• Bydlíme v Praze a již rok máme podanou žádost o rozvod a soud stále nereaguje zdá se mi to již divné - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bydlíme v Praze a již rok máme podanou žádost o rozvod a soud stále nereaguje zdá se mi to již divné. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bydlíme v Praze a již rok máme podanou žádost o rozvod a soud stále nereaguje zdá se mi to již divné

 • Porno - máme divné zákony


  Lze před položením otázky v tomto portálu,nějak zjistit,zda již podobná nebyla položena?


  Jde jen pohledem nějakým způsobem rozeznat zda bezpečnostní kamera je pravá ? Nebo zda jde o atrapu?


 • Udělala jsem řidičák, ale nemám čas si jít podat žádost. Může mi ta žádost propadnout?


  PROČ Policie ČR nakupuje stále a stále nová auta?


 • Věděl byste někdo z oboru, zda se stále používá sájmo?


 • Dobrý den,v únoru jedeme na týden do Budapesti,máme ,kolik máme vyměnit forintů a měn


 • Odpovídá 400 Kč na odhadované náklady za rok u chlazení při spotřebě 111 kWh/rok? Jak vysvětlit zdůvodnění prodejce?


  Jakou zvolit tv anténu? Máme provizorní digitální, zdá se mi že je náchylnější na rušení zvnějšku nebude lepší drátěná?


 • Nevíte zda se dá sehnat v Praze Arizona čaj? Byla jsem už snad všude a nic prosím pomozte mi

  Skus candy store jinak nevím..
 • Zítra slavim v praze na václaváku silvestr a zajímalo by me zda v noci před novým rokem tak spouštějí digitální hodiny?

  zítra slaviim na václaváku silvestr, a zajímalo by me jestli v noci před novým rokem tam spouští digitální hodiny nebo tak něco,aby se vědělo kdy přesně je 00:00 hod
 • dluzi mi kamarad penize jiz rok po splatnosti jak postupovat dik

  dobry den kamarad mi dluzi po splatnosti penize mam od nej potvrzeni snalezitostma jak postupovat dnes je tomu uz rok dik honza
  Soud řeší SJM po rozvodu více jak 1Olet. Mohu již podat stížnost k mezinárodnímu soudu do Štrasburku?

  Soudím se o SJM po rozvodu již více jak 1Olet.Odstěhovala jsem se od bývalého manžela(domácí násilí- dodnes se musím léčit odešla jsem jen s doklady a několika kousky spodního prádla jinak jsem tam vše zanechala šlo mi o život)Po 3letech bývalý manžel spáchal sebevraždu. Nyní stojím u soudu proti jeho dceři.Majetek tam je, ale soudkyně se jeví jako když míní chránit dceru bývalého manžela aby mi nic nemusela vyplatit. Tato osoba dříve pracovala u tohoto soudu a znala se se všemi. Neustále soudkyně protahuje jednání.Navrhovali jsme podjatost nelze(soudkyně)Převést do jiného města -nelze(soudkyně)Částka kterou jsem požadovala je po 1Oletech znehodnocenaˇsamozdřejmě i psychická újma na zdraví - za léta průtahů.Podotýkám, že jsem již před několika lety podala na různé instituce MVČR, Ministerstvo spravedlnosti, Ombucman, poněty -stížnosti, žádná odpověd Chci proto na výše jmenovaný soud, soudkyni a zároveň tedy na náš stát podat žalobu k mezinárodnímu soudu do Štrasburku. Jak to mám udělat? Prosím poradťe.
  Dobrý den, chci se zeptat zda je možné požádat o prominutí soud, který mi dal zákaz řízení na 26 měsíců?

  Dobrý den, chci se zeptat zda je možné požádat o prominutí soud, který mi dal zákaz řízení na 26 měsíců po uplynutí 13 ti měsíců řádného života , vím, že to není výkon trestu a podmínka se krátit nedá, pokud se o to dá soudce požádat kde a jakým způsobem prosím, nejsem žádný maniak ani nic podobného, jen jsem udělala chybu a hodně o tom přemýšlela a vím, že jsem udělala blbost a chci se ospravedlnit a dokázat, že jsem rozumná a mám všech pět pohromadě, děkuji za odpověď.
 • Jak slušnou formou oznámit člověku, kterého nemám ráda, aby mě stále nezval na návštěvy a stále mě nevyhledával?

  Prostě mu to slušně, ale důrazně říct. Dát mu na vědomí, že si své přátele vybíráš sama a basta! Ten důraz asi bude potřebný, takoví lidé můžou být neskutečně otravní.
 • Letos máme ve škole ples, máme donést na papíře nápady na výzdobu na téma 80. a 90. léta. Napadne někoho něco?

  Taťku napadlo, že bychom mohli udělat nástěnku s komunistickými výroky a hesly, učitelka zas navrhla, že můžeme donést gramofonové desky a pověsit je na zdi. Zajímaly by mě vaše nápady, protože mě nic moc nenapadá.
  Co je správně: na chatě máme 11 druhů ptáků nebo na chatě máme ptáky jedenácti druhů?

  Nejsem si jistá, ale myslím, že obojí jde.
 • Měli by být vědci placeni v úkolu? Zdá se, že se tam nic neděje, a to ve všech odvětvích. Rakovina se mohla již léčit.

  Měli by být vědci placeni v úkolu ?Protože se zdá,že se tam nic neděje a to ve všech odvětvých.Kdyby byli placeni podle výsledků a tím pádem nevydělali ani na slanou vodu,tak se třeba rakovina už léčí na vrátnici.
  Dost často mě bolí břicho a zdá se mi to divné. K jakému lékaři bych měla jít?

  Nejprve ke svému obvodnímu /dětskému/ a ten tě pošle na další vyšetření
 • Máme doma v akvarku vodní šneky, takove ty malinkaté. Co jim máme dávat k jídlu?

  Dobrý den Máme doma v akvarku vodní šneky,takove ty malinkaté.Co jim máme dávat k jídlu?? Děkuji za odpověd.Doplňuji:Kromě vodních šnečku nic v akvárku nemáme.Jen na dně pár okrasných kamínků.