• bolí to..? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolí to..?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolí to..?

 • Kolik % obyvatelstva (ČR i světa) je podle vás líných myslet? (tzn. že myšlení je bolí)?  Další informace


 • Jak moc bolí piercing (industrial)?

  Přemýšlel jsem, že si ho nechám píchnout. Zajímalo by mě, jak moc ten vpich bolí nebo k čemu se dá přirovnat. Díky.barbakan : Jo , aha boltec ... super ale to nedává smysl .. Ps.: Piecingy mám v uchu 3 a 2 v obočí ) ale ani jeden přes chrupavku .. proto se taky ptám )

  Další informace


  Bolí tetování ?

  Mám otázku bolí tetování? myslím případně jestli se to dá vydržet a k čemu by se případně bolest dala přirovnatDoplňuji:nechystám se zatím nehcta si udělat žádné tetování jen se ptám :) ale později bych chtěla na ruku nad zápěstí

  Další informace


 • Jak je možné, ze mě z inline bruslení bolí ukazovacek na noze?

  Když noha je tam pevně fixovana a ten prst se nijak významně nehýbe?Doplňuji:Jezdím na těch bruslích uz x let a začalo mi to, až když jsem začala jezdit trasy kolem 20 km. Nehty mám ostříhané - díky za tip.

  Další informace


  Bolí mě při sklapovačkách krk. Má to tak být?

  Cvičím sklapovačky (s bedrama na podložce zvedám jen hlavu), ale po 20-30 sklapovačkách mně začne bolet za krkem, dívala sem se na plno videí, jak se dělají správně, a udělala jsem to tak, jak to tam bylo, ale i tak mě trochu bolí krk, někdy i ruce. Má to tak být?

  Další informace


 • Bolí to víc obuškem nebo kovovou tyčí? Neni vlastně obušek kovovou tyčí?

  Protože současné teleskopické obušky jsou vlastně vysouvací ocelové trubky, pokud si dotyčný vybere největší velikost, tak je to stejné jako úder kovovou tyčí.Oba obranné prostředky umožňují určitý odstup. Navíc obušek můžete nosit s sebou složený, tyč nikoliv, vždy ji nemáte po ruce.Tyčí ani obuškem jsem nedostala, ale domnívám se, že bolest se odvíjí od síly úderu. Přečtěte si vce o používání obušků, rozdílu mezi staršími i novými. a href"http://www.obusky.cz/" rel"nofollow" http://www.obusky.cz/ /a

  Další informace


 • Když nebolí zub, ale v tom místě to bolí jen při čistění zubů, tak v čem může být problém?

  Gingiva, její zánět, choboty, závěsný aparát zubu, případně paro, počínající zubní kaz, také citlivost krčků zubu. Cokoliv, stomatolog může odhalit příčinu.Když zub bolí, je pozdě.... Je to často Vaše vina nebo je špatný stomatolog. Vyměňte :-D

  Další informace


  Každou sobotu mně bolí hlava beru prášky, ale nepamáhají.Co mám dělat?

  nechlastat v pátek večer :Dpardon :) ale bylo to první, co mě napadlo :)

  Další informace


  Je normální,že mě stále bolí noha?

  Chtěla bych se zeptat,jestli je toto normální.Měla jsem úraz kotníku.Spřetrhané vazy a trochu nalomený.Je normální,že asi měsíc po sundání sádry mě noha stále bolí jako čert a mám s ní docela velké problémy co se týče chůze nebo běhu? Děkuji předem za odpověď :)

  Další informace


  Jak řešit zdravotní problém, když jsem v cizině?

  Dobry den od ctvrtka mi neni nejlip. Mam horecku 39,9 zvracim, boli me bricho !!! K lekari nemuzu protoze jsem v cizine

  Další informace


  Jak dlouhou dobu boli narazenina?

  CCA 2 - 3 týdny, ale spolehlivě lze bolest přebít jinou bolestí.

  Další informace


  Jak dlouho může bolet kotník po oboustranném výronu kotníku?

  Dobrý večer,před necelým rokem jsem si oboustranně vymkla kotník. Léčilo se mi to 3 týdny s ne moc pevnou ortézou. Je normální že to stále bolí? Bolest se projevuje při chůzi, kroužení nebo propínání nohy. Měla bych, nebo neměla s tím jít k doktorovi? (Aby mě neposlal zpátky domů, že simuluju, nebo že to je normální.)DěkujiDoplňuji:ortopeda, nebo chirurgii? Předtím jsem byla jen na chirurgii, u ortopeda vůbec..

  Další informace


  Dost často mě bolí břicho a zdá se mi to divné. K jakému lékaři bych měla jít?

  Nejprve ke svému obvodnímu /dětskému/ a ten tě pošle na další vyšetření

  Další informace


  Co mě to bolí?

  Když si sáhnu přesně do míst, kde se napojuje stehno k tělu-myslím, že to je tříslo, ale nevím, tak tam cítím bolest. Při chůzi bolest necítím.Takže když si tam sáhnu, nahmatám něco jako žílu a ta bolí.Vím, lékař poradí-zajdi k lékaři, ale mě zajímá co to je a co to bolí a třeba proč.Děkuji.Doplňuji:A z čeho je ta tříselná kýla, to je jako namožený sval nebo ta žíla nebo co to je? A co pomůže, teplý nebo stuený obklad? A kde jsem k tomu přišel? Nic těžkého jsem nezvedal. Abych nezapomněl, je to vlevo.

  Další informace


  Co dělal když mým koutek na rtech který zatím nepraskl ale bolí?

  Doplň si vitamíny (přímo se ´nacpi´ Céčkem a Béčkem) a na postiženou kůži aplikuj zinkovou mast (jestliže je příčinou koutku běžná prasklina z ´podvýživy´), je vyléčení poměrně rychlé.Pokud to během několika dnů nezabere, navštiv lékaře - příčin totiž může být více.

  Další informace


  Bolí víc naraženina nebo zlomenina?

  Naraženina a nalomenina bolí mnohem víc než zlomenina.

  Další informace


  Bolí vytahování stehů?

  V úterý jdu na vytahování stehů z lokte, po operaci (po zlomenině)Hrozně se bojím

  Další informace


  Bolí trhání zubů ?...

  Chci mít rovnátka protože mám křivé špičáky a doktor ( Zubař ) mi chce vytrhnou stoličky 2 mám si je nechat vytrhnout. Bojím se že to bbude bolet.Děkuji za odpověď

  Další informace


  Bolí mě boky zepředu co by to mohl být ?

  Bolí mě pravá strana i levá třeba když břich zatáhnou[sfouknu] nwm jak to rict...Nevite co by to mohlo být..Předtím mě bolel jen jedeno bok..Ale včera jsem běhal a dnes začal druhý....

  Další informace


 • Labradorka - fenka - 11 let . Boli ji klouby , spatne vstava . Tablety od veterinare uz ma 2 roky ...

  ale je jeste neco - z domova , cim bych ji mohla pomoci. ? Dekuji. -iv- Nadvahu nema. Je to proste vekem.

  Další informace