• Boty Keen - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Boty Keen. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Boty Keen

 • Máte nějakou fintu, jak zavázat boty, aby se nerozvazovaly?  Další informace


  Jsou boty od Bati pohodlné ?Jaké máte zkušenosti?  Další informace


  Boty crocs  Další informace


  Boty Gladiator  Další informace


 • Boty gucci  Další informace


 • Myslela jsem, že modelky před vstupem na molo mají např. boty vyzkoušené. Je to tak? Že to na to nevypadá.

  a href"http://www.stream.cz/video/559191-modelka-a-sakra-neposlusny-boty" rel"nofollow" http://www.stream.cz/ hellip /a Doplňuji:No jo, ono to sice vypadá k smíchu, ale je mi těch modelek spíš líto.

  Další informace


  Jak roztáhnout boty,mám lodičky,které nemohu nosit dlouho,jsou užší a dřou.

  dříve se používaly taková kopita,taky jsem slyšela nenemáčí se boty do čeho?

  Další informace


  Jak roztahnout boty  Další informace


  Boty converse  Další informace


 • Kde v Praze okolo Václaváku levně koupit pěkné dámské zimní boty?

  Určitě v obchodě GATE - maj tam různé oblečení, ale i boty a celkem dobré ceny.

  Další informace


  Kde se dají koupit tyhle boty??? :O

  a href"https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1920548_614220225319127_893439911_n.jpg" rel"nofollow" https://scontent-a-fra.xx.fbcd n.net/ hellip /a

  Další informace


  Boty od Bati

  Zdravím,myslela jsem si, že Baťa je ryze česká, a že jiný boty neprodává. Jinde boty nenakupujem a nikdy mě ani nenapadlo, že by mohli prodávat jiný výrobky. Pak jsem se ale mimochodem podívala zblízka na obuv pro děti a tam stálo made in Italy . To jsem nechápala. Jak tedy poznám, že si kupuju boty od Bati a ne italský? Nebo už zůstal jen název a boty se nevyrábí? Nebo se mám informovat v obchodě, která bota je česká? Díky :)

  Další informace


 • Kolik cca stojí výbava na Skialpin (lyže boty hůlky), aby to nebyl úplný šunt? A jsou do kopce náročnější než běžky?  Další informace


  Boty do tanečních (muž). Nevíte někdo o nějakém obchodu, který takové boty prodává?

  Dobrý den, rozhodl jsem se že budu chodit do tanečních, ale jsem prcek... takže bych potřeboval sehnat nějaký polobotky, který jsou trochu vyšší... kdo je taky malej, pochopí. Nevíte někdo o nějakém obchodu, který takové boty prodává?

  Další informace


 • Mám - li sedmimílové boty, jak je převedu na měrnou jednotku používanou v Evropě ?!

  Od milníku k milníku je jinak daleko, protože míle jsou jinak dlouhé.1. Sedmilílové boty se nosily v pohádkách, takže by mohlo jít o tuto míli.Původní míle, ta první míle, která byla historiky zaznamenaná, byla právě míle římská 1 mille passus (latinsky krok i dvojkrok) a bylo to přesně 1000 dvojkroků, levá - pravá, celkem 1 483 metrů. Jeden krok se tehdy počítal tedy 74,15 cm. Zajímalo mě, jak k této míře dospěli tehdejší zeměměřiči a představte si, že nechali pochodovat individuálně setninu vojáků a výslednou vzdálenost zprůměrovali.Míle je tedy délková míra a má dvě charakteristické vlastnosti. Používala se ve všech dobách, po celém světě a každá byla jinak dlouhá - nepatří do soustavy SI.2, Kdyby boty použili atleti, tak by to bylo takto:Tu míli, co známe z atletiky a na kterou se běhávají i světové rekordy, tak to je takzvaná anglická statutární míle a měří 1 609,36 m.3. Nebo kdyby se boty použily při přechodu moře.Ani námořní míle nepatří do soustavy SI, ale je na ni vázána definice a používá se zejména v námořní a letecké dopravě. Byla odvozena z délky jedné obloukové minuty zemského poledníku, tedy jedné minuty zeměpisné šířky. Dnes výhradně užívaná mezinárodní definice stanovuje délku námořní míle jako 1 NM 1 852 m (přesně).Zeměpisná míle je jednotkou vzdálenosti a také nepatří do soustavy SI. Velikost jedné zeměpisné míle je definována jako 1/15 poledníkového oblouku, tedy 7 420 metrů.Charakteristickou vlastností pro míle byla jejich různá délka. Rozptyl tedy obrov

  Další informace


  Když už je neprůstřelná vesta, jsou i neprůstřelné kalhoty, boty, rukavice a helma, aby byl člověk zcela ochráněn?

  Kdyby měl vše jmenované, tak už by se člověk ani nepohnul. Bral bych jenom tu ochranu hlavy. Vše kromě zasažení do ní a do hrudi či břicha zpravidla není život ohrožující. A na pindík je šuspik.

  Další informace


 • Kde koupit kvalitní a zároveň trochu vypadající boty?

  U dobrého obuvníka či prodejce bot...-)V zelenině těžko.

  Další informace


  Jakým spraye/barvou by se daly permanentně obarvit boty?

  Obyčejné látkové boty s gumovou podrážkou, jsou tmavší, takže nevím, jak by se barvy chytaly, ale aspoň bych to zkusil. Jenom nevím kde a jaký druh barvy bych měl koupit. Poradíte?

  Další informace


  Jak roztáhnu koženou obuv do délky? Tlačí mi na palcích. Jednou jsem takto boty roztahoval octem a pomohlo to.

  Pokud ti to jednou pomohlo ...udělej to znovu. Mě se tedy obuv nikdy do délky neroztáhla. Raději kupuji číslo které mám a ne menší.

  Další informace


 • Jak vyčistit kožené boty?

  Ahoj, ve zdravotní obuvi jsem si koupila pantofle se světlou vložkou. Měla jsem je několikrát v práci a jak se mi potily nohy, zůstaly na vložce tmavé fleky a taky trochu špíny. Čím to vyčistit, aby preparát nezůstal v botě, aby mi to uschlo brzy a abych si nerozedrala tu vložku?Zřejmě to bude kůže, neztvrdne ta vložka? (Nejde vyndat, je to prostě to, na čem se stojí v botě :-) )

  Další informace