• Byla by v současné situaci bezpečná dovolená na Sicílii? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Byla by v současné situaci bezpečná dovolená na Sicílii?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Byla by v současné situaci bezpečná dovolená na Sicílii?

  • Co myslíte, uvažuji správně, když hodnotím poválečnou situaci?



    Další informace


    Jak se zachovat v neočekávané situaci?



    Další informace


    Jakou sílu může člověk vyvinout při extrémně nebezpečné situaci?



    Další informace


    Jakou komickou situaci jste osobně zažili?



    Další informace


  • Je aplikace kik messenger bezpečná a anonymni?



    Další informace


  • Jak vyřešit tuto situaci?

    Máme od Investiční Leasingové zpětný leasing na byt bohužel jsme se dostali do prodlení se splátkami přítelkyně pořišla o práci a já sám na to nestačím ve společnosti už nechtějí nic řešit prosím mohl by někdo pomoci dá se něco narychlo udělat abychom nepřišli o střechu nad hlavou? děkuji mnohokrát

    Další informace


  • Ve které pohádce zazní píseň Byla cesta, byla ušlapaná?

    Když napíšeš na kontaktní e-mail adresu Čechomoru, tak tam ti to nejpravděpodobněji řeknou. Protože jentak to tam píchnout nemohli, museli jim to zacálovat.

    Další informace


  • Jak byste nejlépe popsali situaci okolo Němců na území Československa v letech 1918 - 1945?

    Zajímá mě hlavně, zda znáte něco z vyprávění o tom, jak se tehdejší Němci na našem území chovali.Pak taky... můžete doplnit, jestli se to podle vás dalo řešit jinak než odsunem a principem kolektivní viny? Máme se za odsun Němců stydět, být na něho hrdí nebo to bylo něco, co bylo prostě třeba udělat, ovšem z naší strany došlo k věcem, na které být pyšní nemůžeme? by jste byste

    Další informace


    Kdo podává ruku první v takové situaci?

    Existuje jakási komise, která vede oponentní řízení ohledně udělení státních dotací, takže složená z vysoce postavených lidí v rámci institucí jako jsou ministerstva atd. Jsou to jen muži (celkem 6) a ve věku zhruba od 45 do 65. Přichází žena - 31let, jako jeden ze dvou nejvyšších představitelů protistrany (obhajovat žádost o dotaci). Obecně žena podává ruku muži, méně významný významnějšímu a starší mladšímu, ale v této situaci si nejsem jistá, co je dobře. Řekla bych, že podá ona první ruku postupně jim všem...?Doplňuji:Děkuji všem. V tomto případě se špatně určuje nadřízený - podřízený, protože každý jsme z jiné instituce. Proto jsem si nebyla jistá. :)

    Další informace


    K čemu je výuka literatury na školách? V jaké životní situaci využiju to, že znám spisovatele Čapka?

    Nepište že v situacích jako učitel literatury nebo vědomostní soutěž.

    Další informace