• Boucha mi kolo po prezuti - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Boucha mi kolo po prezuti. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Boucha mi kolo po prezuti

  • Je vhodné nechávat kolo přes zimu na balkoně?



    Další informace


    Jaké jméno je používanější?(1.kolo)



    Další informace


  • Jak se dá poslat kolo do Nigérie?



    Další informace


    Kde koupit kolo na starsi vozik



    Další informace


    Nevíte, kde bych vyměnil dámské horské kolo za jiné, stylové dámské kolo?



    Další informace


  • Kde sehnat toto kolo



    Další informace


    Jedno kolo a nic



    Další informace


  • Jak vybrat kolo



    Další informace


    BMX- Je kolo v popisu pro mě vhodné?

    Dobrý den... Je mi 14 let měříš okolo 165ti cm a vážim pod 50 kilo. Chceš byl si koupit bmx kolo ale nevyznám se v tom jestli jsem na to moc těžkej velkej nebo malej .. nevyznám se v tom... Proto se ptám.. Bylo by todle kolo tak nějak pro mojí váhu/výšku dostačující? a href"http://www.sapabike.cz/zbozi/4100/BMX-Felt-Base18-5" rel"nofollow" http://www.sapabike.cz/ hellip /a

    Další informace


    Jak moc mám nafukovat zadní a přední kolo u kola?

    Mám terénní kolo. Bydlím v kopcovité krajině. Přímo v terénu nejezdím jen někdy jedu lesní cestou s kameny a kořeny. Většinou jezdím po silnicích nejnižší třídy, které ovšem moc kvalitní nejsou.A jelikož při přejetí překážky na ni najede první přední kolo a až po něm to zadní + na zadním ještě k tomu spočívá větší váha ... jak mám moc nafukovat jednotlivá kola abych byl šetrný jak ke kolu, tak k sobě? A nebo je mám mít stejně nafouklé?V předním menší tlak, v zadním větší(nebo)V předním větší tlak, v zadní menší(nebo)Kola natlakovány obě stejně.

    Další informace