dcera má zanět středniho ucha i s horečkami.Lékař ji předepsal antibiotika i .Z čeho muže vzniknout zánět.Je možné taky z průvanu?

  Další informace


  po zlomenině mám zánět žil.beru warfarin.noha stale moc oteklá.mohu namazat mast lioton?

  Doporučuji lékaře. Snad tomu bude rozumět víc než my, laici.

  Další informace


  neurolog mi řekl, že mám v těle zánět, jaké vyšetření mě čeká, aby se zjistilo kde zánět je ?

  Podle toho jaké máš potíže. On ho nikdo moc hledat nebude.Doplňuji:Na př.CRP, FW , kultivace moči . Hodně lidí má zvýšené hodnoty ale zánět se nikdy nelokalizoval.

  Další informace


  Zánět v koleni a streptokok

  Po několika otocích kolene a následných punkcí byla provedena kultivace vzorku otoku. Následně zjištěn zánět, v koleni streptokok, nasazena antibiotika, ale koleno je po dvou dnech stále tvrdé, oteklé a dost bolí..Má se ledovat? A co by pomohlo?

  Další informace


  Uleveni za krkem

  Zajimalo by me jak si muzu uvolnit (ne odendat, pouze ulevit) za krkem ? Myslim neco cim bych si ho uvolnil a nebyl bych tak napjaty ci jak to napsat :)

  Další informace


  Poradíte, jak se zbavit zanicene bolave nohy?

  Mam sedrenou kuzi kousek nad kotnikem,uz se vytvorily strupy,ale muselo se mi tam neco dostat a noha boli,muzu na ni slapnout ale dost to boli. Nemate prosim nejake rady co na to dat,aby se to zlepsilo? Uz jsem zkousela koupel v hypermanganu. DekujiJak se zbavit zanicene bolave nohy? pod sedrenou kuzi se mi nejspis dostal nejaky zanet

  Další informace


  Poradíte co mám dělat nejspíše s bolestí svalů?

  Dělal jsem lehsedy na čas, samozřejmě, všechny nás bolely poté břišní svalstva, ..., ovšem po dvou dnech (včera) mě začaly bolet i svaly na hrudním koši-cca. od poloviny žeber po bubek-dál už nebolí. Bolí to i při prohmatávání a celý den chodím shrbený-jakmile se snažím narovnat, vystřelovací bolest mi v tom zabrání, poradíte prosím, co s tímto dělat? Nechat pár dní v klidu, nebo nějak procvičit? Jak? Předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Může se jednat o vši?

  Dobrý den, prohmatávala jsem si vlasy (prameny) a našla jsem něco,nevím,zda to je veš nebo co..ale je to taková tmavá tečka,která moc nejde vidět. Projížděla jsem si prameny a na některých mi začal drhnout prst..Na těch pramenech pak bla ta malá tečka (?) a nešla z táhnout dolů.. Může to být veš?

  Další informace


  Muze zanet zubu vyvolavat i jine potize a bolesti v tele?

  Každá porucha organismu může vést k dalším poruchám. Právě proto seriozní lékaři vždy řeší prvopočátek všech potíží.Takže ano, od zubu může začít leccos.

  Další informace


  Mohou člověka chronicky svrbět oční spojivky, aniž by se jednalo o zánět?

  Ahoj. Někdy se mně to děje po přečtení čehosi něčím zvláštního..

  Další informace


  Jak uvolnit zánět středního ucha?

  Mám zánět středního ucha, antibiotika skoro dobrána, nejspíš se minula účinkem. Samotný zánět mě nebolí a ani nikdy nebolel, nepotřeboval jsem Brufen... Ale na ucho furt skoro neslyším a je zalehlé. Co mám udělat, aby se to konečně uvolnilo?

  Další informace


  Jak působí heřmánek: je to opravdu afrodiziakum proti bolesti, nebo jen mechanicky vyčistí nečistoty v místě bolesti?

