• Byla stavba nového Two World Trade Center zrušena? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Byla stavba nového Two World Trade Center zrušena?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Byla stavba nového Two World Trade Center zrušena?

 • Stavba domku - kolik stojí hrubá stavba?  Další informace


 • Nečetli jste nebo nevíte náhodou někdo, proč nehraje již Charlie Sheen v seriálu Dva a půl chlapa ? Two and half man?

  Odešel sám nebo ho produkce vyšoupla?V seriálu zničehonic zemře následkem srážky s vlakem.Musím říct, že mi jeho vtipné repliky dost chybí a role Ashtona Kutchera za ním silně pokulhává.

  Další informace


 • Byla zrusena zakladni vojenská služba

  Ale kdyby byla vyhlasena mobilizace-tak musi nastoupit kazdy muz pres 18let?Jak by to bylo a jak by to dopadlo?Samozrejme si nic takoveho nepreji,jen uvazuji!A panove sli by jste vy?Myslim ze by mohli i zeny,mam pravdu.Tuto otazku davam po precteni jedne valecne knihy a tak jsem se zamyslela.DikyDoplňuji:Kniha od Marka Frosta-Prisne tajny cil a od Marka Chlebika-Zaskodnik.

  Další informace


 • porucha pc(two beeps-bios)  Další informace


  Zrušená kontrola chyb - nenaběhnutí notebooku  Další informace


  Windows XP media center edition 2005 - jak počeštit  Další informace


  W media center- chyba dekodovacího modulu  Další informace


  Při startu počítače skočí nějaké varování ohledně catalyst control center  Další informace


  Prince of persia: Two Thrones  Další informace


  Media center + Internet online TV  Další informace


  Media Center do XP Home  Další informace


  ATI Catalyst(TM)Control Center - problem  Další informace


  5.1 zvuk na mp3 ve Windows Media Center  Další informace


 • Kdyby byla dokonalá kopie Miloše Zemana, která by ale byla z antihmoty, byl by to Antizeman?  Další informace


 • Stvořilo dřív DC Commics Batmanova soka Two-Face nebo Stan Lee dřív vymyslel Herberta Landona?

  Těžko říct kdy přesně ho vymyslel , ale Landon se poprvé v komiksu objevil až v roce 1995, zatímco Two-Face už v roce 1942.

  Další informace


 • Ztratil jsem maturitní vysvědčení.Chtěl jsem se obrátit na školu, ale byla před pár lety zrušena.existuje nejaky archiv?

  Ano. Existuje městský, okresní či krajský archív. Zeptat se v archivech, případně se obrátit na školský úřad, krajského úřadu, kde byste se měl dovědět, kde jsou materiály ze zrušené školy uložené.Záleží také na tom, jak dlouho jste po maturitě.

  Další informace


  Zkušenosti nebo názor na společnost SBS TRADE .??

  Přišel mi email od nějáké paní co mi slibuje až 30 000 korun měsíčně za prodej nějákých šperků , chtěl jsem to smazat ale hodil jsem to do vyhledávače a vyjeli mi fóra kde si to velice chválili sice neměli 30K za měsíc ale těch 12-16 udělali a to prý pracují tak 4-5 hodin 5 dní v týdnu a ještě k tomu doma přes net , na to že základní vklad má být 150 celkem zajímavé kdyby to tak vážně fungovalo ::????...

  Další informace


  Takže pokud mám dluhy zaplaceny a exekuce vůči mě byla zrušena,tak by neměl být problém ,aby mě vymazali ze solusu a jin

  Problém by to rozhodně být mohl. Ovšem na googlu máš právo být zapomenout , tudíž tušímže po nafocení občanky a nahlášení dotyčné stránky o tobě ji odstraní z vyhledávání.

  Další informace


  Myslíte že bude povinná maturita z matematiky zase zrušena ??

  Myslím že hned po první lavině neúspěšný z matematiky, kterých hned v roce 2019 bude tak 70-80 % dostane Chládek nebo někdo inteligentnější na jeho místě rozum a tuto pitomou novelu zase zruší. Co myslíte ??

  Další informace


 • Zdravím, mám nafouklé a tvrdé břicho jako bych byla těhotná, byla jsem u gynekologa a ten mi vzal krev a nic byla jsem t

  Zdravím, mám nafouklé a tvrdé břicho jako bych byla těhotná, byla jsem u gynekologa a ten mi vzal krev a nic byla jsem tam asi týden po pohlavním styku..Tak nevím Poraďte :)Doplňuji:Zdravím, asi týden mám nafouklé a tvrdé břicho. Beru antikoncepci, tak těhotná nejsem, byla jsem na krevních testech a byly negativní. Šla jsem tam asi týden po pohlavním styku.

  Další informace