• Boty od Bati - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Boty od Bati. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Boty od Bati

 • Mohou se prát boty Vans?  Další informace


  Je slovo šoustat opravdu původem čistit boty kartáčem?  Další informace


  Co znamená když jsou pověšeny boty za tkaničky na drátech?  Další informace


  Boty nagaba  Další informace


 • Boty gucci  Další informace


 • Myslela jsem, že modelky před vstupem na molo mají např. boty vyzkoušené. Je to tak? Že to na to nevypadá.

  a href"http://www.stream.cz/video/559191-modelka-a-sakra-neposlusny-boty" rel"nofollow" http://www.stream.cz/ hellip /a Doplňuji:No jo, ono to sice vypadá k smíchu, ale je mi těch modelek spíš líto.

  Další informace


  Kdo je výrobcem bot od firmy magnum essential equipment?

  Doplňuji:myslím z jaké Země firma pochází.

  Další informace


  Kde sehnat boty Air Jordan?

  Chtěla bych poradit,kde sehnat dámské boty Air Jordan 4 Retro toro bravo . Na netu je spousta stránek,které je nabízejí.Bohužel nabízejí jen fake modely.

  Další informace


  Kde koupit elegantní a pohodlné pánské boty?

  Sháním nějaké elegantní a pohodlné pánské boty, líbí se mi boty od Bati, dají se koupit klasické polobotky kolem 1500,- Kč, ale většinou mi neseděly. Boty potřebuji na každodenní nošení, na ceně až tak nesejde, hlavně ať jsou pohodlné, černé a kožené. Kromě Bati jsem se díval v obchodech typu Humanic, Deichmann atd., ale byla to bída, chci něco alespoň na úrovni Bati. Díky za tipy.

  Další informace


  Boty- kde koupit  Další informace


 • Jak to dělají ostatní, když si doma nezouvají boty?

  Mohl by někdo celkově popsat ten zvyk? To mají muži doma v obýváku vysoké boty, s nimiž se předtím procházeli v jarní plískanici? Nebo se přezouvají do jiných bot, ale nemají ty české pantofle?Anketa: V čem doma chodíte?

  Další informace


 • Kde v Hradci králové sehnat boty typu Converse

  Nemusí to být nutně converse potřebuju levné látkové boty,budu je customizovat:)Doplňuji:Problém je že converse je zbytečne drahý ...

  Další informace


  Kde seženu nebo koupím boty podle mojí objednávky?

  Hledám firmu, stránku nebo místo kde bych si mohl objednat boty na moji objednávku abych si mohl vybrat barvu její rozmístění nápis na botu a ost.(nejlépe objednávka více bot né jen jednoho páru)

  Další informace


  Kde se dají koupit tyhle boty?

  boty typu Martensky :) nemusí to být přímo tyhle značkové, ale nějaké jim podobné.. někde v Praze nevíte prosím kde? :) děkuji..

  Další informace


  Kde koupím brzdy na boty pro staršího člověka, aby neuklouzl na sněhu?

  Nevím, jak se to jmenuje, abych si to vyhledala na internetu.Doplňuji:marci1:děkuji za odkaz, to by mohlo být také užitečné, i když nevím, jak to drží na botě s hrubším vzorkem. Jinak jsem myslela, že existuje něco nasazovacího na botu.

  Další informace


  Kde koupit kvalitní NEkožené boty?

  Nevíte prosím někdo, kde se tady v Čechách dají sehnat kvalitní nekožené boty? Myslím boty pro každou sezónu (kozačky, botasky, lodičky). Jsem proti nošení kožešin a vůbec všeho vyrobeného z kůže od bot až po kabelky. Bohužel mám ale problém sehnat kvalitní boty. Kabelky a oblečení problém sehnat nemám, ale když potřebuji kvalitní obuv (často jsem v pohybu a potřebuji boty, které něco vydrží), mám problém ji sehnat. Třeba shánět zimní boty je peklo, všude samá kůže :( Nevíte o něčem? Třeba nějaký e-shop??

  Další informace


  Jak si mám zavázat tyto boty (viz odkaz)? Když si to udělám tak, jak je to na obrázku, nahoře mi to odstává. Díky! :D

  a href"http://www.bata.cz/web/kategorie/slevy-slevy-zeny/663403-nike-damske-kotnickove-tenisky" rel"nofollow" http://www.bata.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Mám - li sedmimílové boty, jak je převedu na měrnou jednotku používanou v Evropě ?!

  Od milníku k milníku je jinak daleko, protože míle jsou jinak dlouhé.1. Sedmilílové boty se nosily v pohádkách, takže by mohlo jít o tuto míli.Původní míle, ta první míle, která byla historiky zaznamenaná, byla právě míle římská 1 mille passus (latinsky krok i dvojkrok) a bylo to přesně 1000 dvojkroků, levá - pravá, celkem 1 483 metrů. Jeden krok se tehdy počítal tedy 74,15 cm. Zajímalo mě, jak k této míře dospěli tehdejší zeměměřiči a představte si, že nechali pochodovat individuálně setninu vojáků a výslednou vzdálenost zprůměrovali.Míle je tedy délková míra a má dvě charakteristické vlastnosti. Používala se ve všech dobách, po celém světě a každá byla jinak dlouhá - nepatří do soustavy SI.2, Kdyby boty použili atleti, tak by to bylo takto:Tu míli, co známe z atletiky a na kterou se běhávají i světové rekordy, tak to je takzvaná anglická statutární míle a měří 1 609,36 m.3. Nebo kdyby se boty použily při přechodu moře.Ani námořní míle nepatří do soustavy SI, ale je na ni vázána definice a používá se zejména v námořní a letecké dopravě. Byla odvozena z délky jedné obloukové minuty zemského poledníku, tedy jedné minuty zeměpisné šířky. Dnes výhradně užívaná mezinárodní definice stanovuje délku námořní míle jako 1 NM 1 852 m (přesně).Zeměpisná míle je jednotkou vzdálenosti a také nepatří do soustavy SI. Velikost jedné zeměpisné míle je definována jako 1/15 poledníkového oblouku, tedy 7 420 metrů.Charakteristickou vlastností pro míle byla jejich různá délka. Rozptyl tedy obrov

  Další informace


  Když už je neprůstřelná vesta, jsou i neprůstřelné kalhoty, boty, rukavice a helma, aby byl člověk zcela ochráněn?

  Kdyby měl vše jmenované, tak už by se člověk ani nepohnul. Bral bych jenom tu ochranu hlavy. Vše kromě zasažení do ní a do hrudi či břicha zpravidla není život ohrožující. A na pindík je šuspik.

  Další informace


 • Jak můžou někomu slézt nehty? To se děje pokud si někdo nestříhá nehty a nosí malé boty?

  Nehty mohou slézt i po úraze, nebo vlivem vážného plísňového onemocnění.

  Další informace