• Jsou Ahmed a Salim typičtí Palestinci? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsou Ahmed a Salim typičtí Palestinci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jsou Ahmed a Salim typičtí Palestinci?

  • Jsou Křižovatky života hraný s hercema nebo jsou to realní lidé s problémy?

    Hrajú to ľudia, ktorí prešli výberom pred kamerou.Nie každý vie nielen hrať, ale aj žiť (podľa požiadavky réžie) pred kamerou pod paľbou horúcich oslepujúcich reflektorov v lese mikrofónov a dokonca ešte aj zreteľne a nahlas rozprávať. Auu, to je strašné...PS.myslíte, že herec nie je reálny človek s problémam? Je. Je, taký istý ako iní, len to vie v prípade potreby zakryť - odosobniť sa, prevteliť sa do inej postavy

    Další informace


  • Jsou bagety z automatů a chladících boxů poživatelné i po cca 48 hodinách po vyndání z batohu?

    Prostě jsem si včera koupil bagetu a neměl čas ani příležitost ji sníst a tak nějak jsem na ní i zapomněla nyní je to už cca 48 hodin poté. Vzhledové i přes obal vypadá dobřé, takže mám na ní ještě docela chuť.Pokud nebude nějak divně smrdět či pokud v ní ta šunka nebude oslizlá, tak nehrozí ani žaludeční trable a třebabude mít i stále dobrou chuť?

    Další informace


  • Ahoj, jake jsou rozdily mezi formalnil a neformalnim sakem ? (myslim fyzicke rozdily nikoliv vhodnost noseni apod. )



    Další informace


    Ahoj, jak dlouhé vlasy nosíte?, jak dlouhé vlasy se vám líbí?, a jaké jsou pro vás praktičnějsí?

    Vlasy mám nějak tak nad prsa. Zdravé lesklé s ofinou na stranu pod oči. Chtěla bych se ostřihat na dlouhou podkovu ale vždy když jsem se nechala oatřihat litovala jsem. Nechci udělat stejnou chybu. Pokud mi vážně chcete pomoct můžete mii napsat na moncachanel@gmail.com . Mám upravenou fotku s krátkéma/dlouhéma vlasama. Na emailu vám je mohu poslat. Na odpověď mi odpovězte na otázku. A kdyžtak mi napište na mail.

    Další informace


  • Proč jsou někteří (nemálo) lidí přesvědčeni že Tupac Shakur a Notorious BIG jsou naživu?

    jak si to někdo může myslet ? A především proč oni dva ? co bylo na jejich předčasné smrti jiné než na předčasné smrti jiných celebrit ???

    Další informace


    Jsou české ženy nejkrásnější? Podle zahraniční skušenosti jsou to bohyně :-O

    Doplňuji:Rád bych kdyby se připojily ženy :D

    Další informace


    Jsou značné rozdíly mezi dětmi, které jsou vychované na vesnici nebo ve městě?

    Zajímá mě,jestli prostředí a ostatní děti,lidé ovlivní jednou v budoucnu moje dítě/děti. Moje zamyšlení je takové, jestli dítě vyrůstající ve městě je roztěkané, rozpustilé, méně pracovité a zvyklé na chození a utrácení po obchodech, no a naopak,jestli dítě vyrůstající na venkově je spořádané,pracovité,slušnější a podobně. Já vím, že neskutečně hodně věcí ovlivním svou výchovou, kterou já osobně budu vést s láskou a poklidným způsobem. Tak tedy ovlivní ho lidé, které bude pravidelně zdravit mezi rodinnými domy a naopak lidé, které bude vídávat kouřit a válet se po ulicích města?Doplňuji:Značné rozdíly jsou myšleny například tak, jestli už na první pohled z chování dokážu rozeznat rozdíl mezi dětí.

    Další informace


    Jsou ve Vaši rodině pohromadě pravičáci i levičáci? Snášíte se navzájem? Přece názorově jsou oba tábory tak rozdílní.

    Doplňuji:Nemyslím teď politické názory v rodině, ale názory všeobecně v běžných situacích, kde pravičák a levičák mají samozřejmě hodně rozdílné názory.

    Další informace


  • Ahoj lidičky,můj malý syn se mě ptá, k čemu jsou svědci na svatbě. Vlastně nevím, co odpovědět..

    Kromě jiného je účast dvou svědků na svatebním obřadu podmínkou právoplatně uzavřeného sňatku podle zákona. Podpisem potvrzují, že svatební obřad skutečně proběhl.

    Další informace


    Tvá slova jsou pro mě pouhým bzučením mouchy. Nezapomínají na to lidé příjímající fakta o jiných, byť neověřená?

    Citát jsou slova Egypťana Sinuheta. 1. Cítí mnozí zodpovědnost za to, co říkají, nikoliv za to, co slyší? Nevypovídá to jen a jen o nich, nikoliv o těch dotyčných?2. Karel Čapek: Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí. Slovem se přece dá nejen potěšit, ale i ublížit.3. Několikrát jsem se již zmiňovala, že při sdělování tzv. zaručených informací, často vytržených z kontextu, je třeba umět používat Sokratova síta - pravdu, dobro a potřebnost, tedy neupravovat pravdu ve vlastní prospěch a k manipulování s ostatními.Pokud se člověk doslechne něco „zaručeně pravdivého“ o někom, koho nějak zná a chce si udělat názor, tak by mu měl napsat a znát druhou stranu. Vše se dá překroutit, vytrhnout z kontextu...Jenže bohužel vyvracet lež je horší, než hájit pravdu Alexej Pludek Otázky týkající se pravdy se opakují, ale na pravdu se dá dívat z různých stran. Toto je jedna z možností.

    Další informace