  Afrodiziakum proti bolesti ? :D gt Ujasněte si trochu pojmy. Afrodiziakum zvyšuje libido (sexuální touhu). Proti bolesti je analgetikum.Heřmánek (resp. oleje v něm obsažené) skutečně působí analgeticky a antisepticky. a href"http://www.stylecraze.com/articles/amazing-benefits-of-chamomile-oil-for-skin-health-and-hair/ gref" rel"nofollow" http://www.stylecraze.com/ hellip /a

  Další informace


  Co pomůže na zánět ?

  Včera ráno jsem dostala zánět pochvy.. Opravdu to bolí a na gynekologii mají zavřeno a v lékárně taky. Poraďte prosím nějaký tip jak to nejrychleji zmírnit.. Bolí to hlavně když chodim

  Další informace


  Bolesti svalů

  Dobrý den, je mi 16 let a několik měsíců mě trápí časté bolestí svalů(hlavně nohou). Namožené svaly mě trápily už i předtím a já vím, že to není nic neobvyklého, ale namožení bývá čím dál tím častější a i po velmi lehké, nenamáhavé fyzické aktivitě navzdory tomu, že dbám na řádný odpočinek. Svaly mám namožené i např. deset dnů jen z toho, že jsem si v tělesné výchově ve škole zaběhl dvakrát sprint na 60 m (předtím jsme se samozřejmě rozehřáli a protáhli). Při každém namožení odpočívám podle potřeby. Někdy dny, týdny, ale i měsíc. Bolest sice po odpočinku už necítím, ale při další fyzické aktivitě se bolest opětuje(zhruba v 70 % případů). Jednou jsem si odpočal i měsíc, což bylo pro mě velice omezující, protože jsem velký „sportovní nadšenec“, ale své ovoce to bohužel nepřineslo. Před týdnem jsme ve škole velkou část hodiny běhali a já měl znovu namožené nohy. Na konci týdne jsme měli znovu TV a já na ni radši ani nešel, protože jsem sotva chodil. Další týden jsme měli znovu tělocvik. Ale bolest ve stehnech byla tentokrát hodně velká. Ostatní spolužáci byly, ale úplně v pohodě. Řekněte mi, jak je ale možné, že žáci, kteří jsou na tom s kondičkou podstatně hůře, sedí celý den jen doma a jejich jediná fyzická aktivita spočívá ve školním tělocviku, jsou úplně v pohodě a žádné bolesti je netrápí.

  Další informace


  Bolest zubu - vylečený/nevylečený zánět

  Jsem po vylečeném zánětu, ve středu by byl zub uzavřen se slovy, že paní doktorka tomu zubu moc nevěří.Ten den bolel na zkousnutí, ve čtvrtek dobrý a dnes zas bolí na zkousnutí. Myslíte, že se ten zánět mohl vrátit?A nějaké rady? Zítra jdu na ples, tak bych potřebovala být v pohodě.Doplňuji:Dříve jsem měla plombu, a pod ní se mi následně udělal zánět.

  Další informace


 • Na co má koza pod krkem takové dva lalůčky?

  Myslíš zvonečky ? Jsou pro to různá vysvětlení : a href"http://www.ifauna.cz/ovce-kozy/nemodforum/r/detail/323148/cingrlatka" rel"nofollow" http://www.ifauna.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co znamená, když králík má strup(pod krkem)a okolo něho není srst, ale v samotném strupu chlupy rostou?

  Před týdnem ho píchla vosa, ale dostal injekci. Myslíte, že by to mohla být reakce na očkování nebo plíseň v začátcích?Byla jsem u veterinářky, ale ta z toho zatím nic nepoznala, takže místo mám zatím potírat heřmánkovým čajem a za 14 dní přijít. (pokud se to zhorší tak i dřív)Máte podobnou zkušenost?

  Další informace


  Co je vlastně zánět spojivek u králíků?

  Mohl by mi o tom někdo říct něco víc? (jaké bakterie to způsobují, jestli je to važné atd..) nebo alespoň poslat odkaz, kde o tom něco najdu? Na netu nic není.. Díky.Doplňuji:Když si to pořádně přečteš, tak zjístíš, že tam nic moc není, spíš tam je napsáno jenom, že je to příznak kokcidiózy a tak, není tam jenom o tom zánětu.

  Další informace